Odwołania do OKE

Dodatkowe materiały przygotowujące do nauki celem poprawy matury z biologii. Pomoc w zrozumieniu zagadnień biologicznych.
Awatar użytkownika
Black Widow
Posty: 267
Rejestracja: 24 cze 2009, o 12:36

Odwołania do OKE

Post autor: Black Widow »

Czy ktoś odwoływał się do OKE z pozytywnym skutkiem? Chodzi mi o to, czy ktoś zyskał dodatkowe punkty bo miał rację( matura z biologii i chemii)
Awatar użytkownika
OlgaB
Posty: 523
Rejestracja: 1 lip 2010, o 18:31

Re: Odwołania do OKE

Post autor: OlgaB »

może i byli ,ale pewnie Oke już ich zlikwidowało
Awatar użytkownika
Black Widow
Posty: 267
Rejestracja: 24 cze 2009, o 12:36

Re: Odwołania do OKE

Post autor: Black Widow »

haha, ale jakby ktoś miał jednak coś do opowiedzenia, jakąś przygodę:D Mrożącą krew w żyłach.
hotdog1990
Posty: 599
Rejestracja: 18 mar 2008, o 16:57

Re: Odwołania do OKE

Post autor: hotdog1990 »

Black Widow pisze:Czy ktoś odwoływał się do OKE z pozytywnym skutkiem? Chodzi mi o to, czy ktoś zyskał dodatkowe punkty bo miał rację( matura z biologii i chemii)
Odwoływałem się, miałem rację potiwerdzoną opiniami nauczycieli, ksiazkami ale i tak punktow nie dali:) Oni nigdy nie daje punktow, szkoda czasu na odwolywanie sie:)
joannaange
Posty: 247
Rejestracja: 5 cze 2011, o 08:18

Re: Odwołania do OKE

Post autor: joannaange »

Odwoływałam się w zeszłym roku. Podobnie jak kolega powyżej, ze skutkiem zerowym.
Ale uważam, że jeśli ktoś ma spore wątpliwości co do zasadności swojego wyniku z matury to warto pojechać do OKE, bo właśnie w ubiegłym roku mój kolega pojechał i okazało się, że egzaminator, który sprawdzał jego pracę z rozszerzonej matematyki, ominął całe dobrze rozwiązane zadanie za 4 czy 5pkt. Skończyło się tym, że mojemu koledze wystawili nowe zaświadczenie z matury, a te które dostał pierwotnie musiał im odesłać.
soraja
Posty: 230
Rejestracja: 10 lip 2010, o 07:04

Re: Odwołania do OKE

Post autor: soraja »

A córce znajomej mojej mamie obniżyli wynik bo okazało się, że miała błąd, a dostała punkty ]
Awatar użytkownika
Black Widow
Posty: 267
Rejestracja: 24 cze 2009, o 12:36

Re: Odwołania do OKE

Post autor: Black Widow »

o kurcze to jest ryzyko, a ciekawe czy jeżeli chciałabym np. żeby sprawdzili mi jedno zadanie (do którego mam wątpliwości), to czy wtedy sprawdzają całą pracę zawsze?
ногомас

Re: Odwołania do OKE

Post autor: ногомас »

Słyszałem o dziewczynie która przyjechała z uzasadnionymi wątami - dali dwa punkty, po czym. za inne zadanie odebrali dwa.

Bez sensu z tymi odwołaniami, chociaż ja chętnie bym spojrzał na swoją pracę raz jeszcze.
Waat
Posty: 49
Rejestracja: 6 maja 2010, o 11:07

Re: Odwołania do OKE

Post autor: Waat »

Odwołałem sie od chemii, sami sprawdzili i dodali mi 5%, bez jeżdżenia i z grzecznym przepraszam
Michalok92
Posty: 43
Rejestracja: 26 cze 2011, o 16:39

Re: Odwołania do OKE

Post autor: Michalok92 »

Jak długo trzeba czekać na termin w OKE?
hotdog1990
Posty: 599
Rejestracja: 18 mar 2008, o 16:57

Re: Odwołania do OKE

Post autor: hotdog1990 »

Michalok92 pisze:Jak długo trzeba czekać na termin w OKE?
W OKE Łódź czeka się kilka dni na termin oglądania pracy, pozniej mozez sie odwołać i mają bodajze 21 dni na ustosunkowanie sie do tego i odeslanie wiadomosci do Ciebie, wiec sie schodzi praktycznie do konca lipca no ale probowac zawsze warto:)
Michalok92
Posty: 43
Rejestracja: 26 cze 2011, o 16:39

Re: Odwołania do OKE

Post autor: Michalok92 »

Muszę spróbować, dali mi 70 % a jak sprawdzałem z kluczem CKE wychodziło ok 85-88 %. Może nie mam doświadczenia ze sprawdzaniem biol (skończyłem mat-inf) ale to troche duża różnica.

Jutro wysyłam prośbę o ustalenie terminu. Może się uda
hotdog1990
Posty: 599
Rejestracja: 18 mar 2008, o 16:57

Re: Odwołania do OKE

Post autor: hotdog1990 »

Michalok92 pisze:Muszę spróbować, dali mi 70 % a jak sprawdzałem z kluczem CKE wychodziło ok 85-88 %. Może nie mam doświadczenia ze sprawdzaniem biol (skończyłem mat-inf) ale to troche duża różnica.

Jutro wysyłam prośbę o ustalenie terminu. Może się uda
O ile sie nie myle to na stronie OKE bedziesz mial taki wniosek o wglad do pracy a najlepiej to jedz osobiscie i dostarcz to bedzie szybciej, u mnie to chyba bylo tak ze pojechalem osobiscie pani przyjela i od razu wyznaczyla termin i godzine.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości