Olimpiada 2017

Forum dla uczniów przygotowujących się do olimpiady biologicznej. Zadania, testy, przykładowe prace badawcze. Wymiana informacji i wiedzy biologicznej.
dwuparce1717
Posty: 18
Rejestracja: 7 lip 2016, o 23:46

Re: Olimpiada 2017

Post autor: dwuparce1717 »

Pomysł na jaki wpadli ze szkolnym jest śmieszny, z pewnością będą szkoły, które nie podejdą do tego uczciwie, a liczba uczestników zawodów okręgowych jest ograniczona, więc kto się dostanie? Ten kto rozplanował sobie naukę na OB do stycznia (jak co roku było), czy ten komu szkoła pozwoli rozwiązywać test z kluczem odpowiedzi? Obudzą się jak 90% uczestników okręgów napisze test na 0
Lukas99
Posty: 74
Rejestracja: 1 wrz 2015, o 20:13

Re: Olimpiada 2017

Post autor: Lukas99 »

Czy etap szkolny nie jest takim podstawowym sitem stosowanym przez nauczyciela i w sytuacji ograniczonej liczby uczestników na wyższych etapach? Nie wiem, czemu nie mogłoby być tak, jak dawniej, przecież nieuczciwi nauczyciele/uczniowie jak byli, tak będą. Po co utrudniać wszystkim życie?
miozyn
Posty: 60
Rejestracja: 2 sty 2015, o 20:13

Re: Olimpiada 2017

Post autor: miozyn »

Masz rację. Zaletą jest jedynie to, że już na początku października będziemy wiedzieli czy prześlismy. Rok temu trzeba było czekać do końca listopada

Lukas99
Posty: 74
Rejestracja: 1 wrz 2015, o 20:13

Re: Olimpiada 2017

Post autor: Lukas99 »

Nurtuje mnie także kwestia, kiedy ukaże się ten Informator z przykładowymi zadaniami. Odbiegając od dywagacji na temat struktury tegorocznej OB, jak tam idą przygotowania?
dwuparce1717
Posty: 18
Rejestracja: 7 lip 2016, o 23:46

Re: Olimpiada 2017

Post autor: dwuparce1717 »

Dzisiaj skończyłem ewolucjonizm, robię tak, że biorę jeden dział i uczę się z niego, a w międzyczasie powtarzam to co opracowałem już do tej pory A wam jak idzie?
Lukas99
Posty: 74
Rejestracja: 1 wrz 2015, o 20:13

Re: Olimpiada 2017

Post autor: Lukas99 »

Bardzo podobnie
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości