Odwołania do OKE

Dodatkowe materiały przygotowujące do nauki celem poprawy matury z biologii. Pomoc w zrozumieniu zagadnień biologicznych.
pistolet007
Posty: 159
Rejestracja: 27 cze 2014, o 08:06

Re: Odwołania do OKE

Post autor: pistolet007 »

[at], ja też mam źle. Ja dałem, że tylko 1,4,6 należą. To 7 myślałem, że to podchwytliwe i to jakaś traszka czy salamandra mogła być, ale chyba się przeliczyłem. Ciekawe czy jest szczegół na tym obrazku, że to jest GAD, bo np. śluz na skórze ciężko byłoby dostrzec na czarno-białym małym obrazku. I ciekawe czy jakbym znalazł jakąś salamandrę z d*py wziętą, przerobił na czarno biało i pomniejszył do takich rozmiarów, to czy by się wszyscy połapali (

Ale swoją drogą to i tak masz super, że masz wyświetlone w jakich zadaniach masz błędy. Moje OKE nie daje tej szansy. I nawet nie mogę się przygotować do wglądu co mam źle.
pistolet007
Posty: 159
Rejestracja: 27 cze 2014, o 08:06

Re: Odwołania do OKE

Post autor: pistolet007 »

black-cat pisze:
pistolet007 pisze:black-cat, tak jak napisałem wyżej. Na wszelki wypadek sprawdź sobie na stronie swojego OKE. Powinno być w zakładce w stylu wgląd do wyników w informacjach o Egzaminie maturalnym. W moim wystarczyło wysłać skan wniosku e-mailem. I czekać aż wyznaczą termin, jak napisałem wyżej, czekania w cholerę. do tego jest to raczej takie coś jak strzał rozpaczy w piłce nożnej. Ale cóż.
Dzięki.Muszę zastanowić się właśnie co z tym zrobić, mam dziś jeszcze mętlik w głowie po tych wynikach, chyba muszę jeszcze ochłonąć a potem się zastanawiać nad tym.

Wysyłaj to jak najszybciej, bo termin to Ci wyznaczą najwczesniej pewnie już po 10 lipca. Nic nie kosztuje, a jak dojdziesz w tym czasie do wniosku, że szkoda tracić nerwy to po prostu nie pojedziesz.
Amani pisze:Tak długo czeka się na wgląd? Ja rok temu tydzień czekałam w OKE Poznań.
Ja w sumie ok. 13 dni mam czekac.
Amani
Posty: 485
Rejestracja: 3 lis 2011, o 19:11

Re: Odwołania do OKE

Post autor: Amani »

pistolet007 wysyłałeś skan czy zanosiłeś do OKE Poznań, że tak szybko wiesz kiedy wgląd?
Lekarsko-dentystyczny Uniwersytet Medyczny w Poznaniu
black-cat
Posty: 496
Rejestracja: 2 sty 2013, o 18:38

Re: Odwołania do OKE

Post autor: black-cat »

I tak właśnie na początku lipca bym nie mogła jechać, z przyczyn powiedzmy-losowych
Czyli tu chodzi o to, że jeśli się nieco później ten wniosek wyśle to wiadomo, że później termin ustalą, nie? Oczywiście, nie chodzi o to, żeby to wysyłać po pół roku, bo to pewnie za późno by było z tego co tu wcześniej czytałam.
Ale chyba kilka dni aż tak wielkiej różnicy nie zrobi, przynajmniej mam taką nadzieję.Ale życzę wam, żebyście się mimo wszystko pozytywnie zaskoczyli na tych wglądach.
Kierunek lekarski :)
pistolet007
Posty: 159
Rejestracja: 27 cze 2014, o 08:06

Re: Odwołania do OKE

Post autor: pistolet007 »

[at] - ja z OKE Łódź. Wysłałem rano skan emailem, zadzwoniłem do nich odrazu z pytaniem czy na pewno poprawny format i czy może być. Odpowiedzieli, że doszło i jest w porządku i mogę ok. 15 zadzwonić ponownie i dowiedzieć się daty, w której mam się stawić na wgląd. To zadzwoniłem. i się dowiedziałem d



black-cat, jasne po prostu proponowałem, że im szybciej tym lepiej, dla świętego spokoju. a kilka dni w te czy w te to wiesz I tak chyba potem żeby zmienić ewentualnie wynik w rejestracji to trzeba czekać do samego końca przyjęć (tak mi się obiło o uszy)
black-cat
Posty: 496
Rejestracja: 2 sty 2013, o 18:38

Re: Odwołania do OKE

Post autor: black-cat »

Dzięki za informacje, naprawdę:) Zrozumiałam z początku, że im szybciej tym lepiej, bo nieco później już może nie wyjść. Ale już rozumiem, że tu chodziło o święty spokój, heh
A z czego będziesz oglądać? Z biol czy chem? Czy z czegoś innego?
Kierunek lekarski :)
pistolet007
Posty: 159
Rejestracja: 27 cze 2014, o 08:06

Re: Odwołania do OKE

Post autor: pistolet007 »

I z tego i z tego, bo można. Ale liczę tylko na chemię, bo z bio mi raczej nic nie wyjdzie.
pistolet007
Posty: 159
Rejestracja: 27 cze 2014, o 08:06

Re: Odwołania do OKE

Post autor: pistolet007 »

znaczy sorry, na odwrót. Bio jest szansa, chemia pewnie nie
Awatar użytkownika
wakemeup
Posty: 151
Rejestracja: 16 lip 2013, o 13:41

Re: Odwołania do OKE

Post autor: wakemeup »

Czy wiecie moze czy jest jakis spis ksiazek dopuszczonych przez oswiate na bazie ktorych mozna sie odwolywac?
bo wiadome ze wiedza z internetu nie jest wiedza do matury, ale ksiazki repetytoria, jak tak to ktore
gimmlim
Posty: 51
Rejestracja: 2 kwie 2013, o 22:40

Re: Odwołania do OKE

Post autor: gimmlim »

Czy w trakcie ponownej oceny egzaminu maturalnego istnieje możliwość, aby ilość przyznanych punktów została obniżona ?
Awatar użytkownika
wakemeup
Posty: 151
Rejestracja: 16 lip 2013, o 13:41

Re: Odwołania do OKE

Post autor: wakemeup »

niestety tak.
zompsuareza
Posty: 60
Rejestracja: 28 cze 2014, o 21:44

Re: Odwołania do OKE

Post autor: zompsuareza »

gimmlim pisze:Czy w trakcie ponownej oceny egzaminu maturalnego istnieje możliwość, aby ilość przyznanych punktów została obniżona ?
wakemeup pisze:niestety tak.

Nie, nie istnieje. Dostałeś już wyniki, nie mogą one zostać zmienione.
Ewentualnie jeśli znajdziesz jakiś błąd w pracy, który podwyższyłby Twój wynik np. o 3pp jest duża szansa, że będą wręcz na siłę szukali sposobu jak te 3pp odjąć Ci z jakiegoś innego zadania, żeby nie musieć zmieniać.
Ale gorzej niż masz na świadectwie już mieć nie będziesz.
Awatar użytkownika
wakemeup
Posty: 151
Rejestracja: 16 lip 2013, o 13:41

Re: Odwołania do OKE

Post autor: wakemeup »

zompsuareza pisze:
gimmlim pisze:Czy w trakcie ponownej oceny egzaminu maturalnego istnieje możliwość, aby ilość przyznanych punktów została obniżona ?
wakemeup pisze:niestety tak.

Nie, nie istnieje. Dostałeś już wyniki, nie mogą one zostać zmienione.
Ewentualnie jeśli znajdziesz jakiś błąd w pracy, który podwyższyłby Twój wynik np. o 3pp jest duża szansa, że będą wręcz na siłę szukali sposobu jak te 3pp odjąć Ci z jakiegoś innego zadania, żeby nie musieć zmieniać.
Ale gorzej niż masz na świadectwie już mieć nie będziesz.
Nawet na tym forum pisala osoba,ktorej punkty zostaly odjete.

ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości