Odwołania do OKE

Dodatkowe materiały przygotowujące do nauki celem poprawy matury z biologii. Pomoc w zrozumieniu zagadnień biologicznych.
plecha
Posty: 103
Rejestracja: 27 lip 2010, o 22:05

Re: Odwołania do OKE

Post autor: plecha »

Miales, zadania z antagonistycznym dzialaniem insuliny i glukagonu. Jesli dobrze pamietam.
Awatar użytkownika
Martine
Posty: 105
Rejestracja: 23 sty 2011, o 13:02

Re: Odwołania do OKE

Post autor: Martine »

plecha pisze:I jak, oglądał ktoś już prace w tym roku? Ja mam termin na wtorek, nie liczę na nic konkretnego, ale raczej trzeba spróbować, bo jeden punkt ratuje mi życie Jesli byliscie, to powiedzcie jakie OKE.
Byłam, już jakieś dwa tyg. temu - nic nie zmienili, pomimo że z biologii należał mi się pkt więcej. No ale nie ma co rozpaczać - studia są! -)
Awatar użytkownika
indiana
Posty: 574
Rejestracja: 2 kwie 2011, o 17:26

Re: Odwołania do OKE

Post autor: indiana »

A ja mam pytanie do kogoś, kto odwoływał się w OKE Warszawa - czy arkusz jest ponownie sprawdzany już PRZED wglądem, czy dopiero kiedy po wglądzie napiszemy wniosek z prośbą o powtórne sprawdzenie?
rafi1293
Posty: 25
Rejestracja: 16 maja 2012, o 18:15

Re: Odwołania do OKE

Post autor: rafi1293 »

Mi się udało uzyskać 1 dodatkowy punkt z biologii, OKE Poznań
Awatar użytkownika
indiana
Posty: 574
Rejestracja: 2 kwie 2011, o 17:26

Re: Odwołania do OKE

Post autor: indiana »

rafi1293, ooo, to gratuluję! Jak tego dokonałeś? Źle Ci zliczyli punkty, czy wywalczyłeś ten punkt za jakieś zadanie?
rafi1293
Posty: 25
Rejestracja: 16 maja 2012, o 18:15

Re: Odwołania do OKE

Post autor: rafi1293 »

W zadaniu 22. dostałem 1/2 pkt a powinienem 2 otrzymać odwołałem się też z chemii bo w jednym z zadań napisałem dobry wzór związku chemicznego a nie został uznany, jednak znaleźli w innym zadaniu błąd i wyszedłem na 0
Awatar użytkownika
indiana
Posty: 574
Rejestracja: 2 kwie 2011, o 17:26

Re: Odwołania do OKE

Post autor: indiana »

rafi1293, czyli w tym 22. egzaminator po prostu przez nieuwagę dał Ci 1 pkt zamiast 2? ale 1 pkt to i tak dużo, fajnie, że Ci się udało.
A z chemii. cóż, to moim zdaniem strasznie niefajne, że nagle znajdują jakieś nowe błędy.
rafi1293
Posty: 25
Rejestracja: 16 maja 2012, o 18:15

Re: Odwołania do OKE

Post autor: rafi1293 »

Ani dobrze, ani źle, liczyłem na 2 pkt a jest tylko 1. No cóż, życie, może ten jeden pkt coś da
Awatar użytkownika
nika0645
Posty: 410
Rejestracja: 13 lut 2014, o 19:28

Re: Odwołania do OKE

Post autor: nika0645 »

Odwoływałam się w zeszłym roku do OKE Poznań, w 2 zadaniach wyraźnie mi źle przyznali punkty (oczywiście za nisko), ale i tak nic nie wskórałam i wyszłam jak wyszłam. z tym samym wynikiem A właśnie tych dwóch zadań zabrakło mi do lekarskiego. Obym w tym roku dostała taki wynik, aby wystarczyło na moje cele Pozdrawiam innych walczących
Awatar użytkownika
liath
Posty: 394
Rejestracja: 29 gru 2011, o 21:15

Re: Odwołania do OKE

Post autor: liath »

Ja myślałam, że nie da się nic ugrać, ale udało się. Co prawda nie tyle co chciałam, ale 2% piechotą nie chodzi, lepiej mieć niż nie mieć. przyznali mi 2 pkt, ale jeden odebrali (niesłusznie wg mnie i mojej nauczycielki), no ale cóż. Chcę tylko powiedzieć tym co się zastanawiają nad tym czy się odwołać. Jeżeli sądzicie, że Was źle ocenili to walczcie do końca o to, bo da się z nimi czasem wygrać.
OKE Pzn.

Awatar użytkownika
agentka91
Posty: 179
Rejestracja: 27 mar 2014, o 13:41

Re: Odwołania do OKE

Post autor: agentka91 »

Przeczytałam ten wątek i tak sobie myślę, że te matury (zwłaszcza z biologii) tak naprawdę są sprawdzane na odwal się, bo niemożliwe, żeby na jednym forum było tyle osób, które się odwoływały i coś tam zyskały bądź jedynie dowiedzieli się, że oni mają rację w odpowiedziach, a OKE ma władzę w kluczu.
Popieram koleżankę, żeby walczyć do końca, może jak OKE z roku na rok zaczną zasypywać protesty maturzystów i wnioski o odwołania to wreszcie coś się zmieni. (wybaczcie bulwers, najwidoczniej przedawkowałam zadania).
JanJensen
Posty: 104
Rejestracja: 18 maja 2014, o 13:41

Re: Odwołania do OKE

Post autor: JanJensen »

Moje pytanie brzmi: czy można sprawdzić matury z zeszłego roku ?
randomlogin
Posty: 3779
Rejestracja: 24 kwie 2010, o 12:11

Re: Odwołania do OKE

Post autor: randomlogin »

W sensie obejrzec? Nie, niszczone po 6 miesiacach.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość