pielęgniarstwo wum 2016/2017

Wzajemne pomoc w wyborze prawidłowego kierunku studiów. Omówienie zasad rekrutacji na poszczególne uczelnie. Pomoc w adaptacji i nauce na studiach.
kaisaa10
Posty: 10
Rejestracja: 6 maja 2016, o 19:48

Re: pielęgniarstwo wum 2016/2017

Post autor: kaisaa10 »

Dziękuję Wam Jeśli nie uda się na AWF to złożę na WUM. Bo podejrzewam, że dużo osób składa na AWF żeby mieć podpórkę w razie czego. Póki co czekam na jutrzejsze wyniki na AWF, a potem zostaje jeden dzień na aplikację WUM
A Wy jak tam?
anita561
Posty: 52
Rejestracja: 5 maja 2015, o 22:57

Re: pielęgniarstwo wum 2016/2017

Post autor: anita561 »

Ja się bardzo denerwuję, wum to moje ogromne marzenie, a na AWF nawet nie skladałam, bo mam wrażenie, że miałabym takie takie poczucie niespełnienia", mam nadzieję że rozumiecie. Że niby jestem w tej Warszawie, ale to jednak nie to. I jeśli nie WUM to Bydgoszcz lub Białystok. Chcociaz na pewno um wychodzi mi chyba 220 pkt, więc z jednej strony mam świadomość że to ni jest zły wynik i mam szanse, ale z drugiej boje się tak myśleć, że zapeszę i się rozczaruje
Ale się rozpisalam ale potrzebuję się tak komuś wygadac, kto myśli o takim samym kierunku i lepiej zrozumieć moje położenie.

A jeżeli Warszawa, to wynajem mieszkania/pokoju? Ja szczerze mówiąc na pierwszy rok to myslalam o akademiku, żeby poznać ludzi, zaaklimatyzować się i nie być samą. Ale wiem że pewnie nie będzie tak łatwo dostać tam miejsce, no i pewnie z warunkami też bywa różnie a wy o czyn myślicie?

anita561
Posty: 52
Rejestracja: 5 maja 2015, o 22:57

Re: pielęgniarstwo wum 2016/2017

Post autor: anita561 »

A jeżeli Warszawa, to wynajem mieszkania/pokoju? Ja szczerze mówiąc na pierwszy rok to myslalam o akademiku, żeby poznać ludzi, zaaklimatyzować się i nie być samą. Ale wiem że pewnie nie będzie tak łatwo dostać tam miejsce, no i pewnie z warunkami też bywa różnie a wy o czyn myślicie?
anita561
Posty: 52
Rejestracja: 5 maja 2015, o 22:57

Re: pielęgniarstwo wum 2016/2017

Post autor: anita561 »

Matko sory za spam, chciałam edytować swoją wiadomość, a okazało się że ją zacytowalam i teraz nie umiem tego usunąć wybaczcie

Lily0
Posty: 42
Rejestracja: 20 mar 2016, o 12:28

Re: pielęgniarstwo wum 2016/2017

Post autor: Lily0 »

To w końcu nie przelicza się punktów z rozszerzenia według tabelki na podstawę a potem x1,4? Na jednej grupie na fb dziewczyny pisały, że właśnie tak wylicza się punkty. Bez tego mi wychodzi 216, mam nadzieję, że tyle wystarczy aby się dostać
anita561
Posty: 52
Rejestracja: 5 maja 2015, o 22:57

Re: pielęgniarstwo wum 2016/2017

Post autor: anita561 »

wg jakiej tabelki?
nie wiem, jedyny sposób jaki znam, to taki, a ty jak liczyłaś?
Lily0
Posty: 42
Rejestracja: 20 mar 2016, o 12:28

Re: pielęgniarstwo wum 2016/2017

Post autor: Lily0 »

Ja liczyłam tak samo jak Ty i wyszło mi 216 pkt, a potem na tej grupie przeczytałam, że dziewczyny przeliczają jeszcze z tej tabelki i wtedy wychodziłoby mi 226 pkt. Ale szukałam w regulaminach i tam nie ma nic o tabelce, jest tylko, że rozszerzenie x1,4 a sama tabelka jest z roku 2015.

A tak przy okazji to WUM sam policzy nam punkty przy rekrutacji tak? Czy trzeba gdzieś wpisywać sumę oprócz wyników samych matur?
Załączniki
uchwala_senatu_23-2014_zalacznik_zalacznik_23.pdf
(36.01 KiB) Pobrany 26 razy
anita561
Posty: 52
Rejestracja: 5 maja 2015, o 22:57

Re: pielęgniarstwo wum 2016/2017

Post autor: anita561 »

taak, WUM policzy nam sam, hmm zastanawia mnie ta tableka. tam jest napisane, że jest to przeliczanie punktów z ROZSZERZONEGO na PODSTAWOWY. więc chyba to nas nie dotyczy, w koncu zdawałysmy biologię rozszerzona i taka jest też brana pod uwagę, nie?

matko, zagmatwane to wszytsko, nie macie wrażenia ze WUM ma jedną z gorszych stron rektrutacyjnych i ogolem oreganizacyjnych? jakos tam wszytsko malo przejrzyscie i trzeba się naszukać, żeby cokolwiek znaleźć. skladalam tez do bydgoszczy i bialegostoku, tam wszytko łądnie widać, bez żadnych wątpliwości
anita561
Posty: 52
Rejestracja: 5 maja 2015, o 22:57

Re: pielęgniarstwo wum 2016/2017

Post autor: anita561 »

a, i jeszcze jedno pytanie, które mnie nurtuje właśnie ze względu na małoczytelność WUMowskiej strony pierwsze listy przyjetych na WUM są jutro
Lily0
Posty: 42
Rejestracja: 20 mar 2016, o 12:28

Re: pielęgniarstwo wum 2016/2017

Post autor: Lily0 »

Tak też to zauważyłam i na początku nie mogłam się w tym systemie rekrutacji połapać ale bywają jeszcze gorsze np. Na GUMedzie. A składałam też do Bydgoszczy i tam wszystko pięknie wypisane co jeszcze trzeba zrobić, itd z tego co ja wywnioskowałam to chyba pierwsze listy powinny być 13 bo 12 jest napisane, że ostatni dzień zmian w rekrutacji a 14, że przewidywany termin przyjmowania dokumentów więc wychodzi, że lista 13 w środę

Lily0
Posty: 42
Rejestracja: 20 mar 2016, o 12:28

Re: pielęgniarstwo wum 2016/2017

Post autor: Lily0 »

A co do tabelki to też już sama nie wiem. Bo czytałam kiedyś wątek pielęgniarstwa z 2015 roku i tam właśnie dziewczyny tak liczyły i myślałam, że w tym roku też tak będzie ale potem w zasadach rekrutacji nigdzie nie znalazłam żadnej tabelki więc uznałam, że w tym roku jej po prostu nie ma ale potem jeszcze zobaczyłam na tej grupie, że dziewczyny sobie tak liczą uznając tą tabelę. W sumie według mnie jeżeli ta tabelka wchodziłaby w grę to była by nowa na rok 2016/2017. Tak myślę ale zobaczymy na dniach

anita561
Posty: 52
Rejestracja: 5 maja 2015, o 22:57

Re: pielęgniarstwo wum 2016/2017

Post autor: anita561 »

no może masz rację co do tego terminu. no nic, czekamy, ja jak myślę o wynikach rekrutacji to przyspieszony puls od razu i mdleć mi się chce haha, tak się denerwuję

Lily0, a jeżeli Warszawa, to gdzie planujesz mieszkać?
Lily0
Posty: 42
Rejestracja: 20 mar 2016, o 12:28

Re: pielęgniarstwo wum 2016/2017

Post autor: Lily0 »

Haha, ja tak samo, jeszcze przeraża mnie to, że jak się dostanę najpierw do Bydgoszczy to będę musiała tam jechać złożyć papiery a potem jeżeli do Wawy to znowu do wawy jechać. Jeszcze do Gdańska składałam więc różnie to może być i mam wrażenie, że się w tym wszystkim pogubię. Planuję na stancji

ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości