Optymistycznie o biologii (?)

Porady i opinie o uczelniach kształcące w zakresie biologii. Punktacja przy rekrutacji. Pomoc w dostępie do materiałów do nauki biologii
maraj
Posty: 100
Rejestracja: 1 cze 2006, o 17:32

Re: Optymistycznie o biologii (?)

Post autor: maraj »

byłam na tym forum. Ale myslałam ze tutaj, zeby było blizejJa mam dużo książek o genetyce. Mam na jej punkcie lekkiego świra. Jestem pewna (przynajmniej narazie, bo mam i książki akademickie)że to chce robić w przyszłości. Polecam biografie Watsona- DNA pasją mojego życia", oraz poprawianie natury"- modyfikowana żywność i tym podobne sprawy z cyklu jak z ogórka można zrobić królika
Teba
Posty: 218
Rejestracja: 20 paź 2005, o 01:00

Re: Optymistycznie o biologii (?)

Post autor: Teba »

Obiecałem sobie, że zaraz po sesji, jeszcze przed terenówkami biorę się za pogłębianie wiedzy o genetyce. I to biorę się ostro
maraj
Posty: 100
Rejestracja: 1 cze 2006, o 17:32

Re: Optymistycznie o biologii (?)

Post autor: maraj »

Trzymam kciuki, żebyś utwierdził się w przekonaniu, ze to coś na przyszłą specjalizacje. Mam nadzieje ze nadepniesz na fajne książki. Jak znajdziesz coś ciekawego, podaj mi tytuł, please
Iwus
Posty: 1126
Rejestracja: 30 wrz 2000, o 01:00

Re: Optymistycznie o biologii (?)

Post autor: Iwus »

Teba odnośnik do forum studentów UJ nie działa.
Teba pisze: A tymczasem ucięliśmy sobie prywatną rozmowę i to jeszcze w dwóch różnych tematach. Zaraz dostaniemy po upomnieniu
za takie wypowiedzi nie dostaje się upomnień.Zresztą wypowiedzi były jak najbardziej na temat.
Kiedy jakiś wątek odbiega od tematu można go podzielić.
maraj
Posty: 100
Rejestracja: 1 cze 2006, o 17:32

Re: Optymistycznie o biologii (?)

Post autor: maraj »

Iwus pisze:Teba odnośnik do forum studentów UJ nie działa.
Ten odnośnik faktycznie nie dział, ale wiem o jakie forum mu chodzi, bo jest faktycznie takie jedno niewielkie raczkujące forum, ale trzeba się nieźle namęczyć żeby coś sie tam dowiedzieć więc obecnie nie korzystam z niego.
Iwus pisze:Teba napisał/a:
A tymczasem ucięliśmy sobie prywatną rozmowę i to jeszcze w dwóch różnych tematach. Zaraz dostaniemy po upomnieniu
za takie wypowiedzi nie dostaje się upomnień.
Nic nie wiadomo, ja mam już zapaćkane konto, więc niech chociaż Teba pozostanie czysty".
Iwus pisze:Kiedy jakiś wątek odbiega od tematu można go podzielić.
Dzięki za rade
Rayne
Posty: 229
Rejestracja: 9 maja 2006, o 20:24

Re: Optymistycznie o biologii (?)

Post autor: Rayne »

nie wiem czy można się zalogować nie będąc studentem UJ ? Czy to tylko dla szczęśliwców forum
Teba
Posty: 218
Rejestracja: 20 paź 2005, o 01:00

Re: Optymistycznie o biologii (?)

Post autor: Teba »

Trzeba mieć indeks, (Zaloguj sie to indeks dostaniesz pocztą. )
maraj
Posty: 100
Rejestracja: 1 cze 2006, o 17:32

Re: Optymistycznie o biologii (?)

Post autor: maraj »

W każdym razie studenci biologi UJ nie mają przymusu z niego korzystać i tak ja właśnie robie:D
Rayne
Posty: 229
Rejestracja: 9 maja 2006, o 20:24

Re: Optymistycznie o biologii (?)

Post autor: Rayne »

oki.Maraj a na jakim kierunku jesteś?Gratuluję uczelni.
maraj
Posty: 100
Rejestracja: 1 cze 2006, o 17:32

Re: Optymistycznie o biologii (?)

Post autor: maraj »

Biologia. Dzięki za to, że pochwalasz mój wybór, ale w tym roku i tak chce się przenieść na biotechnologie. Więc już niedługo zagrzeje tam miejsce
Rayne
Posty: 229
Rejestracja: 9 maja 2006, o 20:24

Re: Optymistycznie o biologii (?)

Post autor: Rayne »

Ale na AR czy zostajesz na UJocie?
aljcja

Re: Optymistycznie o biologii (?)

Post autor: aljcja »

:)
Awatar użytkownika
Ziutaa
Posty: 72
Rejestracja: 9 maja 2007, o 22:49

Re: Optymistycznie o biologii (?)

Post autor: Ziutaa »

w końcu jakies pozytywne wypowiedzi o biologii myslalam, ze jestem odosobnionym przypadkiem! w tym roku oczywiście wybieram sie na biologię i wiąze z nią duze nadzieje.
pozdrowienia dla wszystkich biologów!
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości