Ochrona Środowiska ???

Wybór uczelni o kierunku ekologia i ochrona środowiska. Zasady punktacji i rekrutacji na uczelniach. Wykaz materiałów i ciekawostek ekologicznych.
GoodWolf
Posty: 54
Rejestracja: 15 cze 2005, o 01:00

Re: Ochrona Środowiska ???

Post autor: GoodWolf »

Kto,gdzie i kiedy ? Kto startuje w tym roku na studia na kierunek Ochrona Środowiska i kiedy macie egzaminy? Ja wybieram się właśnie na Ochrone Środowiska w Uniwersytecie Śląskim.Egzamin czeka mnie 12 lipca br. o 9:00.Ech oby się udało,wyniki 28 lipca wtedy wszystko będzie jasne.Pozdrawiam
Iwus
Posty: 1126
Rejestracja: 30 wrz 2000, o 01:00

Re: Ochrona Środowiska ???

Post autor: Iwus »

GoodWolf, z czego masz ten egzamin?
Połamania pióra życzę

Ja zdawałam egzamin z matmy i chemi,oczywiście pare lat temu
GoodWolf
Posty: 54
Rejestracja: 15 cze 2005, o 01:00

Re: Ochrona Środowiska ???

Post autor: GoodWolf »

35 pytań z biologii i 15 z geografii w sumie 50 pytań w formie testu wyboru a,b,c,d.Czas na rozwiązanie to 90 min. Pozdrawiam i nie dziękuje
polier

Re: Ochrona Środowiska ???

Post autor: polier »

nie widze swojej przyszlosci po ochronie środowiska ( Niby duŻo jest kierunków po maturze z biologii i chemii, ale ja siebie nie widze w przyszłości. JeŻeli mnie cos interesuje bardziej, to po tym kierunku nie ma pracy. Ehh.
wlasnie ten

wlasnie ten

Post autor: wlasnie ten »

Idź na ochrone środowiska ! będzięsz miał prace bądz tylko sprytny zaradny, pracowity ja Cie zatrudnie!
Brakuje mi kelnerów, barmanów, i HotelBoyów. Teraz sobie postudiujesz a ja Cie przyjme do pracy tylko musisz być pracowity :) :mrgreen:
polier

Re: Ochrona Środowiska ???

Post autor: polier »

Jakos mnie te propozycje pracy nie zadawalają. zresztą co ma ochrona środowiska np. do kelnera hmmm. to ja na jakąś gastronomie moze się wybiore.
anusia271
Posty: 37
Rejestracja: 9 mar 2006, o 10:52

Re: Ochrona Środowiska ???

Post autor: anusia271 »

wlasnie ten widze ze dowcipny to Ty jestes ale tak na powaznie to przeciez wiadomo ze po ochronie raczej wiekszych perpektyw nie ma chyba ze ktos ma znajomosci a prawda jest taka ze wiekszosc ludzi studiuje dla papierka nie ma co ukrywac ja jestem po ciekzim jak ciezkim roku na ochronie ale szczerze to chyba nie mam juz sily dalej tego ciagnac bo naprawde trudno jest cos robic jezeli nie ma sie do tego serca
Iwus
Posty: 1126
Rejestracja: 30 wrz 2000, o 01:00

Re: Ochrona Środowiska ???

Post autor: Iwus »

anusia271 pisze: a prawda jest taka ze wiekszosc ludzi studiuje dla papierka nie ma co ukrywac
no to ja się nie będę ukrywać -studiowałam nie tylko dla papierka
anusia271
Posty: 37
Rejestracja: 9 mar 2006, o 10:52

Re: Ochrona Środowiska ???

Post autor: anusia271 »

Iwus pisze:
anusia271 pisze: a prawda jest taka ze wiekszosc ludzi studiuje dla papierka nie ma co ukrywac
no to ja się nie będę ukrywać -studiowałam nie tylko dla papierka

Iwus tam jest napisaneWIEKSZOŚĆ a nie wszyscy wiec nie unos sie tak odrazu i czytaj ze zrozumieniem n/c
Iwus
Posty: 1126
Rejestracja: 30 wrz 2000, o 01:00

Re: Ochrona Środowiska ???

Post autor: Iwus »

z tą większością to się akurat nie zdodzę ,nie wydaje mi się żeby ktoś mógł studiować ochronę środowiska tylko dla papierka
anusia271
Posty: 37
Rejestracja: 9 mar 2006, o 10:52

Re: Ochrona Środowiska ???

Post autor: anusia271 »

Iwus pisze:z tą większością to się akurat nie zdodzę ,nie wydaje mi się żeby ktoś mógł studiować ochronę środowiska tylko dla papierka
no tylko mi chodzilo o to ze duzo ludzi studiuje dla samego papierka nie tylko ochrone. a co do ochrony to wlasnie jestem po I roku i WYOBRAZ TO SOBIE ze 90% ludzi ktorzy sa ze mna na roku studiujadla papierka life is brutal
Awatar użytkownika
Asia_nmc
Posty: 69
Rejestracja: 19 sty 2006, o 10:01

Re: Ochrona Środowiska ???

Post autor: Asia_nmc »

Rejestrowaliście się może na Uniwersytet Wrocławski na ochronę środowiska?
Czy w pierwszym warunku rekrutacji należy podać przedmiot jaki zdawało się w części obowiązkowej, a w drugim warunku, taki jaki w części dodatkowej? ( Nie jest to wyszczególnione).
Gosiaczek
Posty: 351
Rejestracja: 29 sty 2006, o 15:57

Re: Ochrona Środowiska ???

Post autor: Gosiaczek »

heh jeśli jest się dobrym to zawsze po takich studiach można zostać na uczelni
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość