Olimpiada Wiedzy Ekologicznej

Pomoc w przygotowaniu do olimpiady Wiedzy Ekologicznej zwanej też olimpiadą ekologiczną. Wykaz materiałów, testy i rozwiązania.
poziomka
Posty: 109
Rejestracja: 25 sty 2006, o 15:01

Re: Olimpiada Wiedzy Ekologicznej

Post autor: poziomka »

Nie no, nadal nic nie wiadomo, pewnie dopiero się dowiemy jak nam przyślą zawiadomienia, pewnie w połowie maja.
strsw

Re: Olimpiada Wiedzy Ekologicznej

Post autor: strsw »

Do mnie do szkoły zadzwonili z okregu z potwierdzeniem, Że przeszedłem, a reszta ma juŻ przyjść z KG OWE, czyli pewnie tak jak poziomka napisała, w połowie maja.
Utahraptor

Re: Olimpiada Wiedzy Ekologicznej

Post autor: Utahraptor »

Ja teŻ wygrałem drugi etap :yahoo: i nie mogę się doczekać informacji o trzecim etapie. Fajnie, Że dostajemy tyle indeksów. 8)
bull

Re: Olimpiada Wiedzy Ekologicznej

Post autor: bull »

Przyszły juŻ jakieś dokładne informacje do was do sql?
strsw

Re: Olimpiada Wiedzy Ekologicznej

Post autor: strsw »

dostaliscie juz cos od KG OWE?
poziomka
Posty: 109
Rejestracja: 25 sty 2006, o 15:01

Re: Olimpiada Wiedzy Ekologicznej

Post autor: poziomka »

No właśnie nie i trochę się martwię bo wolałabym juz coś wiedzieć. Na razie znam tylko datę i miejsce( Ameliówka jakby ktoś jeszcze nie wiedział).
Bartek
Posty: 7
Rejestracja: 25 mar 2006, o 22:20

Re: Olimpiada Wiedzy Ekologicznej

Post autor: Bartek »

No ja też nic nie dostałem. Może pod koniec tego tygodnia coś przyjdzie? (oby) A tak w ogóle to do Ameliówki od nas kawał drogi, ehhhh, kto mieszka w świętokrzyskiem to całkeim inna sprawa. Pozdrawim wszystkich tegorocznych olimpijczyków
pkow

Re: Olimpiada Wiedzy Ekologicznej

Post autor: pkow »

Ja teŻ myśle, Że w tym tygodniu na pewno coś z KG OWE przyjdzie, tylko jeszcze sie trzeba dowiedzieć kto jest opiekunem reprezentacji województwa i jaki środek transportu, co, gdzie itp. pzdr
poziomka
Posty: 109
Rejestracja: 25 sty 2006, o 15:01

Re: Olimpiada Wiedzy Ekologicznej

Post autor: poziomka »

Blisko blisko, gorzej jak nie ma połączenia i trzeba drogi nadkładać:/ No ale wiadomo,że w moim województwie infrastruktura szwankuje.
pkow

Re: Olimpiada Wiedzy Ekologicznej

Post autor: pkow »

Do mnie dzisiaj przyszło zaproszenie,ale to, Że załączyli mi w nim mapke dojazdu to mi sie na wiele nie przyda,bo i tak nie moge pojechać sam, tylko z opiekunem.A kto nim jest itd. to nie wiem.
Bartek
Posty: 7
Rejestracja: 25 mar 2006, o 22:20

Re: Olimpiada Wiedzy Ekologicznej

Post autor: Bartek »

Heh, miałem takie przeczucie, że to przyjdzie dzisiaj, że normalnie możnaby rzeknąćkobieca intuicja Ale tak serio, to urwanie głowy ze szkołą, a do tego OWE Przynajmniej będzie fajnie.
Poziomka, chesz powiedzieć, że tam u Was są fatalne drogi? Odwiedzasz czasami ŚPN ? No miłego dnia.
poziomka
Posty: 109
Rejestracja: 25 sty 2006, o 15:01

Re: Olimpiada Wiedzy Ekologicznej

Post autor: poziomka »

Wiesz co, nie wiem jak w okolicy ŚPN, mówiłam tak ogólnie, połączeń środkami komunikacji publicznej brak z tego co wiem( tzn. mam do Ameliówki gdzieś tak ze 30 km, ale muszę okrążać i jechać o wiele więcej do Kielc, bo ode mnie nie ma połączeń, a autka brak).

A do mnie jeszcze nie przyszło, mam nadzieję, że jutro się doczekam w końcu
Utahraptor

Re: Olimpiada Wiedzy Ekologicznej

Post autor: Utahraptor »

Do mnie dzisiaj zadzwonili. Poczte muszę natomiast sprawdzić , bo widzę, Że zaproszenia przychodzą. Ja w kaŻdym razie się ciesze, Że olimpiada nie jest blisko mnie, bo chętnie sobie pozwiedzam coś nowego. :-D
Zablokowany
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości