Odwołania do OKE

Dodatkowe materiały przygotowujące do nauki celem poprawy matury z biologii. Pomoc w zrozumieniu zagadnień biologicznych.
Awatar użytkownika
Black Widow
Posty: 267
Rejestracja: 24 cze 2009, o 12:36

Re: Odwołania do OKE

Post autor: Black Widow »

Julia i dostałaś jakieś punkty?
Awatar użytkownika
withi_as
Posty: 465
Rejestracja: 25 sie 2010, o 06:00

Re: Odwołania do OKE

Post autor: withi_as »

O dzięki Julka za szybką odpowiedz. I wyznaczają Ci termin na jakiś dzień, dwa później, prawda? I to wygląda tak że się z jakimś nauczycielem/egzaminatorem sprawdza?
Awatar użytkownika
julia.....:):)
Posty: 1452
Rejestracja: 24 kwie 2009, o 17:08

Re: Odwołania do OKE

Post autor: julia.....:):) »

nie dostałam Black Widow, z nimi się nie wygrywa .mi nawet powiedzieli że jest dobrze, ale nie jest to kluczowa odpowiedź ,
withi_as, ty jesteś z OKE Kraków ? ja nie pamiętam ale chyba z tydzień czekałam , jak dla mnie gra nie warta świeczki , no chyba że chcesz pracę zobaczyć.Na jej zobaczenie masz około 20 minut na 2 arkusze.I ten dojazd masakra na Nowej Hucie, a podejście straszne, nie jest to egzaminator, który sprawdzał twoją pracę tylko ktoś inny robiący łaskę że ci coś wytłumaczy : nie miłe przeżycie.
Awatar użytkownika
julia.....:):)
Posty: 1452
Rejestracja: 24 kwie 2009, o 17:08

Re: Odwołania do OKE

Post autor: julia.....:):) »

withi_as, ale próbuj może się uda
iwona1992
Posty: 110
Rejestracja: 6 maja 2008, o 16:51

Re: Odwołania do OKE

Post autor: iwona1992 »

Chcecie powiedzieć, ze na sławetnym Obiegu pokazuje Wam za które zad macie punkt a za które nie?


Toć to jest paranoja, bo OKE Jaworzno takiego czegos nie ma! W czym ja jestem gorsza od innych?
Awatar użytkownika
withi_as
Posty: 465
Rejestracja: 25 sie 2010, o 06:00

Re: Odwołania do OKE

Post autor: withi_as »

Dzięki Julka, będę próbować, bo i tak mam wakacje a jak tam wpadnę i wydrę morde, to może a nuż mi wyciągną tym bardziej, że sprawdzałam z kluczem i solidnie mnie ktoś skosił, i nie chodzi tu o kilka %. Albo egzaminator miał problemy rodzinne, albo inne, nie wnikam. A może nie mam racji, ale wolę żałować że spróbowałam, a się nie udało, niż że nie spróbowałam w ogóle.

Ciekawi mnie tylko jak to będzie później . załóżmy poprawią mi, a będzie już wywieszona pierwsza lista na uczelniach. I co wtedy? Ciekawa jestem jak mam wtedy poprawić te wyniki w danych No ale to się z czasem zobaczy

Dzięki raz jeszcze
Michalok92
Posty: 43
Rejestracja: 26 cze 2011, o 16:39

Re: Odwołania do OKE

Post autor: Michalok92 »

Podanie chyba możesz wysłać od razu. Ja wysłałem wczoraj z samego rana faxem. Teraz tylko czekanie na termin.

Wiecie może czy podczas przeglądania pracy można robić sobie jakieś notatki jakie błędy się popełniło?
kubin
Posty: 1
Rejestracja: 2 lip 2011, o 08:40

Re: Odwołania do OKE

Post autor: kubin »

Odwoływałam się w tym roku z chemii i dodali mi dwa punkty. Muszę przyznać że nie spodziewałam się tak szybkiej odpowiedzi z ich strony, wniosek wysłałam faxem i już tego samego dnia zadzwonili do mnie i powiedzieli że egzaminator pomylił się przy sprawdzaniu mojej pracy. Nawet nie muszę jechać do Krakowa, tylko oddać do szkoły błędne świadectwo i przyślą mi nowe.
Awatar użytkownika
GABA
Posty: 437
Rejestracja: 31 lip 2010, o 14:03

Re: Odwołania do OKE

Post autor: GABA »

Już? Wow.
jarauto
Posty: 525
Rejestracja: 29 paź 2010, o 19:13

Re: Odwołania do OKE

Post autor: jarauto »

t,
a Świstak siedzi i trolluje.
Awatar użytkownika
neocortex
Posty: 255
Rejestracja: 9 kwie 2010, o 17:34

Re: Odwołania do OKE

Post autor: neocortex »

Hej!

Czy ktoś orientuje się , czy CKE odpowiada na maile w stylu napisałam tak i tak w pytaniu nr 5, dostanę punkt?"
Czy w ogole CKE odpowiada na maile od śmiertelników maturzystów?
iwona1992
Posty: 110
Rejestracja: 6 maja 2008, o 16:51

Re: Odwołania do OKE

Post autor: iwona1992 »

ponawiam swoje skromne pytanie (chyba do Krakowiaków):

Na Obiegu wyświetla Wam za które z zadań przydzielono punkt, a za które nie?

Mógłby ktoś podesłać mi prywatnie screena jak to wygląda? jestem tego cacka bardzo ciekawa.
hotdog1990
Posty: 599
Rejestracja: 18 mar 2008, o 16:57

Re: Odwołania do OKE

Post autor: hotdog1990 »

Michalok92 pisze:Podanie chyba możesz wysłać od razu. Ja wysłałem wczoraj z samego rana faxem. Teraz tylko czekanie na termin.

Wiecie może czy podczas przeglądania pracy można robić sobie jakieś notatki jakie błędy się popełniło?

Nie mozesz robic zdjec i kserowac ale dostajsz kartke i cos do pisania i jesli tylko chcesz to mozesz przepisac sobie cala prace i to zabrac do domu:)
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości