Olimpiada Wiedzy Ekologicznej

Pomoc w przygotowaniu do olimpiady Wiedzy Ekologicznej zwanej też olimpiadą ekologiczną. Wykaz materiałów, testy i rozwiązania.
poziomka
Posty: 109
Rejestracja: 25 sty 2006, o 15:01

Re: Olimpiada Wiedzy Ekologicznej

Post autor: poziomka »

Do mnie dziś przyszło. NARESZCIE Nie mogłam sie doczekać.
pkow

Re: Olimpiada Wiedzy Ekologicznej

Post autor: pkow »

a jak wam sie podoba program? mi sie wydaje,Że troche za wcześniej śniadania są :P
poziomka
Posty: 109
Rejestracja: 25 sty 2006, o 15:01

Re: Olimpiada Wiedzy Ekologicznej

Post autor: poziomka »

Mi sie podoba, dużo czasu wolnego I tak sie poprzednio nie dało rady wyspać, tak że na śniadania nie będę nawet narzekać
Bartek
Posty: 7
Rejestracja: 25 mar 2006, o 22:20

Re: Olimpiada Wiedzy Ekologicznej

Post autor: Bartek »

Pozioma ty to widzę imprezowiczka jestes no i doświadczona Olimpijka Chętnie cię poznam, jak będę miał okazję (swoją drogą, śniadania jak dla mnie rzeczywiście za wcześnie)
poziomka
Posty: 109
Rejestracja: 25 sty 2006, o 15:01

Re: Olimpiada Wiedzy Ekologicznej

Post autor: poziomka »

Nie no bez przesady, na olimpiadzie to nie . Ale atmosfera była super i to wystarczyło żeby się dobrze bawić . Pewnie, zawsze, przecież ze wszystkimi się spotkamy w Ameliówce, fajnie by było wiedzieć kto sie chowa za monitorami .
Śniadania za wcześnie? A o której do szkoły wstajecie? I tak bedzie później niż na co dzień( jak dla mnie przynajmniej).
pkow

Re: Olimpiada Wiedzy Ekologicznej

Post autor: pkow »

Ja do szkoły wstaje o 9,30, takŻe dla mnie to jest duŻo za wcześniej )
Bartek
Posty: 7
Rejestracja: 25 mar 2006, o 22:20

Re: Olimpiada Wiedzy Ekologicznej

Post autor: Bartek »

Mam do Was takie pytanie będziecie się wypowiadać na tym całym EKOforum, bo ja coś czuje, ze jestem zbyt wstydliwy, żeby tak przy wszystkich co nie oznacza że nie mam gadane . A tak swoją dorgą to musze wstać o 4 w nocy w piątek, żeby tam do Ameliówki dojechać, gdzie tu jest sprawiedliwość!
poziomka
Posty: 109
Rejestracja: 25 sty 2006, o 15:01

Re: Olimpiada Wiedzy Ekologicznej

Post autor: poziomka »

Hihi, nie przejmuj się, w tamtym roku też tak wstawałam i jechałam cały dzień, w dodatku sama. A na Ekoforum to zobaczysz jak bedzie, ale ogólnie można się spoko wypowiadać, chyba że jacyś nawiedzeni przyjdą.i nie dopuszczą do słowa.
Gregor7
Posty: 166
Rejestracja: 26 mar 2006, o 15:34

Re: Olimpiada Wiedzy Ekologicznej

Post autor: Gregor7 »

poziomka, widze, ze Ty to juz doswiadczona uczestniczka OWE:)moze moglabys mi powiedziec z czego sie uczysz do tych Olimpiad.i moze tez opiwesz mi troche o konkursie EKOPLANETA w liceum.gdzie sie zglaszac, jesli nauczyciele njic nie moiwa, jakie zasady?czy takie same jak dla gimn?i kiedy on jestpozdrawiam serdecznie:)
poziomka
Posty: 109
Rejestracja: 25 sty 2006, o 15:01

Re: Olimpiada Wiedzy Ekologicznej

Post autor: poziomka »

Zgłoszenia przychodzą do szkoły, tak że jak nic nauczyciele nie mówią, to albo nie przyszło nic, albo nie chcą, tak że najlepiej samemu się spytać i trochę im potruć A do OWE ucze się ze wszystkiegoi co wpadnie pod rękę I nie tylko z jakichś biologicznych książek, bo liczy się cała wiedza o świecie, ja dużo czytam i to procentuje, bo zawsze się coś wymyśli
Bartek
Posty: 7
Rejestracja: 25 mar 2006, o 22:20

Re: Olimpiada Wiedzy Ekologicznej

Post autor: Bartek »

Dużo czytać to prawda, a przede wszystkim pojmowaćsercem a nie rozumem. heh przynajmniej ja tak myśle. Trzeba dokładnie zaznajomić sie z problematyką ekologiczną i sozologiczną, a potem czytać aktualności, najwyżej jak starczy czasu to uczyć się cyferek i dat (czego ja nigdy nie robie, bo czasu zawsze mało). I MĘCZYĆ TESTY! (wiem, że nikt mnei nie pytał, ale moze ktoś wyłapie jakieś rozsądne propozycje uczenia się na olimpiadę). A tajemnicą poziomki są. poziomki. Ona ciągle je je i dlatego jest taka dobra

Mam pytanie bierzecie ze sobą torby podróżne, czy zwykłe plecaki (ja najchętniej wziąłbym to pierwsze, ale nie chce wygladać jak jakiśinny")?[/b]
poziomka
Posty: 109
Rejestracja: 25 sty 2006, o 15:01

Re: Olimpiada Wiedzy Ekologicznej

Post autor: poziomka »

A tajemnicą poziomki są. poziomki. Ona ciągle je je i dlatego jest taka dobra

Hehe, tego to nie wiesz na pewno.

Żegnam się z forum i wybywam do Ameliówki- witaj XXI OWE ! ! !

[ Dodano: Nie Cze 04, 2006 21:05 ]
I zawitałam ponownie
Tego co przeżyłam nie da się okreslić, bo nic tego nastroju nie wyrazi. Spotkałam znowu super ludzi, z którymi na pewno będę utrzymywać kontakt. Lakoniczna wypowiedź bo naprawdę opisać się nie da.
anetka :)

Re: Olimpiada Wiedzy Ekologicznej

Post autor: anetka :) »

Jesli ktoś ma pytania z etapu centralnego OWE to prosze o przesłanie na pocztę: anetka_[at].pl. Z góry wielkie thx )
Zablokowany
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości