Olimpiada Biologiczna w trybie zdalnym

Forum dla uczniów przygotowujących się do olimpiady biologicznej. Zadania, testy, przykładowe prace badawcze. Wymiana informacji i wiedzy biologicznej.
Delarge
Posty: 16
Rejestracja: 4 gru 2019, o 14:33

Olimpiada Biologiczna w trybie zdalnym

Post autor: Delarge »

Widzieliście komunikat na olimpbiol? :D Ciekawe jak to będzie wyglądać. Ja osobiście chyba wolałabym tryb stacjonarny w tym przypadku, zminimalizowano by ryzyko ściągania. Tak to pewnie zrobią zadania z kosmosu, żeby nie było możliwości spisać z jakiegoś gotowca.
Awatar użytkownika
Eksperymentator
Posty: 17
Rejestracja: 20 sie 2019, o 20:49

Re: Olimpiada Biologiczna w trybie zdalnym

Post autor: Eksperymentator »

Czarno widzę ten 2 etap ob.... :roll: wolałbym stacjonarnie a tak prawdopodobnie będzie tylko abcd, bądź zadania krótkiej odpowiedzi przez komputer, zobaczymy co kgob wymyśli z przebiegiem i czy będziemy pisać w szkole, czy w domu, jeśli w domu to xD
Matox
Posty: 11
Rejestracja: 25 cze 2019, o 12:09

Re: Olimpiada Biologiczna w trybie zdalnym

Post autor: Matox »

Ja tak samo jestem bardzo sceptycznie nastawiony do tego, bo może być też taka sytuacja, że ktoś z zewnątrz będzie pomagał niektórym uczestnikom, mam na myśli, że np jakiś nauczyciel może ingerować w prace swojego ucznia, nie jest to ani fajne ani fair :/
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości