Pielęgniarstwo

Wzajemne pomoc w wyborze prawidłowego kierunku studiów. Omówienie zasad rekrutacji na poszczególne uczelnie. Pomoc w adaptacji i nauce na studiach.
tagitsu
Posty: 257
Rejestracja: 8 sty 2006, o 14:26

Re: Pielęgniarstwo

Post autor: tagitsu »

Dla mnie nie jest kierunkiem ciekawym, dlatego zmieniam kierunek. Ale studia są ogólnie łatwe, tzn. egzaminy i zaliczenia. Tylko według mnie zawód pielęgniarki jest trudny.
Anka
Posty: 12
Rejestracja: 2 kwie 2006, o 16:13

Re: Pielęgniarstwo

Post autor: Anka »

czy majac ponad 170pkt mam jakies szanse zeby dostac sie na pielegniarstwo
Gosia

Re: Pielęgniarstwo

Post autor: Gosia »

Mam pytanie: Gdzie lepiej jest studiować pielęgniarstwo na PAM w Szczecinie czy na AM w Poznaniu?
Gosia

Re: Pielęgniarstwo

Post autor: Gosia »

Mam pytanie: Czy lepiej jest studiować pielęgniarstwo na PAM w Szczecinie czy na AM w Poznaniu?
przysz³a po³o¿na

studia poŁoŻnicze

Post autor: przysz³a po³o¿na »

Cześć Dziewczyny!Ja dostałam się na Uniwersytet Medyczny w £odzi.Kierunek wymarzony i wyśniony-połoŻnictwo.Moze jest na tym forum ktoś,kto równieŻ będzie studiował w £odzi?Pozdrawiam
Anka
Posty: 12
Rejestracja: 2 kwie 2006, o 16:13

Re: Pielęgniarstwo

Post autor: Anka »

Ja tez dostalam sie na Uniwersytet medyczny w Łodzi na pielegniarstwo i poloznictwo ale dostalam sie tez na A.M w wawie wiec wybieram sie tu
POZDRAWIAM
Intro86

Re: Pielęgniarstwo

Post autor: Intro86 »

A czy jest ktos kto dostał się na pielęgniarstwo na wroclwawską AM? prosze o kontakt, chciałabym zadac pare pytańo)
martek
Posty: 6
Rejestracja: 22 wrz 2006, o 13:02

Re: Pielęgniarstwo

Post autor: martek »

ej, właśnie jeśli się nie dostanę na medycynę to chciałabym na pielęgniarstwo.]
tylko mnie interesuje UJ. a nigdzie nie mogę znaleźć zasad przyjęcia.mógłby mi ktoś pomóc
Intro86

Re: Pielęgniarstwo

Post autor: Intro86 »

CMUJ

Pielęgniarstwo (stacjonarne studia I stopnia)

"Nowa matura:
punkty za przedmioty na świadectwie maturalnym: biologia lub wiedza o społeczeństwie.
Kandydat moŻe wybrać jeden lub oba wymienione przedmioty. W przypadku wyboru obu przedmiotów podstawą kwalifikacji jest łączna liczba punktów z obu przedmiotów - poziom rozszerzony lub podstawowy. Przy poziomie rozszerzonym liczba punktów jest mnoŻona razy dwa."


Podobnoo)
vegul
Posty: 101
Rejestracja: 11 wrz 2006, o 00:37

Re: Pielęgniarstwo

Post autor: vegul »

pielegniarstwo na UJ
a slyszeliscie o tych pielegniarzach z uj ktorzy znecali sie i robili foty starszej kobiecie wstygi rzenada! mam nadzieje ze to osobliwe przypadki.banda idiotow
Intro86

Re: Pielęgniarstwo

Post autor: Intro86 »

Skandaliczne zachowanie. Zwyrodnialce-brak słów. A to bardzo prestizowa uczelnia- jeden wniosek: uczelnia uczelnią, ale ludzie wszędzie sa tacy sami.
martek
Posty: 6
Rejestracja: 22 wrz 2006, o 13:02

Re: Pielęgniarstwo

Post autor: martek »

ej po tym wsyztskim co ja slyszę od znajomych i czytam tu o UJ, wole chyba jechać gdzieś w POlskę studiować.
Intro86

Re: Pielęgniarstwo

Post autor: Intro86 »

Nie ma sensu słuchać jedynie wypowiedzi tych, którzy mieli z ta czy inną uczelnia do czynienia, bo to są wypowiedzi wielce subiektywne i często mało wiarygodne. Idź, przekonaj się i posłuchaj sam siebie- jak nie doświadczysz tego na własnym ciele i umyśle to nie będziesz wiedzieć jaka jest ukryta w tych subiektywnych wypowiedziach prawda- takie moje zdanie. Mogłabym zrobic to samo: zrezygnować z wrocławskiej AM tylko dlatego, Że ktoś czy tez parę sztuk mało wylewnie jesli chodzi o pozytywy wypowiedziało się o niej- a jednak warto sprawdzić-do tego dochodzą jeszcze takie walory jak np. mniejsza odległość od miejsca zamieszkania. Walcz o swoje i spróbuj.
Powodzeniao)
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości