plan

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Awatar użytkownika
billie j.
Posty: 136
Rejestracja: 8 sie 2009, o 13:49

Re: plan

Post autor: billie j. »

Zapisy na wf są w siłowni pod prosektorium. Najlepiej zaraz w pierwszy poniedziałek szybciutko ustawić się w kolejce, żeby się wpisać na najwygodniejsze dla siebie godziny.
Firien
Posty: 29
Rejestracja: 28 paź 2007, o 08:44

Re: plan

Post autor: Firien »

paweł13: a gdzie widzisz ten plan ? Bo wydaje mi się, że na razie na stronie ŚUM jest harmonogram jedynie dla Zabrza i dla stomy. Jeżeli znalazłeś go gdzieś indziej, to prześlij linka, będę bardzo wdzięczna.
paweł13
Posty: 8
Rejestracja: 4 sie 2009, o 15:36

Re: plan

Post autor: paweł13 »

popatrz na harmonogram z zeszłego roku:)studiowałem dziś w dziekanacie nowy harmonogram i przynajmniej dla mojej grupy(nr1) jest identyczny jak zeszłoroczny:)
Awatar użytkownika
Battalie
Posty: 26
Rejestracja: 4 sie 2008, o 12:00

Re: plan

Post autor: Battalie »

paweł13- witaj w tej samej grupie
klaudia281290
Posty: 17
Rejestracja: 28 lip 2009, o 10:14

Re: plan

Post autor: klaudia281290 »

również witam w tej samej grupie:D 1!
Awatar użytkownika
Battalie
Posty: 26
Rejestracja: 4 sie 2008, o 12:00

Re: plan

Post autor: Battalie »

Jeszcze się pewnie okaże że staliśmy w kolejce koło siebie no nie ma co , internet łączy z ludźmi
Awatar użytkownika
radzioch
Posty: 172
Rejestracja: 21 lip 2009, o 13:19

Re: plan

Post autor: radzioch »

a grupy w zabrzu beda 25:p?
Awatar użytkownika
wióro
Posty: 276
Rejestracja: 27 kwie 2009, o 12:38

Re: plan

Post autor: wióro »

dusi90 nie che być złośliwy ale oprócz tego ,że piszesz to w kilku tematach , wszystkim przyjęty na 1. rok daleko to stwierdzenia ,że są przyszłymi lekarzami) może po 2-3 roku haha
ale żeby nie było offtopu czy na stronie ŚUm można znaleźć grupy ?
Awatar użytkownika
billie j.
Posty: 136
Rejestracja: 8 sie 2009, o 13:49

Re: plan

Post autor: billie j. »

Jeśli chodzi Ci o przydział do poszczególnych grup, to nigdy czegoś takiego nie ma.
Ola_a
Posty: 16
Rejestracja: 6 lip 2009, o 12:02

Re: plan

Post autor: Ola_a »

A ja sie chciałabym zapytać na jakiej podstawie są układane grupy w kato(podejrzewam ze tak samo bedzie w zabrzu) nazwiskami czy jak? Czy np osoby z nazwiskami na A B i C są przykładowo w 1 grupie?
don_balon
Posty: 87
Rejestracja: 27 cze 2009, o 14:00

Re: plan

Post autor: don_balon »

Raczej całkowicie losowo.
Ola_a
Posty: 16
Rejestracja: 6 lip 2009, o 12:02

Re: plan

Post autor: Ola_a »

Dzięki:] Teraz pozostaje czekac do 25. Bo jako iż jestem kompletnie zielona i nie zorientowana mam nadzieje ze wtedy nam powiedzą jaka jestem grupa czy cos Swoją drogą to gdzie się bedzie można tego dowiedzieć jakieś listy będą czy cos? Pytam o Zabrze.
Awatar użytkownika
Battalie
Posty: 26
Rejestracja: 4 sie 2008, o 12:00

Re: plan

Post autor: Battalie »

Raczej całkowicie losowo.
No nie powiedziałabym tego. Na mojej liście są praktycznie same osoby z nazwiskiem na B.
Podobna sytuacja ma miejsce na innych listach.
Listy raczej są alfabetyczne, z ewentualnym uwzględnieniem próśb ( jeśli takie były), jeżeli komuś zależało na tym żeby być ze swoimi znajomymi, no i oczywiście podział na języki.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 51 gości