Oceanografia

Wzajemne pomoc w wyborze prawidłowego kierunku studiów. Omówienie zasad rekrutacji na poszczególne uczelnie. Pomoc w adaptacji i nauce na studiach.
iga94
Posty: 14
Rejestracja: 28 kwie 2013, o 17:19

Re: Oceanografia

Post autor: iga94 »

no mi w sumie akademik też nie jest potrzebny, po prostu chcę w nim zamieszkać poznać trochę ludzi, pobawić się a potem ewentualnie coś wynajmę
yelyah
Posty: 13
Rejestracja: 10 cze 2013, o 14:57

Re: Oceanografia

Post autor: yelyah »

A : D Ja i tak będę mieszkała sama w Pruszczu Gd. : D Akademika pewnie bym i tak nie dostała, bo dla nich jestem za bogata .

Masz może facebooka? Można by zrobić jakąś grupę pt. Oceanografia UG 2013-2016 albo coś w tym stylu : D
iga94
Posty: 14
Rejestracja: 28 kwie 2013, o 17:19

Re: Oceanografia

Post autor: iga94 »

no ja też w kwestii finansowej pewnie się nie załapię ale mam nadzieję że odległość trochę ich przekona.
Mam mam, można zrobić ogarniesz too ?
Kaciaw
Posty: 13
Rejestracja: 19 lut 2013, o 23:21

Re: Oceanografia

Post autor: Kaciaw »

zróbcie grupę, fajnie było by się poznać w większym stopniu, bo ja jadę do tej gdyni sama jak palec i mi smutno, że nikogo nie znam.
Ktoś mnie pytał o akademik
iga94
Posty: 14
Rejestracja: 28 kwie 2013, o 17:19

Re: Oceanografia

Post autor: iga94 »

dzięęękuję bardzo : )

ja też jadę sama, daamy radę, daleko masz do swojego miasta ?
Kaciaw
Posty: 13
Rejestracja: 19 lut 2013, o 23:21

Re: Oceanografia

Post autor: Kaciaw »

nie ma problemu:P
ja jestem ze Świnoujścia, z 6h pociągiem a Ty też do akademika chcesz iść ? Osobiście to wolałabym do sopotu aby mnie dali (bo to oni chyb a przydzielają nie?) niż do Gdańska:P
iga94
Posty: 14
Rejestracja: 28 kwie 2013, o 17:19

Re: Oceanografia

Post autor: iga94 »

tak, też chcę Mi w sumie bez różnicy gdzie, byle był tylko porządek i fajni ludzie a będzie git. Ja jestem z Głogowa, mam 5,5h pociągiem. a pociąg mam tylko z leszna do którego muszę jechać ok. godziny.
Ale jaram się strasznie już tym październikiem i nie mogę się doczekać : D
Kaciaw
Posty: 13
Rejestracja: 19 lut 2013, o 23:21

Re: Oceanografia

Post autor: Kaciaw »

mam rodzine w głogowie:D
noo mam tak samo jak Ty hehe:) , ale z drugiej strony trochę się boje
yelyah
Posty: 13
Rejestracja: 10 cze 2013, o 14:57

Re: Oceanografia

Post autor: yelyah »

W tej grupie to ja już jestem : D Tylko nie mogę utworzyć oddzielnej dla naszego kierunku, bo trzeba dodać znajomych od razu a nikogo z oceanografii nie mam : D
Freydinand
Posty: 1
Rejestracja: 12 lip 2013, o 15:39

Re: Oceanografia

Post autor: Freydinand »

Hej. Jak to wygląda z miejscami zajęć? Wiem że są w różnych miejscach. Tak więc chciałbym się was spytać w którym miejscu jest najkorzystniej mieszkać (mam tu na myśli dzielnicę i miasto).
Co z grupą Oceanografów? Może ja spróbowałbym taką założyć? jesteście chętni?
Kaciaw
Posty: 13
Rejestracja: 19 lut 2013, o 23:21

Re: Oceanografia

Post autor: Kaciaw »

na Twoj pierwsze pytanie Ci nie odpuszczę, ale jakbyś mógł to załóż, bardzo chętnie!:)
Kaciaw
Posty: 13
Rejestracja: 19 lut 2013, o 23:21

Re: Oceanografia

Post autor: Kaciaw »

nie odpiszę. nie wiem czemu nie odpuszczę, cos innego mi po głowie chodziło DDD
yelyah
Posty: 13
Rejestracja: 10 cze 2013, o 14:57

Re: Oceanografia

Post autor: yelyah »

Za grupą też jestem jak najbardziej za

Hmm co do Twojego pierwszego pytania. Mieszkam blisko Trójmiasta, ale nie znam się jakoś super. Myślę, że albo Gdynia albo Sopot byłyby najlepsze. Tak mi się wydaje przynajmniej Najwięcej zajęć to chyba będzie w Gdyni, ale nie jestem w 100% pewna.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości