Odwołania do OKE

Dodatkowe materiały przygotowujące do nauki celem poprawy matury z biologii. Pomoc w zrozumieniu zagadnień biologicznych.
Awatar użytkownika
Black Widow
Posty: 267
Rejestracja: 24 cze 2009, o 12:36

Re: Odwołania do OKE

Post autor: Black Widow »

oni całą pracę sprawdzają od nowa tak?to jest ryzyko.
Michalok92
Posty: 43
Rejestracja: 26 cze 2011, o 16:39

Re: Odwołania do OKE

Post autor: Michalok92 »

Można też wysłać faxem. Wniosek mam wypisany.

Wynik 70 % chyba nie jest na tyle rewelacyjny, żeby nie warto było zaryzykować.
Awatar użytkownika
Scheherazade
Posty: 386
Rejestracja: 25 kwie 2010, o 22:12

Re: Odwołania do OKE

Post autor: Scheherazade »

ja będę składać wniosek o wgląd do matury z chemii z ubiegłorocznej mam 90% z tegorocznej 87% więc nie mam nic do stracenia. Ogladając ilość punktów za poszczególne zadania na OBIEGU okazuje się, że te zadania których byłam pewna nie zostały przeze mnie rozwiązane poprawnie . Wstępnie chciałabym po prostu móc rzucić na to okiem
Powodzenia w walce o punkty życzę wszystkim!
Michalok92
Posty: 43
Rejestracja: 26 cze 2011, o 16:39

Re: Odwołania do OKE

Post autor: Michalok92 »

A czy są osoby które mają tak znaczące różnice (20 %) między przeliczeniem pkt z klucza CKE a wynikiem?
Awatar użytkownika
eNIKaTe
Posty: 411
Rejestracja: 2 lip 2010, o 15:51

Re: Odwołania do OKE

Post autor: eNIKaTe »

Michalok92 pisze:A czy są osoby które mają tak znaczące różnice (20 %) między przeliczeniem pkt z klucza CKE a wynikiem?
Ja takie miałam 2 lata temu
Michalok92
Posty: 43
Rejestracja: 26 cze 2011, o 16:39

Re: Odwołania do OKE

Post autor: Michalok92 »

eNIKaTe, Odwoływałaś się?

Ja teraz czuje się strasznie. Gdy wyszedłem z fiz byłem mega zdołowany bo mam 67 % ale liczyłem że biole w miare napisałem. A jak jeszcze zobaczyłem że moje odp są w kluczu to liczyłem na te 85 %. Teraz nawet nie wiem jakie błędy popełniam
Awatar użytkownika
eNIKaTe
Posty: 411
Rejestracja: 2 lip 2010, o 15:51

Re: Odwołania do OKE

Post autor: eNIKaTe »

Ja za pierwszym razem liczyłam na 90 a dostałam 70 i tak się zaczęła moja przygoda z maturami
Nie odwoływałam się od wyników matury bo to jest jedna z tych durnych instytucji w której nic nie wskórasz. Ale byłam na wglądzie żeby zobaczyć swoje błędy bo wiedziałam, że będę poprawiać
Michalok92
Posty: 43
Rejestracja: 26 cze 2011, o 16:39

Re: Odwołania do OKE

Post autor: Michalok92 »

Ja też będę poprawiał. Za rok, a jak się nie uda to jeszcze za 2. Słyszałem, że z biol ciężko jest coś uzyskać ale z chemii mój kolega dostał dodatkowe 16 %. Z biologii nawet nie chcieli otworzyć arkusza bo stwierdzili, że jest nieczytelny.
Awatar użytkownika
eNIKaTe
Posty: 411
Rejestracja: 2 lip 2010, o 15:51

Re: Odwołania do OKE

Post autor: eNIKaTe »

Ja tylko raz poprawiałam i poprawiłam o 13 % ale niestety nie starczyło jak byłam na wglądzie to mi babka powiedziała: Takie ładne wyniki! ja jej na to że na wymarzone studia może mi braknąć 1 punkta a ona że przeciez mogę jeszcze raz napisać mature
Nie udał jej się żart. Jestem zdania, że warto pojechać na wgląd żeby zobaczyć czego nie zaliczyli i starać się tego uniknąć za rok
W tym roku nie poprawiałam ale licze, że progi spadną
_KALINA_
Posty: 567
Rejestracja: 19 maja 2011, o 09:50

Re: Odwołania do OKE

Post autor: _KALINA_ »

a ile masz pkt
Awatar użytkownika
eNIKaTe
Posty: 411
Rejestracja: 2 lip 2010, o 15:51

Re: Odwołania do OKE

Post autor: eNIKaTe »

155 i moim celem jest farmacja SUM
Moim marzeniem był Wrocław ale już studiuje inny kierunek na SUM i nie chciałabym (nawet nie mogę) z niego rezygnować
Michalok92
Posty: 43
Rejestracja: 26 cze 2011, o 16:39

Re: Odwołania do OKE

Post autor: Michalok92 »

Dostałem 70.
_KALINA_
Posty: 567
Rejestracja: 19 maja 2011, o 09:50

Re: Odwołania do OKE

Post autor: _KALINA_ »

zyczę ci zeby ci starczyło, i wydaje mi się że tak może byc
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości