Nocne czuwanie 2014 i chwalenie się wynikami.

Informacje, porady, pomoc od osób przygotowujących się oraz poprawiających maturę. Pomoc w wyborze kierunków studiów.
Reakcja

Re: Nocne czuwanie 2014 i chwalenie się wynikami.

Post autor: Reakcja »

Jestem taka samotna z tym swoim zielonym kolorem

A Hałsa oglądałam! I Chirurgów tak trochę. A i Szpital na TVNie też oglądam!
PrzebiegłyJeż
Posty: 336
Rejestracja: 29 kwie 2014, o 19:53

Re: Nocne czuwanie 2014 i chwalenie się wynikami.

Post autor: PrzebiegłyJeż »

Reakcja pisze:Jestem taka samotna z tym swoim zielonym kolorem

A Hałsa oglądałam! I Chirurgów tak trochę. A i Szpital na TVNie też oglądam!
W takim razie powinnaś mieć czerwony nick. To już ustalone, myślę że jak dokończysz Chirurgów, powinnaś zastanowić się nad zmianą koloru

Ja na różowy zmieniłem, bo mimo, że oglądałem wszystkie House to chirurgów nie.
Girion
Posty: 700
Rejestracja: 17 maja 2011, o 20:02

Re: Nocne czuwanie 2014 i chwalenie się wynikami.

Post autor: Girion »

A serial Pielęgniarki też się liczą?
Reakcja

Re: Nocne czuwanie 2014 i chwalenie się wynikami.

Post autor: Reakcja »

PrzebiegłyJeż, haha! No tak, trzeba znać swoje miejsce Obejrzyj koniecznie Chirurgów"!

"Pielęgniarki się liczą, ale mniejszy przelicznik mają. Za mało tam lekarzy
lofebug
Posty: 145
Rejestracja: 29 wrz 2012, o 17:44

Re: Nocne czuwanie 2014 i chwalenie się wynikami.

Post autor: lofebug »

A zapomnieliście o najwazniejszym z seriali. Ostry dyżur to co? On + Hałs + Greys + Chicago Hope + Medicopter + St.Elsewhere i of kors Dr. Quinn daje uprawnienia do czerwonego koloru. Wymagania są spore jak widać T︵T

PrzebiegłyJeż
Posty: 336
Rejestracja: 29 kwie 2014, o 19:53

Re: Nocne czuwanie 2014 i chwalenie się wynikami.

Post autor: PrzebiegłyJeż »

Proponuje taki przelicznik:
Kolor czerwony: dr house (wszystkie odcinki), chirurdzy (wszystkie odcinki) + reszta seriali opcjonalnie
Kolor russzzzofffy: dr house lub chirurdzy (wszystkie odcinki) + reszta seriali opcjonalnie

EDIT: Ostry dyżur i chicago hope również proponuje dodać do przelicznika.
bioman
Posty: 718
Rejestracja: 24 wrz 2010, o 18:08

Re: Nocne czuwanie 2014 i chwalenie się wynikami.

Post autor: bioman »

lofebug, po obejrzeniu tych seriali czerwony nick to za mało. Wtedy administracja biologia wyznacza cię na zastępce dyrektora Tretera w Leśnej Górze w tamtejszym szpitalu.
PrzebiegłyJeż
Posty: 336
Rejestracja: 29 kwie 2014, o 19:53

Re: Nocne czuwanie 2014 i chwalenie się wynikami.

Post autor: PrzebiegłyJeż »

bioman pisze:lofebug, po obejrzeniu tych seriali czerwony nick to za mało. Wtedy administracja biologia wyznacza cię na zastępce dyrektora Tretera w Leśnej Górze w tamtejszym szpitalu.
W młodości mama mi puszczała leśną górę w telewizji, wtedy przyszło mi do głowy, że zostanę lekarzem. Przed nauką do matury zawsze oglądałem house, bo chce być jak on i dawał mi siły. Nie lubie innych seriali bo są takie udawane, a house jest prawdziwy.
randomlogin
Posty: 3779
Rejestracja: 24 kwie 2010, o 12:11

Re: Nocne czuwanie 2014 i chwalenie się wynikami.

Post autor: randomlogin »

Przebieg&#x142yJe&#x17C pisze:W młodości mama mi puszczała leśną górę w telewizji, wtedy przyszło mi do głowy, że zostanę lekarzem. Przed nauką do matury zawsze oglądałem house, bo chce być jak on i dawał mi siły. Nie lubie innych seriali bo są takie udawane, a house jest prawdziwy.
Piekna inicjacja flamewaru.
bioman
Posty: 718
Rejestracja: 24 wrz 2010, o 18:08

Re: Nocne czuwanie 2014 i chwalenie się wynikami.

Post autor: bioman »

Ja oglądam sobie od początku w te wakacje Housa. Medyczny aspekt trudno mi zweryfikować, ale osobowośc samego Grega jest rozbrajająca. Sarkazm wysokich lotów w jego wykonaniu. A co do medycznych przypadków to bardzo często: ITS A LUPUS.
PrzebiegłyJeż
Posty: 336
Rejestracja: 29 kwie 2014, o 19:53

Re: Nocne czuwanie 2014 i chwalenie się wynikami.

Post autor: PrzebiegłyJeż »

randomlogin pisze:Piekna inicjacja flamewaru.

bioman pisze:Ja oglądam sobie od początku w te wakacje Housa. Medyczny aspekt trudno mi zweryfikować, ale osobowośc samego Grega jest rozbrajająca. Sarkazm wysokich lotów w jego wykonaniu. A co do medycznych przypadków to bardzo często: ITS A LUPUS.
Polecam to zamiast innych pozycji na lekarskim.
Awatar użytkownika
Xerdox
Posty: 158
Rejestracja: 23 lis 2012, o 20:45

Re: Nocne czuwanie 2014 i chwalenie się wynikami.

Post autor: Xerdox »

randomlogin pisze:
Przebieg&#x142yJe&#x17C pisze:W młodości mama mi puszczała leśną górę w telewizji, wtedy przyszło mi do głowy, że zostanę lekarzem. Przed nauką do matury zawsze oglądałem house, bo chce być jak on i dawał mi siły. Nie lubie innych seriali bo są takie udawane, a house jest prawdziwy.
Piekna inicjacja flamewaru.
Oj tam, może nie niszczmy koledze światopoglądu? Xd

bioman
Posty: 718
Rejestracja: 24 wrz 2010, o 18:08

Re: Nocne czuwanie 2014 i chwalenie się wynikami.

Post autor: bioman »

A cóż ma wiedzieć o medycynie? Aktor to aktor, dostał scenariusz i zagrał. Pamiętam go jeszcze z samolotu z Rachel we Friends jako lekkiego przymuła.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości