Ochrona Środowiska ???

Wybór uczelni o kierunku ekologia i ochrona środowiska. Zasady punktacji i rekrutacji na uczelniach. Wykaz materiałów i ciekawostek ekologicznych.
Iwus
Posty: 1126
Rejestracja: 30 wrz 2000, o 01:00

Re: Ochrona Środowiska ???

Post autor: Iwus »

anusia271, powiem ci jedno-za mną naprawdę ciężkie studia na inżynierii środowiska i gdybym chciała tylko apierek wybrałabym dużo prostrze studia.

Ciągle się uczę ,doskonale swoje umiejętności bo to moja pasja życiowa.Robie to żeby kimś zostać,czegoś się nauczyć a nie tylko dla papierka.Zaden papierek nie stanie się przepustką do twojej pracy zawodowej jeśli nie będziesz umiała wykorzystać zdobytej wiedzy.
A możesz zdradzić gdzie studiujesz?
anusia271
Posty: 37
Rejestracja: 9 mar 2006, o 10:52

Re: Ochrona Środowiska ???

Post autor: anusia271 »

Iwus pisze:anusia271, powiem ci jedno-za mną naprawdę ciężkie studia na inżynierii środowiska i gdybym chciała tylko apierek wybrałabym dużo prostrze studia.

Ciągle się uczę ,doskonale swoje umiejętności bo to moja pasja życiowa.Robie to żeby kimś zostać,czegoś się nauczyć a nie tylko dla papierka.Zaden papierek nie stanie się przepustką do twojej pracy zawodowej jeśli nie będziesz umiała wykorzystać zdobytej wiedzy.
A możesz zdradzić gdzie studiujesz?
ok wiec dlaczego sie tak przejmujesz tym co pisze? za bardzo bierzesz sobie to do serca. ii uwazam ze umiejetnosci sa bardzo wazne ale ilu znasz ludzi ktorzy pracuja w zawodzie? litości
ps. studiuje OŚ na AR we wrocławiu
kemoT

Ochrona ¦rodowiska

Post autor: kemoT »

jestem po ochronie środowiska pracy brak . naprawde odradzam ten kier. duzo kucia ale perspektywy na prace w polsce naprawde male :( i to jest smutne
poziomka
Posty: 109
Rejestracja: 25 sty 2006, o 15:01

Re: Ochrona Środowiska ???

Post autor: poziomka »

Hmm a jak ktoś nie zamierza pozostawać w Polsce? Mi dobrze wychodzą języki więc myślę, że jeśli się do nich przyłożę to problemów potem nie będę mieć:) zresztą mnie najbardziej potem coś interesuje związane z prawem, ustawodawstwem.( oczywiście dotyczącym Ochrony środowiska, przyrody itd.). Może i powinnam iść na prawo od razu, ale takie studia mnie nie pociągają:/
Ekolog

Re: Ochrona Środowiska ???

Post autor: Ekolog »

Przeglądałem właśnie oferty o pracę w O¦ ( jestem świeŻym absolwentem o kierunku: ochrona wód i zagospodarowanie odpadów) i natrafiłem na to forum :)

Ale do rzeczy czy jest praca w O¦? Hmm. jak znalazłem dobrą dla absolwenta to migiem było juŻ około 100 aplikacji złoŻonych :)

Często pojawiają się oferty na stanowiska gdzie jest wymagane równieŻ BHP.

Jeśli chodzi o to czy wybierać ten kierunek czy nie to radze się naprawdę zastanowić. Niby mówi się o tej ekologii, Że trzeba chronić nasze naturalne środowisko, niby UE wdraŻa projekty zakładające Że w najbliŻszych latach energia elektryczna w 1/5 będzie pochodzić z odnawialnych źródeł energii ale narazie w przypadku naszego kraju wiedze Że wszyscy mają to gdzieś. TakŻe jak ktoś napisał wyŻej warto wcześniej się juŻ gdzieś zakręcić (tutaj mój błąd :( )

Ok szukam dalej pracy :)
Iwus
Posty: 1126
Rejestracja: 30 wrz 2000, o 01:00

Re: Ochrona Środowiska ???

Post autor: Iwus »

Ekolog pisze:jestem świeżym absolwentem o kierunku ochrona wód i zagospodarowanie odpadów)
pewnie jesteś po tej samej szkole co ja,bo mam taką samą specjalność

znalazłam ostatno ciekawą ofertę w Ministerstwie srodowiska,potrzebowali inzyniera ochrony środowiska tylko brakuje mi doświadczenia.
Wieczny student

Re: Ochrona Środowiska ???

Post autor: Wieczny student »

Ja w tym roku koncze O¦ w Lublinie, bylo potwornie ciezko, na 5 roku dopiero luz -)wszystko to co robie przez ostatnie lata jest dla papierka, nic mnie nie interesowalo, :yahoo: nie wykluczam ze bede sie przekwalifikowywac.Ciesze sie ze to juz koniec, w koncu luz :yahoo: :yahoo: :yahoo: , nie wykluczam mozliwosci wyjaazdu, tylko po co tu zdobywac wiedze i wykorzystywac ja gdzies indziej.Co do samej O¦ ciesze sie ze posiadam taka wiedze, to super znac te wszytskie zaleznosci.My po O¦ jestesmy jak lekarze (hehe :oops: ) uzdrawiamy nature.Lekarze lecza ludzi, a My jestesmy dla tej ludzkosci, aby mogla wejsc do wody, pooddychac swiezym powietrzem hehe.CoŻ z tego ze lekarz nas wyleczy jak bez powietrza nie przezyjemy dluzej niz kilka sek-3 minuty ?(zalezy od pojemnosci pluc).A pracy jak nie bylo tak nie ma.Pozdrawiam wszystkich.
makra
Posty: 62
Rejestracja: 31 gru 2006, o 16:14

Re: Ochrona Środowiska ???

Post autor: makra »

a na US jak jest z OS trudno sie dostac ?
MICHU

Re: Ochrona Środowiska ???

Post autor: MICHU »

Chcialabym sie dowiedziec czy po ochronie srodowiska mozna uczyc w szkole jesli sie dodatkowo zrobi pedagogike
Awatar użytkownika
Vinci
Posty: 991
Rejestracja: 20 sty 2006, o 21:54

Re: Ochrona Środowiska ???

Post autor: Vinci »

Robisz jakis kurs i mozesz uczyc w szkole
Awatar użytkownika
MiRACiDiUM
Posty: 892
Rejestracja: 20 wrz 2005, o 01:00

Re: Ochrona Środowiska ???

Post autor: MiRACiDiUM »

MICHU pisze:Chcialabym sie dowiedziec czy po ochronie srodowiska mozna uczyc w szkole jesli sie dodatkowo zrobi pedagogike
Na UŁ można, ja miałem niedawno wykłady z psychologii rozwoju z ochroną a teraz mamy razem pedagogikę. Tylko, że oni są na IV roku.
Awatar użytkownika
Anex
Posty: 679
Rejestracja: 25 paź 2006, o 18:24

Re: Ochrona Środowiska ???

Post autor: Anex »

Na AGH też można tylko trzeba zrobić kurs pedagogiczny
MICHU

Re: Ochrona Środowiska ???

Post autor: MICHU »

No to super!JuŻ myślałam Że cięŻki los mnie czeka po ochronie,ale na szczęście widze Że jest szansa
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości