Operacje plastyczne

Problemy medyczne, obejmujące wiedzę o zdrowiu i chorobach człowieka, o sposobach zapobiegania chorobom oraz ich leczeniu

Czy poddałbyś się operacji plastycznej?

tak
5
33%
nie
10
67%
 
Liczba głosów: 15

Iwus
Posty: 1126
Rejestracja: 30 wrz 2000, o 01:00

Operacje plastyczne

Post autor: Iwus »

Coraz więcej kobiet i mężczyzn rozważa możliwosć poddania się operacji plastycznej.
Telewizja i gwiazdy napędzają rynek operacji plastycznych na całym niemal świecie.

Co sądzicie o takich operacjach i czy sami byście się na nie zdecydowali.
Jeśli tak to na jaką.
Awatar użytkownika
Aniaww
Posty: 1241
Rejestracja: 24 mar 2006, o 13:47

Re: Operacje plastyczne

Post autor: Aniaww »

Nie - nie zaryzykowałabym zdrowia i nie poświęciłabym bólu na rzecz urody. Nie narzekam na siebie, może kiedyś inaczej na to spojrzę, ale jak na razie - akceptuję to co mam, chociaż nie jest to ideał. Ale maszkaron też nie
ja

Re: Operacje plastyczne

Post autor: ja »

moŻe na jakąś małą korektę. ale jeszcze nie teraz, dopiero kiedy się pomarszczę :D na razie jestem jeszcze młoda i jędrna (stwierdzenia piękna nie zaryzykuję) :D
Awatar użytkownika
Guru
Posty: 1025
Rejestracja: 30 wrz 2000, o 01:00

Re: Operacje plastyczne

Post autor: Guru »

nie, jesli bede zdrowy to nigdy, wazne zeby byc mlodym duchem a nie cialem.
na operacje zgodzilbym sie tylko jesli bym zostal odpukac poszkodowany w jakims wypadku, i doznal jakiejs deformacji.
Awatar użytkownika
Aniaww
Posty: 1241
Rejestracja: 24 mar 2006, o 13:47

Re: Operacje plastyczne

Post autor: Aniaww »

Wtedy również. Albo po amputacji piersi.
Awatar użytkownika
Guru
Posty: 1025
Rejestracja: 30 wrz 2000, o 01:00

Re: Operacje plastyczne

Post autor: Guru »

Dokladnie tak, alena pewnie nie operacje typu: a mam nos za dlugi to moze sobie zrobie taki jak ma ben afflec, albo zrobie sobie tylek brada pitta, zalosne ale jak ktos sie lubi poprawiac prosze bardzo. naturalne jest piekne.
Gosiaczek
Posty: 351
Rejestracja: 29 sty 2006, o 15:57

Re: Operacje plastyczne

Post autor: Gosiaczek »

heh wiele kobiet robi sobie operację palstyczną np. odsysania tłuszczu tylko po to żeby czuć się młodo i pięknie Mogły ćwiczyć i dbać o siebie a teraz biegną do lekarza żeby im to czy tamto poprawił.
jak dla mnie to głupota no ale jeśli ktoś nie ma co z pieniędzmi robić

akceptuję operacje plastyczne tylko w przypadku wypadków bądź choroby - rak itp.
Awatar użytkownika
KIM
Posty: 213
Rejestracja: 9 sie 2005, o 01:00

Re: Operacje plastyczne

Post autor: KIM »

Ja nie mam zamiaru robić sobie operacji plastycznych, ale jeśli ludzie mają taka mozliwosc to ja nie mam nic przeciw, oczywiscie w granicach zdrowego rozsadku. Jesli komus poprawi to samopoczucie i bedzie pewniejszy siebie to ja nie widze problemu wszystko jest dla ludzi. Natomisat ogladalam raz film nie pamietam tytuluczlowiek zwierze albo jakos tak, i byly tam osoby ktore robily sobie operacje aby upodobnic sie do zwierzat np. do kotow, mieli specjalne dziurki w policzkach, aby mogli sobie wkladac sztczne wasy, oczywiscie nosy tez plastyka i uszy, to juz jest jakis chory obłęd.
Finthirilia

Re: Operacje plastyczne

Post autor: Finthirilia »

Kobieta jest najładniejsza kiedy jest naturalna. takie moje zdanie.

Ja nie lubię sztuczności, nigdy nie farbuję włosów, nie maluję paznokci.jedynie malutki makijaŻyk, no czasami. :) ale to tylko dla podkreślenia.

Nie zrobiłabym sobie operacji plastycznej, czułabym się dziwnie z jakimś silikonem, czy pomniejszanym czymś tam.

:idea:
Awatar użytkownika
Twincast
Posty: 151
Rejestracja: 9 mar 2006, o 19:40

Re: Operacje plastyczne

Post autor: Twincast »

W obecnej sytuacji nie poddałbym sie operacji plastycznej, ponieważ w pełni akceptuje moje niedoskonałości fizyczne. Jednak, jeslibym był w sytuacji, gdy jestem na przykład po cięzkim oparzeniu i mam brzydką blinę np. na twarzy, to wtedy prawdopodobie poddabym sie operacji.
Robin
Posty: 119
Rejestracja: 22 lip 2006, o 19:07

Re: Operacje plastyczne

Post autor: Robin »

w tej chwili odpowiadam nie. ale moze jak bede stara i mnie pomarszczy i wogole i bede miala peniadze to zmienie zdanie. kto wie kto wie
Gosiaczek
Posty: 351
Rejestracja: 29 sty 2006, o 15:57

Re: Operacje plastyczne

Post autor: Gosiaczek »

Robin pisze:w tej chwili odpowiadam nie. ale moze jak bede stara i mnie pomarszczy i wogole i bede miala peniadze to zmienie zdanie. kto wie kto wie

Nigdy nie wiadomo jak bedziemy wygladali za 10-15 lat. ale takie gruntowneprzerabianie jak dla mnie odpada
kasik
Posty: 119
Rejestracja: 28 lip 2006, o 19:09

Re: Operacje plastyczne

Post autor: kasik »

A MNIE NĘCI BARDZO ALE TO BARDZO CHIRURGIA PLASTYCZNA
ale ze strony sprawcy a nie pacjenta sama nie bym sobie nie zoperowała
bo wszystko mam jak trzeba - przynajmniej mi sie podoba
ale praca plastyka to jest coś
niestety w Polsce kiepsko z tym
za mało ludzie mają pieniążków
i szanse na rozwój praktycznie niewielkie
nie mówie już nawet o szansach na zrobienie takiej specjalizacji
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości