Podanie o akademik we Wrocławiu

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Vojt@s
Posty: 37
Rejestracja: 12 cze 2007, o 12:46

Podanie o akademik we Wrocławiu

Post autor: Vojt@s »

Proszę o pomoc w sprawie akademikanie mogę na stronie AM Wroc znaleźć podania o akademik do wydrukowania a wolałbym mieć zawczas bo jeśli się dostanę to od razu chciałem tam składać.i czy w ogóle mieszka ktoś w akademiku (jakiś student z kierunku lekarskiego we Wrocławiu), bo jak tak to może opisze jak tam jest . Z góry thx.
Awatar użytkownika
Medycyna Lwów
Posty: 5874
Rejestracja: 14 sty 2007, o 20:23

Re: Podanie o akademik we Wrocławiu

Post autor: Medycyna Lwów »

a dostałes sie juz ze chcesz podanie o akademik
Jeny, ludzie bez histerii - takie podania i sprawy załatwia sie w dziekanacie a nie przez internet i na to jest czas, bo tam zazwyczaj ejst duzo m-c wolnych.
Vojt@s
Posty: 37
Rejestracja: 12 cze 2007, o 12:46

Re: Podanie o akademik we Wrocławiu

Post autor: Vojt@s »

ja za takie coś dostałem ostrzezenie wiec Ty tez powinines dostac bo na temat sie nie wypowiadasz

[ Dodano: Wto Cze 19, 2007 16:44 ]
A co do dostania to cos dopisze, nie oszukujmy sie: jakbys pisal jakis sprawdzian ktory jest na 30 pkt i by ci na nim zalezalo to czy dostac 21 pkt z niego to bylby wielki wyczyn ? no chyba nie tak samo tu jest 210 / 300 i juz bedzie niezle, wiec dostac sie - nie oszukujmy sie - trudno nie jest az tak bardzo, gorzej z utrzymaniem , szczegolnie jak sie imprezuje.

[ Dodano: Wto Cze 19, 2007 16:46 ]
Albo jeszcze cos Ci dopisze bo widze chlopie, ze cos srednio u ciebie z czytaniem ze zrozumieniem, czy nie napisalem wyraznie ze: JESLI SIE DOSTANE (.) tak chcialbym dla pewnosci ?
Awatar użytkownika
Medycyna Lwów
Posty: 5874
Rejestracja: 14 sty 2007, o 20:23

Re: Podanie o akademik we Wrocławiu

Post autor: Medycyna Lwów »

jak nie na temat - akademiki wszędzie załatwia sie PO rekrutacji - wybacz zebys załatwtiał teraz a tu sie nie dostaniesz i co A reszta j/w. O akdamikach poczytaj na forum uczelni jesli takowe jest. JA tak zrobiełm i o tym w Wawie zxdobyłem info o które mi chodziło.
Co do ostrzeżeń, osobiscie nie wiedze powodu, to twoje była za cos innego i przyznaja je wyłacznie moderatorzy.
Vojt@s
Posty: 37
Rejestracja: 12 cze 2007, o 12:46

Re: Podanie o akademik we Wrocławiu

Post autor: Vojt@s »

Moje bylo podobno ze nie na temat na maila dostalem takie infoa co do MOJEGO dostania sie to chlopie martw sie o siebie gdzies od kogos na forum slyszalem ze jestes olimpijczykiem z biologiijesli to prawda to mozna sie domyslac bo nos tak do gory zadzierasz ze zaraz sobie krzywde zrobisz



wybacz zebys załatwtiał teraz a tu sie nie dostaniesz i co
Naprawde mam odpowiedziec ? wiele odpowiedzi mi sie nauswa na jezyk po i co".
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości