opłata rekrutacyjna

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
lemonic
Posty: 108
Rejestracja: 25 cze 2011, o 19:12

opłata rekrutacyjna

Post autor: lemonic »

mam chyba dość głupie pytanie ale i tak je zadam do kiedy trzeba wpłacić pieniądze? W harmonogramie (tym w excelu) jest napisane, że 5 lipca jest zamknięcie opłat rekrutacyjnych, ale z kolei na stronie Umedu w zakładkach z pytaniami i odpowiedziami jest napisane, że wpłaty należy dokonać do końca terminu rejestracji a ten upływa 29.06. No i ja zgłupłam generalnie wolałabym żeby pieniądze można było wpłacić do 5 lipca bo nie wiem czy wystarczająco poprawiłam maturę
Awatar użytkownika
attyde
Posty: 764
Rejestracja: 28 mar 2010, o 18:37

Re: opłata rekrutacyjna

Post autor: attyde »

Myślę, że jednak do końca rejestracji. Bo np. już w harmonogramie w doc nie ma ani słowa o tym.
lemonic
Posty: 108
Rejestracja: 25 cze 2011, o 19:12

Re: opłata rekrutacyjna

Post autor: lemonic »

ehhh dla pewności jeszcze jutro rano tam zadzwonię ale zapewne do końca rekrutacji. a szkoda bo już miałam nadzieję, że nie będę wywalać kasy w błoto np w Olsztynie pieniądze można wpłacać do 6. lipca i nie ma co do tego terminu żadnych wątpliwości bo jest wszystko pięknie i przejrzyście napisane nie to co w Łodzi
Awatar użytkownika
attyde
Posty: 764
Rejestracja: 28 mar 2010, o 18:37

Re: opłata rekrutacyjna

Post autor: attyde »

Najlepiej zadzwoń, chociaż z doświadczenia wiem, że nic w życiu nie jest pewne :d ale jeśli masz gdzieś już szukać takich informacji to próbuj telefonicznie. No niestety, nadal większość uczelni wymaga opłat przed poznaniem wyników matur - jest to naprawdę duże źródło dochodu
Marcellina
Posty: 50
Rejestracja: 19 maja 2011, o 09:59

Re: opłata rekrutacyjna

Post autor: Marcellina »

lemonic bardzo dobrze, że zadałaś to pytanie! Dla mnie było oczywiste, że skoro w harmonogramie jest data 5.07, to pieniądze można wpłacać do tego momentu. Do pytań i odpowiedzi wcale nie zaglądałam Zadzwoń i jeśli możesz, napisz tutaj, czego się dowiedziałaś. Pozdrawiam
lemonic
Posty: 108
Rejestracja: 25 cze 2011, o 19:12

Re: opłata rekrutacyjna

Post autor: lemonic »

no dla mnie też było to oczywiste do dnia dzisiejszego, kiedy to przemyślałam kwestię głębiej i sprawdziłam jeszcze raz, gdzie tylko się dało doszłam do wniosku, że zamknięcie opłat rekrutacyjnych może oznaczać, że oni w tym dniu będą kończyć ich księgowanie ale dla pewności zadzwonię jutro i napiszę tutaj dla mnie nieprawdopodobne wydawało się to, że łódzki, pazerny umed może zrezygnować z jakiejś części pieniędzy- bo przecież jak ktoś już ujrzy swe wyniki i porówna z progami z lat ubiegłych i okaże się, że jednak napisał dużo gorzej, to nie będzie wpłacał pieniędzy bez sensu ja np chciałabym tego uniknąć D
Awatar użytkownika
krisofis
Posty: 184
Rejestracja: 1 lip 2008, o 12:53

Re: opłata rekrutacyjna

Post autor: krisofis »

Widzisz, Ty chciałabyś tego uniknąć, ale Umed niekoniecznie
lemonic
Posty: 108
Rejestracja: 25 cze 2011, o 19:12

Re: opłata rekrutacyjna

Post autor: lemonic »

O.o człowiek ze Stąporkowa gdzie chodziłeś do liceum? Bo ja się uczyłam w Końskich

a co do Umedu jak już wspomniałam jest to zapewne jedna z najbardziej pazernych uczelni w kraju
Awatar użytkownika
krisofis
Posty: 184
Rejestracja: 1 lip 2008, o 12:53

Re: opłata rekrutacyjna

Post autor: krisofis »

Człowiek ze Stąporkowa chodził do liceum w Stąporkowie zamykamy prywatę, napiszę do Ciebie zaraz PW

Co do pazerności Umedu, to jest to jedna z mniej szkodliwych cech tej uczelni, ale to się już może nie będę wypowiadał, w tym temacie doskonale wyręczy mnie godziasia
Awatar użytkownika
godziasia
Posty: 1058
Rejestracja: 3 cze 2009, o 16:50

Re: opłata rekrutacyjna

Post autor: godziasia »

krisofis pisze: Co do pazerności Umedu, to jest to jedna z mniej szkodliwych cech tej uczelni, ale to się już może nie będę wypowiadał, w tym temacie doskonale wyręczy mnie godziasia
znaczy, że co, mam wymieniać wady uczelni czy co? Mam we wtorek egzamin i chyba bym nie zdążyła wypisać całej listy do tego czasu.generalnie burdel na kółkach, pazerni na pieniążki strasznie, nikt nic nigdy nie wie i nie chce udzielać informacji, a jak już zechce to jakichś błędnych (przepraszam, może uogólniam, ale mam niemiłe przeżycia w tym względzie związane z zakładem histologii), ale tak ogólnie jest spoko, zapraszam my jako studenci rekompensujemy wszystkie wady
lemonic
Posty: 108
Rejestracja: 25 cze 2011, o 19:12

Re: opłata rekrutacyjna

Post autor: lemonic »

ależ ja się doskonale orientuję jak jest na łódzkim Umedzie, gdyż też jestem szacowną studentką tegoż uniwersytetu burdel na kółkach to moim zdaniem jedno z delikatniejszych określeń
lemonic
Posty: 108
Rejestracja: 25 cze 2011, o 19:12

Re: opłata rekrutacyjna

Post autor: lemonic »

już wiem wszystko! do 5 lipca pieniądze muszą dojść na ich konto więc nie trzeba wpłacać do końca rejestracji a można trochę później. Pan co prawda ostrzegał mnie, żeby nie wpłacać np. 4 lipca, bo wtedy mogę nie dojść Ba Pan z rekrutacji namawiał mnie, żeby jednak wpłacić do końca rejestracji bo wtedy ma się pewność, że dojdą tylko nie wpłacajcie przez pocztę

nie ma marnowania pieniędzy
Awatar użytkownika
godziasia
Posty: 1058
Rejestracja: 3 cze 2009, o 16:50

Re: opłata rekrutacyjna

Post autor: godziasia »

lemonic pisze:już wiem wszystko! do 5 lipca pieniądze muszą dojść na ich konto więc nie trzeba wpłacać do końca rejestracji a można trochę później. Pan co prawda ostrzegał mnie, żeby nie wpłacać np. 4 lipca, bo wtedy mogę nie dojść Ba Pan z rekrutacji namawiał mnie, żeby jednak wpłacić do końca rejestracji bo wtedy ma się pewność, że dojdą tylko nie wpłacajcie przez pocztę

nie ma marnowania pieniędzy
chyba ktoś tu się starzeje.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości