Odwołanie od wyniku matury 2014

Rozmowy na temat matury z biologii. odpowiedzi na trudne pytania, rozwiązywanie zadań, arkusze maturalne z biologii
Awatar użytkownika
PatrycjaW94
Posty: 265
Rejestracja: 13 lip 2012, o 14:28

Re: Odwołanie od wyniku matury 2014

Post autor: PatrycjaW94 »

weroniik, właśnie bardzo narzekają na OKE Poznań, ze bardzo często dodają punkty, ale odejmują tyle samo, zeby % się nie zmienił. Ale nie słysząłam jeszcze żeby ktoś narzekał, ze odjęli mu więcej niż dodali. Ktoś nawet mówił, ze pytał w OKE i nie mówili wprost, ze nie robią czegoś takiego.
Silvernight
Posty: 68
Rejestracja: 3 mar 2014, o 16:51

Re: Odwołanie od wyniku matury 2014

Post autor: Silvernight »

weroniik, a jak Ty to sprawdziłaś, tzn, gdzie Ci ucięli punkty?
Silvernight
Posty: 68
Rejestracja: 3 mar 2014, o 16:51

Re: Odwołanie od wyniku matury 2014

Post autor: Silvernight »

Właśnie nie wiem, jak to jest w Łodzi, czy da się z nimi dogadać, czy wszystkich spławiają, bo nigdzie nie mogłam znaleźć jakiś opinii. Chyba jutro tam zadzwonię i zapytam, może trafię na kogoś z sercem i mi powie, że na pewno nie obniżą
weroniik
Posty: 63
Rejestracja: 9 sie 2013, o 11:16

Re: Odwołanie od wyniku matury 2014

Post autor: weroniik »

O to jak zadzwonisz to napisz czy mogą tylko obniżyć, jeśli ci odpowiedzą oczywiście na stronie mojego oke jest takie coś uczniowie i tam tworzę sobie konto i za pomocą peselu loguje się. są tam wypisane numery zadań, max ilość pkt, i punkty które ja dostałam.
Silvernight
Posty: 68
Rejestracja: 3 mar 2014, o 16:51

Re: Odwołanie od wyniku matury 2014

Post autor: Silvernight »

U mnie chyba nie ma takiego luksusu, ale może coś przeoczyłam jasne, że napiszę, ale gdzieś czytałam, że ludzie tam są nastawieni tylko na to, żeby nas zniechęcić, więc obawiam się, że będzie tekst w stylu to Pani podejmuje ryzyko
weroniik
Posty: 63
Rejestracja: 9 sie 2013, o 11:16

Re: Odwołanie od wyniku matury 2014

Post autor: weroniik »

PatrycjaW94 no właśnie z nimi do końca to chyba nic nie wiadomo, i ja też jestem świadoma że moje 161 pkt to może być za mało, ale pewnie się odwołam aby spróbować zawalczyć o pkt z biologi bo nie mam zamiaru jej za rok poprawiać, zostanie mi tylko chemia. a na razie czekam na pierwsze progi
Silvernight
Posty: 68
Rejestracja: 3 mar 2014, o 16:51

Re: Odwołanie od wyniku matury 2014

Post autor: Silvernight »

Kurczę, ale masz fajnie, bo przynajmniej wiesz czego się spodziewać na wglądzie, w Łodzi mogę niestety sprawdzić tylko wyniki i tyle z funkcji panelu ucznia
Właśnie też gdzieś słyszałam, że niby opublikowane progi mogą być jeszcze niższe, że mogą dzwonić, ale ile jest w tym prawdy to nie wiem
Awatar użytkownika
PatrycjaW94
Posty: 265
Rejestracja: 13 lip 2012, o 14:28

Re: Odwołanie od wyniku matury 2014

Post autor: PatrycjaW94 »

To OKE Łódź ma wersję light, bo Kraków też podaje ile punktów za które zadanie. To jest dobre, bo wiadomo czy jest szansa na znalezienie błędu.
Silvernight pisze:Właśnie też gdzieś słyszałam, że niby opublikowane progi mogą być jeszcze niższe, że mogą dzwonić, ale ile jest w tym prawdy to nie wiem
Tak, to prawda, ze dostają się ludzie poniżej wartości progowej, tylko dowiadują się o tym zazwyczaj jak już trwają zajęcia, więc nie każdy się decyduje, to dzwonią do następnych i tak próg spada.

Ktoś może złożył juz wniosek i dostał termin?
Silvernight
Posty: 68
Rejestracja: 3 mar 2014, o 16:51

Re: Odwołanie od wyniku matury 2014

Post autor: Silvernight »

Ja jutro dzwonie, zapytam jak to wygląda i czy można na tym stracić. I myślę, że chyba jutro wyślę wniosek, bo nawet jeden punt to dla mnie wybawienie
Awatar użytkownika
PatrycjaW94
Posty: 265
Rejestracja: 13 lip 2012, o 14:28

Re: Odwołanie od wyniku matury 2014

Post autor: PatrycjaW94 »

Silvernight, Jak będziesz coś wiedzieć to daj znać na forum
Ja też jutro wysyłam, priorytetem. Im wcześniej to się załatwi, tym lepiej.
qqrq
Posty: 24
Rejestracja: 26 kwie 2014, o 12:41

Re: Odwołanie od wyniku matury 2014

Post autor: qqrq »

Ja w zeszłym roku przy maturze z biologii mialem taka sytuacje ze w zadaniach ktore poczatkowo byly uznane za nieprawidlowe, dodano lacznie 3pkt, zas przy niektorych pkt odjeto lacznie 3pkt. Suma summarum wyszedłem na 0
Awatar użytkownika
PatrycjaW94
Posty: 265
Rejestracja: 13 lip 2012, o 14:28

Re: Odwołanie od wyniku matury 2014

Post autor: PatrycjaW94 »

qqrq, A które OKE?
qqrq
Posty: 24
Rejestracja: 26 kwie 2014, o 12:41

Re: Odwołanie od wyniku matury 2014

Post autor: qqrq »

Jaworzno
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 20 gości