pielęgniarstwo UJ

Wzajemne pomoc w wyborze prawidłowego kierunku studiów. Omówienie zasad rekrutacji na poszczególne uczelnie. Pomoc w adaptacji i nauce na studiach.
Roztropna
Posty: 5
Rejestracja: 8 lis 2014, o 18:37

Re: pielęgniarstwo UJ

Post autor: Roztropna »

karolla15, gdzie studiujesz? I ciężko? I dlaczego chciałabyś na UJ ? :P ( nie żebym się nie domyślała - w końcu UJ to UJ)
madeinpoland
Posty: 23
Rejestracja: 27 cze 2014, o 06:23

Re: pielęgniarstwo UJ

Post autor: madeinpoland »

karolla15 Część osób zrezygnowała,ale nie wiem czy teraz w trakcie można się przepisać, bo pisaliśmy juz kolokwia, chyba,że jest mozliwość nadrobienia jakoś tego Ale z tego co się orientuję to w przyszłym roku na pewno można sie przepisać
hahax3
Posty: 2
Rejestracja: 29 sty 2015, o 19:32

Re: pielęgniarstwo UJ

Post autor: hahax3 »

Z tego co ja wiem to UJ niechętnie przyjmuje studentów z innych uczelni Ale zawsze warto próbować!
sofi123
Posty: 1
Rejestracja: 14 lut 2015, o 18:42

Re: pielęgniarstwo UJ

Post autor: sofi123 »

hej jeżeli jest tu ktoś to mógłby mi powiedzieć czy po pierwszym roku są praktyki i ogólnie ile trwaja praktyki i wszystko na ich temat jeszcze w jakich szpitalach się je odrabia?
madeinpoland
Posty: 23
Rejestracja: 27 cze 2014, o 06:23

Re: pielęgniarstwo UJ

Post autor: madeinpoland »

Tak, na I roku są praktyki. Zaczynają się w maju i są w szpitalu, żłobku, przychodni oraz w ramach promocji zdrowia i poz w szkole i innych placówkach Te w szpitalu trwają 2 tygodnie, w żłobku tydzień, a pozostałe są w określonych ilościach godzin np. przychodnia 16 godz (2 dni ) itp. Placówki są odgórnie przydzielone
Do tego dochodzą praktyki wakacyjne
dosia
Posty: 9
Rejestracja: 14 maja 2015, o 09:02

Re: pielęgniarstwo UJ

Post autor: dosia »

Cześć! Czy jest tu ktos kto się wybiera w tym roku?

aguś1996
Posty: 7
Rejestracja: 20 maja 2015, o 15:36

Re: pielęgniarstwo UJ

Post autor: aguś1996 »

ja bym bardzo chciala ale boje sie ze mi sie nie uda bo pisalam tylko odstawowa biologie, pewnie ok 70% i rozszerzoną chemię ale to pewnie będzie ok 45% niestetywiec pewnie sie nie uda. a Ty dosia jakie wyniki przewidujesz?
aguś1996
Posty: 7
Rejestracja: 20 maja 2015, o 15:36

Re: pielęgniarstwo UJ

Post autor: aguś1996 »

madeinpoland pisze:Tak, na I roku są praktyki. Zaczynają się w maju i są w szpitalu, żłobku, przychodni oraz w ramach promocji zdrowia i poz w szkole i innych placówkach Te w szpitalu trwają 2 tygodnie, w żłobku tydzień, a pozostałe są w określonych ilościach godzin np. przychodnia 16 godz (2 dni ) itp. Placówki są odgórnie przydzielone


a na wakacjach ile jest praktyk?
aguś1996
Posty: 7
Rejestracja: 20 maja 2015, o 15:36

Re: pielęgniarstwo UJ

Post autor: aguś1996 »

Znaczy sie mialam napisac ze podstawowy polski na ok 70% I rozszerzona biologie na ok 45%

dosia
Posty: 9
Rejestracja: 14 maja 2015, o 09:02

Re: pielęgniarstwo UJ

Post autor: dosia »

Ja pisałam maturę rok temu i mam 63 z R biologii i 57 z podstawy z polskiego.
Wiesz może jaki był próg w zeszłym roku?

aguś1996
Posty: 7
Rejestracja: 20 maja 2015, o 15:36

Re: pielęgniarstwo UJ

Post autor: aguś1996 »

oo to Ty sie a pewno dostaniesz w ierwszej turze było 52pkt. a w ostatniej podobo 42 ale tego nie jestem pewna
dosia
Posty: 9
Rejestracja: 14 maja 2015, o 09:02

Re: pielęgniarstwo UJ

Post autor: dosia »

Ty z takimi wynikami też powinnaś się dostać jesteś z Krk czy będziesz szukać akademika/mieszkania?

aguś1996
Posty: 7
Rejestracja: 20 maja 2015, o 15:36

Re: pielęgniarstwo UJ

Post autor: aguś1996 »

Straasznie bym chciala bede musiala czegos szukac bo jestem z podkarpacia oczywiscie o ile sie dostane. A Ty?

ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości