ołówki z IKEI dla szynszyli

Dante
Posty: 47
Rejestracja: 8 kwie 2007, o 13:57

ołówki z IKEI dla szynszyli

Post autor: Dante »

mój uwielbia ołówki z ikei czasem jak biega po biurku ja coś pisze ołówkiem bezwstydnie podchodzi zabiera i wskakuje na monitor delektując sie nim w klatce ma ich z 10 zawsze co je schowam to je znajdzie biegając po domu.
1.jpg
Ostatnio zmieniony 10 kwie 2007, o 00:33 przez Dante, łącznie zmieniany 2 razy.
Szyszek1993
Moderator
Posty: 808
Rejestracja: 25 sty 2007, o 13:18

Re: ołówki z IKEI

Post autor: Szyszek1993 »

A dlaczego tylko te ołówki z IKEI A zwykłych nie lubiąMój je zwykłe bo nie mam z Ikei!
Kiara
Posty: 733
Rejestracja: 7 gru 2006, o 09:09

Re: ołówki z IKEI

Post autor: Kiara »

Sądze,że szynszyle bardzo lubią oryginalne i markowe rzeczy.Dlatego zwykłe ołówki im nie podchodzą.
muppet
Posty: 413
Rejestracja: 17 lip 2006, o 23:15

Re: ołówki z IKEI

Post autor: muppet »

Chodzi o to że ołówki z ikei to tylko drewno i grafit- nie są niczym impregnowane, nie są kolorowane bo są rozdawane w ikei za darmo! dlatego smakują szynszylom bo są naturalne w 100%
Kiara
Posty: 733
Rejestracja: 7 gru 2006, o 09:09

Re: ołówki z IKEI

Post autor: Kiara »

Szynszyle ciągną do tanich rzeczy!
Na serio.Myślę,że muppet, ma rację.Niektóre ołówki zawsze mają jakiśdodatek".
Szyszek1993
Moderator
Posty: 808
Rejestracja: 25 sty 2007, o 13:18

Re: ołówki z IKEI

Post autor: Szyszek1993 »

Aha możliwe że szynszyle lubią takie rzezcy! Kiedyś miałem ołówek w rodzaju tego z Ikei i FiFi lubiała go bardzo! Ja mam 100km do najblizszej Ikei w Warszawie i dlatego ich nie mam! A dlaczego dają je za darmo-przy zakupie czegoś
muppet
Posty: 413
Rejestracja: 17 lip 2006, o 23:15

Re: ołówki z IKEI

Post autor: muppet »

Szyszek1993 pisze: A dlaczego dają je za darmo-przy zakupie czegoś
- nie - one sobie leża na hali w takich pojemnikach i jak np. potrzebujesz sobie zanotować wymiary kanapy to możesz sobie taki ołóweczek wziąć
Szyszek1993 pisze:Ja mam 100km do najblizszej Ikei w Warszawie i dlatego ich nie mam!
- hehe - nikt Cie przeciez nie bedzie zmuszał żebyś jeździł do Wawy 100 km po ołówki z Ikei ja mam 2 przystanki autobusowe do Ikei więc się wybieram od czasu do czasu po ołówki dla szyszora
Szyszek1993
Moderator
Posty: 808
Rejestracja: 25 sty 2007, o 13:18

Re: ołówki z IKEI

Post autor: Szyszek1993 »

Aha dzieki!
Kiara
Posty: 733
Rejestracja: 7 gru 2006, o 09:09

Re: ołówki z IKEI

Post autor: Kiara »

Szyszek1993, twój szynszyl cię wykorzystuje.Poza tym spaserkiem dał bys radę.
Szyszek1993
Moderator
Posty: 808
Rejestracja: 25 sty 2007, o 13:18

Re: ołówki z IKEI

Post autor: Szyszek1993 »

Tak chyba wykorzystuje mnie okropnie hehe! Dla niego zrobie wszystko prawie wszystko-oprócz pójścia piechota po ołówek dla niego!
Awatar użytkownika
Agusia
Posty: 195
Rejestracja: 22 paź 2004, o 01:00

Re: ołówki z IKEI

Post autor: Agusia »

muppet pisze:ja mam 2 przystanki autobusowe do Ikei więc się wybieram od czasu do czasu po ołówki dla szyszora
Ja mam trochę dalej - samochodem jadę ok.20 min (jak nie ma korków od strony ul. Wiślickiej) . A wiecie co? Niedługo to dadzą nam zakaz wstępu do ikei za notoryczne wynoszenie ołówków w hurtowych ilościach . Powieszą nasze zdjęcia na drzwiach z zakazem wstępu - tak się poznamy .

A odnośnie ołówków - niekoniecznie muszą być takie z ikei. Mogą być dowolne ołówki, ale koniecznie nielakierowane, nie pomalowane żadnymi farbami, nie impregnowane. Zazwyczaj takie ołówki są dawane jako produkt reklamowy przez różne firmy - bo są tanie .
Szyszek1993
Moderator
Posty: 808
Rejestracja: 25 sty 2007, o 13:18

Re: ołówki z IKEI

Post autor: Szyszek1993 »

To dobrze że szyszorkom smakują tanie rzezcy i nie chcą luksusowych rzeczy!
nakrecona_malpa
Posty: 159
Rejestracja: 11 kwie 2007, o 16:30

Re: ołówki z IKEI

Post autor: nakrecona_malpa »

mój nie chciał ołówka z ikeitydzień leżał w klatce nienadgryzniony w końcu wpadłam na pomysł i poszłam do zoologicznego i kupiłam suche patykigryzaki dla gryzoni w zoologicznym i to zeżarł odrazu
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość