plan

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
don_balon
Posty: 87
Rejestracja: 27 cze 2009, o 14:00

Re: plan

Post autor: don_balon »

Może się zmieniło. U mnie jest prawie cały alfabet, od C do Z.
Awatar użytkownika
lexie
Posty: 217
Rejestracja: 11 lip 2008, o 19:01

Re: plan

Post autor: lexie »

A ja chciałam zapytać, bo przeglądałam plan (zabrze, lek) i widzę ze ćwiczenia z anatomii są w poniedziałek dla grup: 1a, 2a, 3a, 7a, 4a, 5a, 6a, 7b, 1b, 2b, 3b, 8a i dla tych samych grup w czwartek, reszta grup ma tak samo z tym że we wtorek i w piątek. Anatomia jest dwa razy w tygodniu czy co?
salamandra
Posty: 68
Rejestracja: 28 lip 2008, o 17:14

Re: plan

Post autor: salamandra »

anatomia jest 2 razy w tygodniu (ćwiczenia)
Awatar użytkownika
piekielny_ogar
Posty: 243
Rejestracja: 13 lip 2008, o 22:08

Re: plan

Post autor: piekielny_ogar »

dobr, kto chce plan z katowic na ten rok, dawac maila. przy czym chyba faktycznie niewiele sie rozni od tego z zeszlego roku )
Awatar użytkownika
lexie
Posty: 217
Rejestracja: 11 lip 2008, o 19:01

Re: plan

Post autor: lexie »

Myślałam że to jakiś błąd bo w planie drugiego semestru jest napisane że anatomia jest dwa razy w tygodniu,w planie pierwszego nie ma takiej informacji. Dzięki
I druga sprawa, widzę, że cztery grupy mają anatomię równocześnie, o tej samej godzinie. Są one w różnych salach i każda grupa ma oddzielnie czy na tych ćwiczeniach są równocześnie cztery grupy?
salamandra
Posty: 68
Rejestracja: 28 lip 2008, o 17:14

Re: plan

Post autor: salamandra »

Każda grupa ma innego asystenta,wiec wspólne godziny nic nie znaczą,razem sa tylko wyklady.
Awatar użytkownika
lexie
Posty: 217
Rejestracja: 11 lip 2008, o 19:01

Re: plan

Post autor: lexie »

Dzięki, o to mi chodziło:) Myślałam że może anatomie razem mają dwie albo cztery grupy.
Awatar użytkownika
Battalie
Posty: 26
Rejestracja: 4 sie 2008, o 12:00

Re: plan

Post autor: Battalie »

Czy można gdzieś w internecie znaleźć rozkład zajęć z języków obcych?
Czy na pierwsze zajęcia z angielskiego i łaciny też trzeba się czegoś nauczyć, czy wystarczy własna marna wiedza?
Sysuniasysunia
Posty: 58
Rejestracja: 17 lip 2009, o 16:27

Re: plan

Post autor: Sysuniasysunia »

Na razie co do języków to nawet w dziekanacie nic nie wiedzą/ a wlaśnie gdzie jest to rozpoczęcie roku akademickiego w Zabrzu? bo ja już jutro wyjezdzam do Zabrza, a nadal nie wiem gdzie jest to spotkanie z Rektorem /
nebya
Posty: 64
Rejestracja: 20 kwie 2009, o 13:07

Re: plan

Post autor: nebya »

Budynek dziekanatu przy placu Traugutta, a to spotkanie to chyba z dziekanem a nie rektorem

A i może mi ktoś napisać co oznacza zapis w planie Od 28.IX.2009 r. do 15.I.2010 r. z wyłączeniem 9 - 13.XI.2009 r. w kolumnie Uwagi przy anatomii i histologii? Co jest od tego 9, przerwa jakaś?
urszula87
Posty: 1
Rejestracja: 23 wrz 2009, o 20:46

Re: plan

Post autor: urszula87 »

Witam jestem nowa na tym forum. chciała bym sie dowiedzieć skąd informavcja o organizacji roku akademickiego. chciała bym tez wiedzieć skąd moge się dowiedzieć w jakiej jestem grupie. prosze o pomoc.
Awatar użytkownika
jagodzio
Posty: 638
Rejestracja: 24 lut 2009, o 12:32

Re: plan

Post autor: jagodzio »

w jakiej jesteś grupie jedź do dziekanatu (wiszą tam listy) lub zadzwoń do dziakanatu
mdm
Posty: 65
Rejestracja: 10 lip 2008, o 14:46

Re: plan

Post autor: mdm »

nebya pisze: A i może mi ktoś napisać co oznacza zapis w planie Od 28.IX.2009 r. do 15.I.2010 r. z wyłączeniem 9 - 13.XI.2009 r. w kolumnie Uwagi przy anatomii i histologii? Co jest od tego 9, przerwa jakaś?


To oznacza ze anatomia i histologia sa w kazdym tygodniu oprócz tygodnia9-13 czyli nie ma wtedy anatomii i histologii. A jest tak dlatego, ze jest to tydzien w którym jest 11 listopad czyli wolne, a na naszej uczelni jest tak ze wszystkie grupy maja w danym tygodniu to samo, zadna grupa innej nie wyprzedza z materiałem, wiec skoro sroda jest wola to ktoś tam nie bedzie miał histologii wiec nikt nie ma histologii.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot], Google [Bot] i 49 gości