Oceanografia

Wzajemne pomoc w wyborze prawidłowego kierunku studiów. Omówienie zasad rekrutacji na poszczególne uczelnie. Pomoc w adaptacji i nauce na studiach.
kwcoffee
Posty: 1
Rejestracja: 3 lip 2015, o 23:33

Re: Oceanografia

Post autor: kwcoffee »

Podbijam temat. Przewijały się tutaj głównie narzekania na licencjat, ale interesują mnie konkretnie studia magisterskie z oceanografii. Jakie macie opinie na ich temat, i czy ludzie na roku są zadowoleni z jakości kształcenia? Szczególnie chodzi mi o specjalizacje: biologia morza, i ekobiotechnologia morska.
olan
Posty: 3
Rejestracja: 12 kwie 2013, o 17:39

Re: Oceanografia

Post autor: olan »

Może się wam przydają - opracowane zagadnienia na egzamin z oceanografii biologicznej - notatek.pl/zagadnienia-na-egzamin-9
clione
Posty: 5
Rejestracja: 26 kwie 2013, o 17:19

Re: Oceanografia

Post autor: clione »

Jeśli ktoś z Was zastanawia się nad studiowaniem oceanografii, to zapraszam do przeczytania tego posta na moim blogu. Postarałam się obiektywnie opisać plusy i minusy studiowania tego kierunku.

Obecni studenci też coś dla siebie znajdą na tym blogu - informacje o kursach, stypendiach, innych możliwościach oraz sporą dawkę motywacji. Także zapraszam!
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość