Niezbędnik studenta I roku

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Sofia
Posty: 585
Rejestracja: 3 sty 2012, o 15:11

Re: Niezbędnik studenta I roku

Post autor: Sofia »

Tak, jest sekcja na basen z tego co pamiętam to właśnie dla takich zaawansowanych. Ale ilość miejsc jest chyba ograniczona i lepiej szybko to sobie załatwić, bo są chętni. Najlepiej jak spytasz się kogoś jak najszybciej na sali gimnastycznej (jest tuż przy akademikach PUMu) jak wygląda sprawa z pływaniem
Piotrr
Posty: 1333
Rejestracja: 9 lip 2012, o 19:11

Re: Niezbędnik studenta I roku

Post autor: Piotrr »

Ja byłem na basenie przez jeden semestr. Jak tylko będziesz już w szczecinie to musisz gnac do studium obok awf obok sekretariatu. Placi się 120 za semestr. Tyle ze te zajecia nie sa jakies bardzo zaawansowane. wydaje mi się ze to na co ja chodziłem to jednak nie do końca była sekscja a po prostu wf w formie basenu. Aczkolwiek slyszalem ze niby jest cos takiego jak sekcja plywacka. Sam chciałem się na nia dostać ale jak już wspomniałem trafiłem na basen wf i jeśli to faktycznie jest ta sekcja to nie polecam. No chyba ze sobie sam narzucisz plan treningowy i będziesz realizowal na zajęciach. No i wejście trwa 45 minut wiec bez szalu
W końcu lekarz
Awatar użytkownika
nika0645
Posty: 410
Rejestracja: 13 lut 2014, o 19:28

Re: Niezbędnik studenta I roku

Post autor: nika0645 »

przypomniało mi się:
BlueVelvet pisze:Byłam dzisiaj na Mieszka I w sklepie medycznym. Kupiłam: 2 fartuchy z długim rękawem, białe klapeczki, czepki, maseczki, penstę, rękawiczki, okulary ochronne. Czy o czymś jeszcze zapomniałam na I rok?
chciałabym się spytać Was, szanownych starszaków (:P), co z tego jest must have", co jeszcze należy oprócz tego dokupić? czytałam coś o stroju na podstawy opieki (czyli pielęgniarstwo)
chcę się już we wszystko niezbędne zaopatrzyć, ale gdy wczoraj usiadłam, to kompletnie zgłupiałam i nie wiem, co w końcu trzeba kupić dlatego wolę się upewnić i spytać na forum
z góry dzięki!
Sofia
Posty: 585
Rejestracja: 3 sty 2012, o 15:11

Re: Niezbędnik studenta I roku

Post autor: Sofia »

Strój na pielęgniarstwo trzeba mieć, to jest koszula medyczna i spodnie medyczne. Potrzebny jest na I roku tylko na te kilka zajęć i na praktykach pielęgniarskich po I roku.
promyczek14175
Posty: 1524
Rejestracja: 5 cze 2012, o 10:47

Re: Niezbędnik studenta I roku

Post autor: promyczek14175 »

Sofia pisze:promyczek14175, nie wiedziałam że na PUMie są koła z biofizyki

Jest tylko banalny egzamin na zaliczenie, który zdasz bez problemu. Sam zakład dość mocno idzie ludziom na rękę. Spokojnie, to jest do zdania bez problemu
Nie wiem, widziałam jakąś bazę pytań
Sofia
Posty: 585
Rejestracja: 3 sty 2012, o 15:11

Re: Niezbędnik studenta I roku

Post autor: Sofia »

promyczek14175, to jest właśnie baza pytań na egzamin, kół z tego broń Panie Boże nie ma
promyczek14175
Posty: 1524
Rejestracja: 5 cze 2012, o 10:47

Re: Niezbędnik studenta I roku

Post autor: promyczek14175 »

Czepiacie się!
Sofia
Posty: 585
Rejestracja: 3 sty 2012, o 15:11

Re: Niezbędnik studenta I roku

Post autor: Sofia »

Ojtam, dla mnie to duża różnica mieć koła z biofizyki a nie mieć xd.

Aaa. przypomniało mi się też! Kalkulator naukowy na chemię. Niezbędny, trza wykonywać obliczenia z którymi zwykły sobie nie poradzi. Jeśli macie jakiś tani na oku to kupujcie od razu
Awatar użytkownika
nika0645
Posty: 410
Rejestracja: 13 lut 2014, o 19:28

Re: Niezbędnik studenta I roku

Post autor: nika0645 »

a teraz takie pytanie z innej beczki: kiedy mniej więcej pojawia się rozkład zajęć na semestr zimowy, jest przydział do grup etc.? tzn. jak to było w zeszłym roku? pod koniec września czy wcześniej?
Sofia
Posty: 585
Rejestracja: 3 sty 2012, o 15:11

Re: Niezbędnik studenta I roku

Post autor: Sofia »

Pod koniec września raczej. Przydział do grupy jest na Twoim indywidualnym koncie, plan zajęć na stronie PUM.
Awatar użytkownika
nimfka
Posty: 242
Rejestracja: 6 lis 2011, o 18:19

Re: Niezbędnik studenta I roku

Post autor: nimfka »

Sofia pisze:Pod koniec września raczej. Przydział do grupy jest na Twoim indywidualnym koncie, plan zajęć na stronie PUM.

a jak dostać się na to indywidualne konto?

Sofia
Posty: 585
Rejestracja: 3 sty 2012, o 15:11

Re: Niezbędnik studenta I roku

Post autor: Sofia »

Przecież zakładałaś je podczas rekrutacji

EDIT: przypomniałam sobie. To moje konto jednak się nie zmieniało w taki sposób. Na początku września dostałam maila od PUMu że założyli mi indywidualne konto studenta. Login i hasło podają. Jeśli w tym roku jest tak samo to musicie czekać na maila od nich
Ostatnio zmieniony 31 sie 2014, o 21:13 przez Sofia, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
nimfka
Posty: 242
Rejestracja: 6 lis 2011, o 18:19

Re: Niezbędnik studenta I roku

Post autor: nimfka »

Sofia pisze:Przecież zakładałaś je podczas rekrutacji
a, ok, ale tam się loguje przez zakładkę rekrutacja", a kiedy będę mogła przez student"? Co to jest numer albumu, który jest loginem?

ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości