Odwołania do OKE

Dodatkowe materiały przygotowujące do nauki celem poprawy matury z biologii. Pomoc w zrozumieniu zagadnień biologicznych.
Awatar użytkownika
tkasia
Posty: 349
Rejestracja: 16 lip 2013, o 12:06

Re: Odwołania do OKE

Post autor: tkasia »

Czy komukolwiek udało się uzyskać punkty przy odwołaniu od matury w oke Kraków?

ninka-nina
Posty: 107
Rejestracja: 5 kwie 2014, o 14:12

Re: Odwołania do OKE

Post autor: ninka-nina »

Jest jakas roznica czy zaznaza sie odpiwiedzi zamkniete z bioli krzyzykiem, iksem, kolkiem, ptaszkiem czy innym znakiem? Moze ktos mi odpowiedziec na to pytanie? Rozumiem ze mozna zaznaczac jak sie chce byle by bylo konsekwentnie i jednoznacznie? Ja tez pisze o wglad, miarka sie przebrala :-P w najlepszym przypadku liczylam 87 w najgorszym mega naciaganym 80, a mam 75. Tym razem im nie podaruje :-P

kate27
Posty: 236
Rejestracja: 21 kwie 2013, o 13:42

Re: Odwołania do OKE

Post autor: kate27 »

ninka-nina, Jeśli w poleceniu było napisane wyraźnie zaznacz krzyżykiem", to teoretycznie mają podstawę do niezaliczenia (aczkolwiek to mega wredne ). Miałam niedawno podobny dylemat, bo nie wpisałam nr tematu wypracowania z ang i dostałam od nich info, że i tak mi sprawdzą i egzaminator sam się domyśli, co to za temat, więc może faktycznie nie są aż tacy okrutni Jedź obejrzeć pracę, nic nie tracisz, a możesz zyskać.

Ja sama myślę o tym, żeby kiedyś w wakacje przejechać się z ciekawości na wgląd, bo z chemii faktycznie mi dużo zabrakło, ale jak tak czytam klucz z biologii, to nie chce mi się wierzyć, że tak słabo napisałam.
ninka-nina
Posty: 107
Rejestracja: 5 kwie 2014, o 14:12

Re: Odwołania do OKE

Post autor: ninka-nina »

No wlasnie mnie moj wynik z bioli zszokowal, nie mam nic do stracenia, bo juz taki wynik kiedys osiagnelam ani w poleceniu ani w istrukcji na poczatku matury z biologii nie jest napisane jak zaznaczac tylko po prostu zaznacz -) wiec powinno byc ok -)

randomlogin
Posty: 3779
Rejestracja: 24 kwie 2010, o 12:11

Re: Odwołania do OKE

Post autor: randomlogin »

wakemeup - tak, punkty odjeto, ale swiadectwa z wynikiem ni zabrano. Jesli znasz TAKI przyklad, to zalinkuj.

MaBaker
Posty: 41
Rejestracja: 23 sty 2013, o 16:47

Re: Odwołania do OKE

Post autor: MaBaker »

A czy ktoś z Was też jest zaskoczony gorszym wynikiem z chemii? Liczyłem sobie 85% a wyszło 80 Rozumiem, jeden punkt, a nawet dwa, ale trzy?! troche mnie to zszokowało, bo z chemii sobie można wyliczyć co do joty jak z matmą. I jeszcze ciekawi mnie to, czy mogliby z bioli nie zaliczać płci kociąt męska zamiast samce? Wyczytałem na tej stronie, że ktoś tak miał, a w kluczu faktycznie są tylko samce. (Dla mnie to było dość niewiarygodne, że zaliczają tylko samców )
A po za tym, wgląd o prace już wysłałem i czekam kiedy OKE się ze mną umówi na randke
ninka-nina
Posty: 107
Rejestracja: 5 kwie 2014, o 14:12

Re: Odwołania do OKE

Post autor: ninka-nina »

Ja napisalam samce - płeć męska i tak wszystko ostrożnie byle by bylo w kluczu i oczywiscie cos jest nie tak, porzygam sie im na ten klucz jezeli nie zaznaczaja poprawnych odpowiedzi. :-P

kate27
Posty: 236
Rejestracja: 21 kwie 2013, o 13:42

Re: Odwołania do OKE

Post autor: kate27 »

Niedawno widziałam na jakimś forum post, gdzie ktoś pisał, że był ze swoim dzieckiem na wglądzie i się okazało, że nie sprawdzono połowy stron. Brawo CKE
MaBaker
Posty: 41
Rejestracja: 23 sty 2013, o 16:47

Re: Odwołania do OKE

Post autor: MaBaker »

ninka-nina pisze:Ja napisalam samce - płeć męska i tak wszystko ostrożnie byle by bylo w kluczu i oczywiscie cos jest nie tak, porzygam sie im na ten klucz jezeli nie zaznaczaja poprawnych odpowiedzi. :-P

Myśle, że to słaba groźba wobec nich Już lepiej weź jakiś nóż ze sobą lub bombe
black-cat
Posty: 496
Rejestracja: 2 sty 2013, o 18:38

Re: Odwołania do OKE

Post autor: black-cat »

MaBaker pisze:A czy ktoś z Was też jest zaskoczony gorszym wynikiem z chemii? Liczyłem sobie 85% a wyszło 80 Rozumiem, jeden punkt, a nawet dwa, ale trzy?! troche mnie to zszokowało, bo z chemii sobie można wyliczyć co do joty jak z matmą. I jeszcze ciekawi mnie to, czy mogliby z bioli nie zaliczać płci kociąt męska zamiast samce? Wyczytałem na tej stronie, że ktoś tak miał, a w kluczu faktycznie są tylko samce. (Dla mnie to było dość niewiarygodne, że zaliczają tylko samców )
A po za tym, wgląd o prace już wysłałem i czekam kiedy OKE się ze mną umówi na randke
Tak, ja jestem zaskoczona gorszym wynikiem z chemii, ponieważ uzyskałam o około 10% mniej niż sobie liczyłam w najgorszym wypadku Także, bez komentarza. Pamiętałam o pisaniu odpowiedzi, pamiętałam o jednostkach. Niestety u mnie w OKE nie ma opcji, żeby sprawdzić ile ma się punktów za poszczególne zadanie, można było tylko sprawdzić ogólny wynik matury w %. Myślę nad wglądem, jednak i tak by to raczej nic nie zmieniło, bo wynik tak czy siak wybitny nie jest. Ale ostateczną decyzję z przyczyn ode mnie niezależnych podejmę w przyszłym tygodniu, mam nadzieję, że nie będzie za późno na napisanie wniosków.
Kierunek lekarski :)
ninka-nina
Posty: 107
Rejestracja: 5 kwie 2014, o 14:12

Re: Odwołania do OKE

Post autor: ninka-nina »

MaBaker pisze:
ninka-nina pisze:Ja napisalam samce - płeć męska i tak wszystko ostrożnie byle by bylo w kluczu i oczywiscie cos jest nie tak, porzygam sie im na ten klucz jezeli nie zaznaczaja poprawnych odpowiedzi. :-P

Myśle, że to słaba groźba wobec nich Już lepiej weź jakiś nóż ze sobą lub bombe
Zapamietam jeszcze nr mojego egzaminatora i zglosze sie do rutkowskiego, zeby mi dal namiar na delikwenta

Awatar użytkownika
BB_
Posty: 13
Rejestracja: 19 cze 2014, o 19:57

Re: Odwołania do OKE

Post autor: BB_ »

Mam takie pytanie czy można odwołać sie do egzaminu z poprzedniego roku w sensie jakbym chciałą sie odwołać do chemii z tamtego roku 2013 czy można tylko z obecnego
randomlogin
Posty: 3779
Rejestracja: 24 kwie 2010, o 12:11

Re: Odwołania do OKE

Post autor: randomlogin »

BB_ pisze:Mam takie pytanie czy można odwołać sie do egzaminu z poprzedniego roku w sensie jakbym chciałą sie odwołać do chemii z tamtego roku 2013 czy można tylko z obecnego
Nie mozna. Prace sa niszczone po 6 miesiacach.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości