Pielęgniarstwo 2016 - pytania

Wzajemne pomoc w wyborze prawidłowego kierunku studiów. Omówienie zasad rekrutacji na poszczególne uczelnie. Pomoc w adaptacji i nauce na studiach.
martynka980105
Posty: 6
Rejestracja: 25 paź 2015, o 10:36

Re: Pielęgniarstwo 2016 - pytania

Post autor: martynka980105 »

[quote="martynka980105"]Cześć. Piszę maturę w 2017 r. Obczaiłam wszystkie uczelnie jakie przedmioty trzeba zdawać i co jest liczone. Sytuacja jest taka że większość uczelni chce biologię. W Gdańsku liczy się biologia i chemia, w Szczecinie 1 przedmiot do wyboru m.in. chemia, w Warszawie podstawa j. Polski , ustny angielski i rozszerzony do wyboru m.in. chemia, Poznań i Wrocław biologia Białystok Łódź i Bydgoszcz do wyboru m.in. chemia.

[/
quote
Lublin dwa do wyboru pp lub pr spośród biologii chemii geografii matematyki wosu. Kraków biologia i podstawa polski.Wszystkie wymienione miasta to wymagamia na uniwersytety medyczne i

lania_93
Posty: 2
Rejestracja: 15 sty 2016, o 10:35

Re: Pielęgniarstwo 2016 - pytania

Post autor: lania_93 »

witam wszystkich,
Zamierzam studiować pielęgniarstwo na Śląskim Uniwersytecie Medycznym. Czy jest ktoś kto też się tam wybiera?
+ mam pytania dla studiujących bądź absolwentów. Czy od pierwszego roku można otrzymać zgodę na indywidualną organizację studiów? Czy ktoś z tego korzystał? Czy jest szansa na otrzymanie, jeżeli mam 3 letniego synka? Wiem, że plan rozkłada się mniej więcej tak: pon i wt - 8 do 20, środa do popołudnia, a czwartek i piątek same wykłady od 8-20. Czy jest szansa na opuszczanie wykładów ale zdawanie wszystkiego w terminie?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości