Niezbędnik studenta I roku

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Awatar użytkownika
nimfka
Posty: 242
Rejestracja: 6 lis 2011, o 18:19

Re: Niezbędnik studenta I roku

Post autor: nimfka »

Serio o.o to ja chyba nie rozumiem definicji dni rektorskich , czy to nie powinny być dni wolne, które normalnie nimi nie są?

Sofia
Posty: 585
Rejestracja: 3 sty 2012, o 15:11

Re: Niezbędnik studenta I roku

Post autor: Sofia »

Pamiętaj jeszcze że na tej uczelni jest coś takiego jak studia zaoczne, więc te dni rektorskie są przyznawane głównie (niestety) z myślą o tych studentach
BlueVelvet
Posty: 323
Rejestracja: 4 paź 2013, o 11:41

Re: Niezbędnik studenta I roku

Post autor: BlueVelvet »

A zaoczni nie mają razem z nami zajęć? Czy oni mają własną grupę?
Piotrr
Posty: 1333
Rejestracja: 9 lip 2012, o 19:11

Re: Niezbędnik studenta I roku

Post autor: Piotrr »

zaoczni to również studenci pielęgniarstwa, fizjoterapii, dietetyki, itp. Przypominam ze pum to nie tylko lekarski i stoma
W końcu lekarz
BlueVelvet
Posty: 323
Rejestracja: 4 paź 2013, o 11:41

Re: Niezbędnik studenta I roku

Post autor: BlueVelvet »

Doskonale o tym pamiętam Sama również oprócz lekarskiego składałam na fizjoterapię.
promyczek14175
Posty: 1524
Rejestracja: 5 cze 2012, o 10:47

Re: Niezbędnik studenta I roku

Post autor: promyczek14175 »

Ale sesja letnia długo jest
Awatar użytkownika
nika0645
Posty: 410
Rejestracja: 13 lut 2014, o 19:28

Re: Niezbędnik studenta I roku

Post autor: nika0645 »

A ja zadam inne nurtujące mnie pytanie (nie śmiać się ):
Czy jeżeli nigdy nie byłam orłem z fizyki (orłem to za dużo powiedziane ), to czy ogarnę biofizykę?
tak mnie wzięło
promyczek14175
Posty: 1524
Rejestracja: 5 cze 2012, o 10:47

Re: Niezbędnik studenta I roku

Post autor: promyczek14175 »

Patrzyłam na koła z biofizyki i tak trochę orientować by się wypadało, ale myślę, że wszystko jest do nauczenia Tam jest doppler, jakieś soczewki, promieniowanie X
Awatar użytkownika
nika0645
Posty: 410
Rejestracja: 13 lut 2014, o 19:28

Re: Niezbędnik studenta I roku

Post autor: nika0645 »

akurat optykę lubiłam i kumałam, doppler też spoko
ogólnie w szkole mało nas nauczyli, każde sprawdzenie wiedzy polegało na tym, że facet podawał hasło, że wtedy i wtedy mamy klasówkę i mamy umieć rozwiązywać 20 zadań, które już mieliśmy rozwiązane w zeszycie (czyli każdy uczył się ich na blachę i tyle a innych zadań rozwiązać nie potrafił)
0 teorii 0 ogólnie
jestem z fizyki zielona
Sofia
Posty: 585
Rejestracja: 3 sty 2012, o 15:11

Re: Niezbędnik studenta I roku

Post autor: Sofia »

promyczek14175, nie wiedziałam że na PUMie są koła z biofizyki

Jest tylko banalny egzamin na zaliczenie, który zdasz bez problemu. Sam zakład dość mocno idzie ludziom na rękę. Spokojnie, to jest do zdania bez problemu
Piotrr
Posty: 1333
Rejestracja: 9 lip 2012, o 19:11

Re: Niezbędnik studenta I roku

Post autor: Piotrr »

możesz mieć nawet ujemne punkty do inteligencji z biofizyki P ćwiczenia to robienie do doświadczeń a później sprawozdania z nich(opisujesz co obiłaś na zajęcia według jakiejś tam karty wzorów i masz do tego instrukcje jeszcze). Dodatkowo po uczelni biegają sprawozdania z poprzednich lat, które wystarczy przerobić i gotowe. Nie ma egzaminu z tego przedmiotu, a jego zaliczenie polega na napisaniu testu ( chyba 50 pytan?) z czego układany on jest na podstawie tez biegającej po uczelni puli chyba 500 pytan. Spokojnie, chyba nikt jeszcze nie poleciał z pumu przez biofize
W końcu lekarz
Awatar użytkownika
nika0645
Posty: 410
Rejestracja: 13 lut 2014, o 19:28

Re: Niezbędnik studenta I roku

Post autor: nika0645 »

o dzięki Wam
nod32
Posty: 4
Rejestracja: 23 mar 2013, o 08:01

Re: Niezbędnik studenta I roku

Post autor: nod32 »

Ja byłbym zainteresowany basenem, ponieważ trenuję już kilkanaście lat i szkoda by mi było zaprzestać. Więc czy istnieje taka sekcja?

ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości