notatki na studiach medycznych

Forum studenckie dla przyszłych, obecnych i byłych studentów kierunków przyrodniczych i pozostałych. Podziel się swoimi doświadczeniami, radościami i smutkami
vanillacream
Posty: 1
Rejestracja: 27 sie 2021, o 00:28

notatki na studiach medycznych

Post autor: vanillacream »

Hej! Zaczynam w tym roku studia na kierunku lekarskim i planuję robić ręczne notatki na iPadzie (lub innym tablecie). Wydaje mi się, że byłaby to dla mnie najlepsza opcja. Czy takie rozwiązanie jest popularne obecnie czy jednak większość osób robi notatki na papierze czy w zeszycie i będzie to wyglądało dziwnie? I czy wykładowcom może się to nie podobać?
Z góry dziękuję za pomoc :)
TanksAreAwesome
Posty: 38
Rejestracja: 4 wrz 2017, o 09:49

Re: notatki na studiach medycznych

Post autor: TanksAreAwesome »

Na ipadzie notuję już 2 lata i żaden wykładowca/lekarz nigdy mi nie powiedział nic złego na ten temat. Jest to nawet zaleta, bo podczas zajęć klinicznych można na szybko coś wyszukać w ściągniętym wcześniej podręczniku. Jedynie trzeba uważać, żeby go nie zgubić - już parę razy odkładałam ipada gdzieś na bok w czasie badania pacjenta i potem musiałam biegać po salach i go szukać, bo nie pamiętałam, gdzie go zostawiłam :D
kliop
Posty: 260
Rejestracja: 8 maja 2017, o 13:54

Re: notatki na studiach medycznych

Post autor: kliop »

U mnie na roku chyba 2 osoby korzystały z ipada i nikt im nigdy nie zwracał uwagi.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość