plan

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
kwisk
Posty: 4
Rejestracja: 3 lip 2009, o 17:02

Re: plan

Post autor: kwisk »

Zakwaterowanie jest od 25. To spotkanie mamy o 9 rano, więc możemy mieć troche mało czasu od przyjazdu do tej godziny żeby wszystko załatwić, a raczej nikt nie będzie się tłukł wszędzie z tymi tobołami. Więc pewnie najlepiej przyjechać np dzień wcześniej i poprostu dopłacić za tę dobę. Chciałam się dodzwonić do akademika i zapytać czy nie będzie z tym żadnych problemów, ale nikt nie odbierał. Jak się komuś uda niech zapyta i napisze.
kasc
Posty: 29
Rejestracja: 10 wrz 2009, o 08:43

Re: plan

Post autor: kasc »

zakwaterowac się możesz bez tobołków w piątek a tobołki dowieźć w weekend:)
kwisk
Posty: 4
Rejestracja: 3 lip 2009, o 17:02

Re: plan

Post autor: kwisk »

He no wiem i będę musiała jakoś tak kombinować, ale jak się ma jakieś ponad 6 godz jazdy w jedną stronę.stracic tak cały weekend nic przyjemnego. W każdym bądź razie udało mi sie dodzwonić. Pani powiedziała, że nie ma możliwości wcześniej, bo na razie jest sesja poprawkowa i jakieś sprzątanie po malarzach.
Awatar użytkownika
radzioch
Posty: 172
Rejestracja: 21 lip 2009, o 13:19

Re: plan

Post autor: radzioch »

To jak oni chca wszytko załatwic 25 to ciekawe ile to potrwa:D
kwisk
Posty: 4
Rejestracja: 3 lip 2009, o 17:02

Re: plan

Post autor: kwisk »

Chcą nas zapewne oszołomić, już na samym początku, niesamowitą sprawnością administracyjno- organizacyjną ŚUMu)
kasc
Posty: 29
Rejestracja: 10 wrz 2009, o 08:43

Re: plan

Post autor: kasc »

nie ma co narzekać na zapas:P poza tym może część osob sie bedzie kwaterować 28:)) poza tym tłum sie rozłozy część sie rzuci na biblioteke a częsc na akademiki:))
Awatar użytkownika
radzioch
Posty: 172
Rejestracja: 21 lip 2009, o 13:19

Re: plan

Post autor: radzioch »

nie wyobrażam sobie tego D
Awatar użytkownika
wióro
Posty: 276
Rejestracja: 27 kwie 2009, o 12:38

Re: plan

Post autor: wióro »

Czy widział ktoś na necie(dokładniej stronie ŚUM-u) plan zajęć dla Katowic ?
Awatar użytkownika
Battalie
Posty: 26
Rejestracja: 4 sie 2008, o 12:00

Re: plan

Post autor: Battalie »

Nie ma jeszcze.
Jest jeden egzemplarz w dziekanacie.Dzisiaj byłam po legitymację i pani pozwoliła mi do niego zajrzeć. Nie wiem czemu jeszcze nie ma na necie, skoro na stronce jest napisane że plany ukazują się niezwłocznie po ogłoszeniu ich przez biuro
Awatar użytkownika
wióro
Posty: 276
Rejestracja: 27 kwie 2009, o 12:38

Re: plan

Post autor: wióro »

Ja też byłem w dziekanacie ale nie po legitymacje jeszcze ,bo jej nie ma ale napór ludzi spowodował ,że tylko zerknąłem ,że jest i nic ponadto .
paweł13
Posty: 8
Rejestracja: 4 sie 2009, o 15:36

Re: plan

Post autor: paweł13 »

harmonogram zajęć na lekarski do Katowic już jest na stronie ŚUM mam teraz tylko pytanie bo na dole tego harmonogramu jest napisane że będzie osobny dla wf-u i języków.a gdzie takiowy mogę znaleźć?z góry dziękuję za pomoc:)
Caty
Posty: 19
Rejestracja: 9 lip 2008, o 18:22

Re: plan

Post autor: Caty »

o językach dowiesz się później, a wf to się samemu ustala, oczywiście jeżeli jesteś na początku kolejki, bo potem musisz brać, co zostaje. chyba że na jakąś siatę czy nożną chcesz, to wtedy jest określony dzień i godzina, o ile się nie mylę piątek
paweł13
Posty: 8
Rejestracja: 4 sie 2009, o 15:36

Re: plan

Post autor: paweł13 »

dziękuję:)a kiedy i gdzie moge się zapisać na ten wf?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 36 gości