nina

Porady studentów, dzielimy się informacjami ze studiów przyrodniczych, w szczególności medycznych i pozostałych. Pomoc w wyborze kierunku studiów.
LadyFit
Posty: 11
Rejestracja: 20 mar 2016, o 10:53

nina

Post autor: LadyFit »

Heja ! nie wiem jak wy sądzicie ale mi wczorajsza chemia zrujnowała życie :
( marzę o medycynie .dlatego w przyszłym roku chyba bede podwyższać.słuchajcie beznadziejnie mi poszła matura, bardzo sie starałam.ale a ten rok musze gdzieś isć .
nie umiem sie odnaleźć w tych progach .chcę studiowac w krk , kierunki biotechnologia, analityka medyczna, biochemia , .jejku łzy mam w oczach na myśl że mam studiować to co mnie nie interesuje Znacie moze progi jakie sa na te kierunki na uczelniach w krk oczywiscie
cudanakiju
Posty: 8
Rejestracja: 5 maja 2016, o 19:25

Re: nina

Post autor: cudanakiju »

spoko mi też zrujnowała . Z jednej strony wszyscy stękają że brak lekarzy a z drugiej strony brak udogodnienia i możliwości dla maturzystów aby matury były łatwiejsze . Chyba wracamy do socjaldemokratyzmu .
ToniaŻywago
Posty: 28
Rejestracja: 20 kwie 2016, o 17:02

Re: nina

Post autor: ToniaŻywago »

cudanakiju pisze:spoko mi też zrujnowała . Z jednej strony wszyscy stękają że brak lekarzy a z drugiej strony brak udogodnienia i możliwości dla maturzystów aby matury były łatwiejsze . Chyba wracamy do socjaldemokratyzmu .
Argument raczej chybiony, bo przecież to, że wielu osobom nie poszła matura nic nie znaczy, limity na medycynę i tak ktoś zapełni, zawsze znajdą się Ci którym poszło.

Według mnie przesadzasz, a obniżenie poziomu to nic dobrego.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości