pielęgniarstwo UJ

Wzajemne pomoc w wyborze prawidłowego kierunku studiów. Omówienie zasad rekrutacji na poszczególne uczelnie. Pomoc w adaptacji i nauce na studiach.
Klaudynkaaa
Posty: 5
Rejestracja: 17 lip 2014, o 21:01

Re: pielęgniarstwo UJ

Post autor: Klaudynkaaa »

Hej Nie ma duzo formalności przy składaniu papierów
Jak pojawisz sie w dziekanacie dostaniesz skierowanie na badania ( krew , badanie oczu i takie tam - załatwia sie to w jednym miejscu , najczęściej w ciągu jednego dnia.
Za legitymacje płacisz 17 zł.
Także jesli naprawde Ci zależy to odkręć wszystko na tamtej uczelni i zawitaj na UJ , bo naprawde nie ma duzo załatwiania .
julka18
Posty: 8
Rejestracja: 9 wrz 2013, o 16:39

Re: pielęgniarstwo UJ

Post autor: julka18 »

A może orientuje się ktoś kiedy będzie można odebrać legitymację studencką bo jest ona potrzebna przy kwaterowaniu w akademiku chyba że studenci 1 roku maja inaczej
madeinpoland
Posty: 23
Rejestracja: 27 cze 2014, o 06:23

Re: pielęgniarstwo UJ

Post autor: madeinpoland »

Mam do Was jeszcze pytanie czy wystarczy tylko papier od lekarza medycyny pracy czy potrzeba robić jeszcze inne badania? Mi nic nie mówili a dziewczyny coś pisały o okuliście i krwi ?
A co z tym Usosem ? Kiedy trzeba zapisać się na zajęcia itp.?
Klaudynkaaa
Posty: 5
Rejestracja: 17 lip 2014, o 21:01

Re: pielęgniarstwo UJ

Post autor: Klaudynkaaa »

Miałam skierowanie od UJ do lekarza medycyny pracy i tam pobierali mi krew , poszłam do okulisty , neurologa . Wiec moze zadzwon do dziekanatu i tam sie dopytaj .
A co od ususa to dziewczyny ze starszych roczników mówią ,że my sie na nic nie rejestrujemy , bo plan dostajemy odgórnie .
madeinpoland
Posty: 23
Rejestracja: 27 cze 2014, o 06:23

Re: pielęgniarstwo UJ

Post autor: madeinpoland »

Dziękuję
Bałam się,że coś przegapię na tym usosie
topenanta
Posty: 6
Rejestracja: 27 mar 2010, o 21:40

Re: pielęgniarstwo UJ

Post autor: topenanta »

Hej jeśli chcecie zobaczyć jak wygląda życie po studiach pielęgniarskich to zapraszam na mojego nowego bloga
Ginarella
Posty: 1
Rejestracja: 7 lis 2014, o 20:11

Re: pielęgniarstwo UJ

Post autor: Ginarella »

Cześć Wam

Mam nurtujące mnie pytanie - czy ciężko jest dostać się na ten kierunek?
Zamierzam za rok składać papiery na pielęgniarstwo
Roztropna
Posty: 5
Rejestracja: 8 lis 2014, o 18:37

Re: pielęgniarstwo UJ

Post autor: Roztropna »

Hej pielęgniarki, nie wiecie może czy jest taki myk, żeby wskoczyć jeszcze na studia? Np bo zwolniło się miejsce bo ktoś zrezygnował.
A jeśli uznacie to pytanie za absurd i kpinę, to mam drugie, nie mniej zabawne:
Czy na samej podstawie matury warto startować?(wiem, dostają sie wszyscy) Czy jednak trzeba mieć wykute pewne rzeczy bo studia to kontynuacja ?
Klaudynkaaa
Posty: 5
Rejestracja: 17 lip 2014, o 21:01

Re: pielęgniarstwo UJ

Post autor: Klaudynkaaa »

Mysle ,że teraz nie bardzo można się zapisać na studia , zrezygnowało sporo osób , ale mamy za chwilę kolokwia i nie wiem czy byś to nadrobiła w klika dni
ale zadzwon do sekretariatu i się spytaj
A co do tego czy dasz rade z podstawową matura to dasz
anka123
Posty: 71
Rejestracja: 11 lip 2012, o 18:40

Re: pielęgniarstwo UJ

Post autor: anka123 »

Roztropna, na pewno nie musisz mieć wykutych rzeczy z lo, bo nauka anatomii na studiach a podstawowe informacje o człowieku z lo to 2 różne bajki, które nie mają ze sobą nic wspólnego. Także tym radzę się nie martwić
Roztropna
Posty: 5
Rejestracja: 8 lis 2014, o 18:37

Re: pielęgniarstwo UJ

Post autor: Roztropna »

ehh łatwo tak napisać, ja już widzę oczyma wyobraźni jak robią sobie ze mnie tarczę strzelecką dla swoich zgryźliwych uwag te studenty to jak coś palnooo". Chyba już przeczekam ten napad pielegniarskich uczuć i spróbuję w przyszłym roku. A jak tam studia wgl? Ciężko, dużo, ciekawie?
Roztropna
Posty: 5
Rejestracja: 8 lis 2014, o 18:37

Re: pielęgniarstwo UJ

Post autor: Roztropna »

i wiecie, pisząc podstawowa miałam na myśli tylko matma,polski,język
Awatar użytkownika
karolla15
Posty: 25
Rejestracja: 8 paź 2013, o 18:43

Re: pielęgniarstwo UJ

Post autor: karolla15 »

hej, studiuje pielgniarstwo ale na innej uczelni, zaczelam dopiero, w pazdzierniku, ale chcialabym studiowac na uj, jest szansa sie przepisac? a jak nie teraz, to po pierwszym semestrze np? albo po pierwszym roku?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości