Opuszczanie lekcji i nauka w domu

Matura 2019 - Forum maturzystów i kandydatów na studia. Nie wiesz jaki wybrać kierunek? Nie wiesz jak wygląda rekrutacja? Masz pytanie dotyczące toku studiów?
martynaa_n
Posty: 2
Rejestracja: 30 wrz 2019, o 06:42

Opuszczanie lekcji i nauka w domu

Post autor: martynaa_n »

Cześć, mam pytanie do osób, które chcą uzyskać dobre wyniki z matury i dostać się na medycynę. Staracie się opuszczać jak najmniej lekcji i mieć wysoką frekwencje? Czy raczej chcecie tylko zdać i opuszczacie często lekcje, żeby pouczyć się w domu? Pytam, dlatego, że ja dużo więcej uczę się, kiedy mam cały wolny dzień, a w szkole często tracę dużo czasu. Myślicie, że wysoka frekwencja jest ważna?
przemo2741
Posty: 29
Rejestracja: 26 paź 2010, o 21:01

Re: Opuszczanie lekcji i nauka w domu

Post autor: przemo2741 »

Ważny jest wynik z matury. Jeżeli nie zależy Ci na stypendium w szkole to aby z klasy do klasy. Ogólnie gdybym jeszcze raz szedł do liceum wybrałbym klasę gdzie są zupełnie inne przedmioty kierunkowe niż te, co ja zdaję. Z kierunkowych bym nie zdawał tylko z moich wybranych. Wtedy i nauczyciele by odpuścili i średnia byłaby lepsza ale tak dziwnie było w moim lo, nie wiem jak jest w normalnych
bulaj
Posty: 102
Rejestracja: 3 lip 2017, o 17:02

Re: Opuszczanie lekcji i nauka w domu

Post autor: bulaj »

Jeśli już chcesz opuszczać czasem jakieś lekcje to może być jakaś metoda ale ja bym radził by nie były to te przedmioty które będziesz zdawała ma maturze na poziomie rozszerzonych i raczej w drugim semestrze niż w pierwszym.
,,Boga nie obchodzą nasze problemy matematyczne. On całkuje empirycznie."
renatarey
Posty: 9
Rejestracja: 16 lis 2019, o 14:37

Re: Opuszczanie lekcji i nauka w domu

Post autor: renatarey »

U mnie ważne jest aby opuszczać jak najmniej lekcji i mieć wysoką frekwencje.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości