Olej Kokosowy Rafinowany i swędząca głowa

Jak utrzymać zdrową skórę, jak pielęgnować, czego unikać. Badania struktury i funkcje skóry, schorzenia skóry, paznokci i włosów.
leszek 89

Olej Kokosowy Rafinowany i swędząca głowa

Post autor: leszek 89 »

Witam, borykam się z problemem swędzącej głowy juz od kilku tygodniu i szukam jakiegoś sposoby na pozbycie sie tego nieprzyjemnego uczucia bo oszaleć można. Drapię sie w pracy i nie mam już siły tłumaczyc wszystkim że to choroba a nie tak jak poszły plotki ze się nie myję. Dermatolog w moim miescie przepisał mi kilka środków, szamponów a nawet tabletek, lecz nic nie przyniosło stałej ulgi. Zacząłem więc czytać o prostych naturalnych sposobach na choroby skóry i wpadł mi w ręce lej kokosowy rafinowany w tym sklepie wszystko ładnie opisane na różnych stronach w internecie również. Ale czy to na prawdę podziała ? z jednej strony nie jest to za drogie wiec jedynie bede musiał czekać az mi to przyślą, a z drugiej strony nie wiem czy warto wgl tego próbować czy może coś innego zastosować.
Proszę o pomoc! Pozdrawiam Leszek.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość