Odwołanie od wyniku matury 2014

Rozmowy na temat matury z biologii. odpowiedzi na trudne pytania, rozwiązywanie zadań, arkusze maturalne z biologii
Awatar użytkownika
PatrycjaW94
Posty: 265
Rejestracja: 13 lip 2012, o 14:28

Re: Odwołanie od wyniku matury 2014

Post autor: PatrycjaW94 »

Silvernight pisze:Ważne żeby nam się udało
Boże, poszłabym na kolanach do Częstochowy jakby się udało
zompsuareza
Posty: 60
Rejestracja: 28 cze 2014, o 21:44

Re: Odwołanie od wyniku matury 2014

Post autor: zompsuareza »

Silvernight pisze:Dzwoniłam do Łodzi, ciężko się tam swoją drogą dodzwonić, ale wreszcie gdy się udało powiedzieli, że mają setki zgłoszeń i muszę czekać na telefon, więc pewnie sobie jeszcze poczekam
to pewnie zajebiście chętnie będą sprawdzali ponownie te setki egzaminów i będą bardzo przyjemni w trakcie wglądu z tego co słyszałem także warto przeczytać swoje prawa jakie się ma na wglądzie, bo podobno wciskają kity w stylu masz ograniczenia czasowe, nie wolno zapisywać et cetera
Awatar użytkownika
tkasia
Posty: 349
Rejestracja: 16 lip 2013, o 12:06

Re: Odwołanie od wyniku matury 2014

Post autor: tkasia »

to pewnie zajebiście chętnie będą sprawdzali ponownie te setki egzaminów i będą bardzo przyjemni w trakcie wglądu z tego co słyszałem także warto przeczytać swoje prawa jakie się ma na wglądzie, bo podobno wciskają kity w stylu masz ograniczenia czasowe, nie wolno zapisywać et cetera
Ja znalazłam na oke Krk w tych ich zasadach wglądu, że mam ograniczenie czasowe. Nie napisali jakie tylko tyle, że ustalone odgórnie przez kogoś tam od nich.
O notowaniu nic nie napisano, a jedynie, że nie można w żaden sposób kopiować pracy, więc notowanie to też trochę kopiowanie
Jadę dziś, więc jak ktoś by mi powiedział jak to jest rzeczywiście z tym notowaniem, byłabym bardzo wdzięczna.
DobreOko
Posty: 40
Rejestracja: 19 maja 2014, o 08:47

Re: Odwołanie od wyniku matury 2014

Post autor: DobreOko »

Ja byłam oglądać w zeszłym roku co prawda w OKE Jaworzno ale w innych chyba podobnie jest, wyglądało to tak wchodzisz bez niczego siadasz przy stoliku pani przynosi ci twój arkusz, klucz odpowiedzi czystą kartkę i długopis ZIELONY i siedzi z zegarkiem przy tobie pół godz. W tym czasie możesz sobie oglądać i robic notatki jednak trzeba to robić dość sprawnie bo czasu mało.
vbora
Posty: 19
Rejestracja: 13 mar 2013, o 17:44

Re: Odwołanie od wyniku matury 2014

Post autor: vbora »

Ja złożyłam w poniedziałek i na jutro mam termin, OKE Wrocław Dam znać jak poszło
Silvernight
Posty: 68
Rejestracja: 3 mar 2014, o 16:51

Re: Odwołanie od wyniku matury 2014

Post autor: Silvernight »

Ale wam zazdroszczę. boję się, że mój termin będzie dopiero za dwa tygodnie.
Nalia
Posty: 46
Rejestracja: 3 lip 2012, o 13:37

Re: Odwołanie od wyniku matury 2014

Post autor: Nalia »

Ktoś z Was składał może wniosek do oke Gdańsk? Wysłałam w poniedziałek rano mailem i zastanawiam się czy może jutro dzwonić czy dalej czekać na odzew od nich.
photoshopek
Posty: 195
Rejestracja: 7 paź 2013, o 15:47

Re: Odwołanie od wyniku matury 2014

Post autor: photoshopek »

Ja z OKE Gdańsk dostałam maila, że mój wniosek czeka w kolejce do rozpatrywania.
Podanie też wysyłałam w poniedziałek, mailowo.

Ciekawe ile czasu będziemy czekać, może zadzwonisz i dasz info co powiedzieli?
Nalia
Posty: 46
Rejestracja: 3 lip 2012, o 13:37

Re: Odwołanie od wyniku matury 2014

Post autor: Nalia »

Hmm Ja żadnego potwierdzenia nie dostałam chyba, że weszło do spamu i automatycznie wyrzuciłam chociaż wątpię. No to w takim razie chyba jutro będę dzwoniła i dam znać
photoshopek
Posty: 195
Rejestracja: 7 paź 2013, o 15:47

Re: Odwołanie od wyniku matury 2014

Post autor: photoshopek »

Przed sekundą do mnie zadzwonili z Gdańska. Termin piątek, na 13:00.
Nalia
Posty: 46
Rejestracja: 3 lip 2012, o 13:37

Re: Odwołanie od wyniku matury 2014

Post autor: Nalia »

Kurcze, no to mam nadzieję, że dostanę podobny termin. A można spytać jaki przedmiot? Ja sprawdzam chemię.
photoshopek
Posty: 195
Rejestracja: 7 paź 2013, o 15:47

Re: Odwołanie od wyniku matury 2014

Post autor: photoshopek »

Ja akurat sprawdzam matematykę rozszerzoną.
Awatar użytkownika
tkasia
Posty: 349
Rejestracja: 16 lip 2013, o 12:06

Re: Odwołanie od wyniku matury 2014

Post autor: tkasia »

OKE KRAKÓW: zapomnij o notowaniu, wgl nawet mowy nie ma.
Całkowity zakaz kopiowania pracy w tym przepisywania fragmentów.
Miło sympatycznie, ale do widzenia dziękujemy.
Wszędzie Ci przypominają tylko, ze wynik ostateczny etc.

Skopałam sprawę, bo najbardziej bolą zadania, gdzie ci odejmuja punkty bo zły dobór słów. No cóż.

Powodzenia reszcie w walce z OKE.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości