Podręczniki, książki na I rok

Opinie o analityce medycznej na studiach. Pomoc w podjęciu decyzji co do uczelni oraz przyszłej pracy zawodowej. Materiały pomocne w studiowaniu analityki medycznej.
margaretka91
Posty: 183
Rejestracja: 18 cze 2010, o 12:31

Re: Podręczniki, książki na I rok

Post autor: margaretka91 »

Witam.
Czy wszystkie książki obowiązujące na pierwszy rok analityki medycznej na Sumie można pożuyczyć w bibliotece wydziałowej?
Trzeba coś wcześniej zamawiać?Są problemy z dostępnością książek?
Awatar użytkownika
vuze
Posty: 831
Rejestracja: 13 lip 2008, o 16:01

Re: Podręczniki, książki na I rok

Post autor: vuze »

margaretka91, nie wiem jak to jest na ŚUmie, ale z pewnością książek nie wystarczy dla wszystkich, więc kto pierwszy ten lepszy. Zawsze najlepiej po otrzymaniu indeksu i legitymacji pędzić do biblioteki, zapisać się i wypożyczać Z reguły książki można wypożyczyć na 8miesięcy-1 rok.
Także dowiedz się jakie książki będą Ci potrzebne i do dzieła, powodzenia:P
Irys
Posty: 70
Rejestracja: 13 wrz 2011, o 11:13

Re: Podręczniki, książki na I rok

Post autor: Irys »

Chętnie kupię notatki i skrypty na pierwszy rok analityki na SUM.
Kontakt: natala.[at].com
anulka_0019
Posty: 3
Rejestracja: 15 wrz 2011, o 20:33

Re: Podręczniki, książki na I rok

Post autor: anulka_0019 »

A wiecie może gdzie mamy wypożyczać te ksiązki i kiedy zostanie wywieszona ( i gdzie) lista tych ksiązek i słyszałam, że już od pierwszych zajeć potrzebne są fartuchy to prawda? Trzeba już je teraz kupowac? Z góry dziękuje za odpowiedź
Irys
Posty: 70
Rejestracja: 13 wrz 2011, o 11:13

Re: Podręczniki, książki na I rok

Post autor: Irys »

A czy wiecie kiedy będzie podział na grupy Albo czy wiecie jak dzielą na grupy No właśnie kiedy będzie lista podręczników i czy coś oprócz fartuchów jest nam potrzebne
Czarnucha
Posty: 1
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 21:51

Re: Podręczniki, książki na I rok

Post autor: Czarnucha »

Interesują mnie notatki, opracowania pytań na kolokwia i egzaminy, etc. Ogółem materiały na I rok analityki medycznej na ŚUM :3 Proszę pisać na [at].com
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości