plamy na skórze

Jak utrzymać zdrową skórę, jak pielęgnować, czego unikać. Badania struktury i funkcje skóry, schorzenia skóry, paznokci i włosów.
dlugie_imie
Posty: 1
Rejestracja: 8 lut 2020, o 15:06

plamy na skórze

Post autor: dlugie_imie »

Dzień dobry!
Pojawiły mi się na głowie plamki pojedyncze, ale dość duże (0,8-1,5 cm średnicy). Następnego dnia rano, gdy znów widziałem się w lustrze, już ich nie było. Wcześniej też mi się pojawiały takie plamki ale na klatce piersiowej. Znikały same, po 1-2 dniach więc się nimi nie przejmowałem. Ale na głowie to jest widoczne. Zazwyczaj pojawiały się następnego dnia, po przetrzymaniu skóry pod ciepłą, mocno przylegającą do skóry (a więc i dobrze odprowadzającą wilgoć) bielizną termiczną.
Znika samo, szybko, więc moja szansa na umówienie się z dermatologiem, kiedy będą widoczne, jest minimalna.
Wrzucam fotkę. Najlepiej wygląda chyba na pomniejszeniu. Plamy na ogolonej głowie, więc niech was brak włosów nie zmyli.
Co to może być? Dermatolog będzie w stanie na podstawie zdjęcia postawić diagnozę?

pozdrawiam!
Załączniki
IMG_20200114_081009984 - Kopia-wieksze.jpg
IMG_20200114_081009984_pomniejszone - Kopia.png
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość