Rozmowy o szynszylach

Kiara
Posty: 733
Rejestracja: 7 gru 2006, o 09:09

Re: pogaduchy

Post autor: Kiara »

Ja mam samca i samicę.Inni mogą ci powiedzieć,że samiczka szybciej się przywiązuje ale niezawsze ma to zastosowanie w praktyce.Jak zauważyła.Samiczka może obsikiwać a samiec raczej tego nie zrobi.Chodzi mi o stanie na łapkach .Twoja mam ma po części rację,gdyż niewie czy jesteś w stanie zaopiekować się tym zwierzęciem na tak długi okres.
Szyszek1993
Moderator
Posty: 808
Rejestracja: 25 sty 2007, o 13:18

Re: pogaduchy

Post autor: Szyszek1993 »

Zgadzam się w pełni. Duze osób traktuje zwierzaki jak pluszowe zabaweczki. Pobawia sie jeden dzień a potem lezy przez tydzień w kącie. potem jeszcze przy kolegach biora zwierzaka, wyściskają,ehhh szkoda słów Nie cierpię takich ludzi. I ci rodzice na to pozwalają. Nie mówie jednak że ty akurat jesteś taki bo cię nie zanm jednak zastanów się pożądnie nad tą decyzją i dopiero potem zaczynaj prosić rodziców!
Gochasek:*
Posty: 43
Rejestracja: 23 kwie 2007, o 15:04

Re: pogaduchy

Post autor: Gochasek:* »

Jeżeli chodzi o płeć to osobiście doradzałabym ci samicę ja mam samca i jestem zadowolona lecz słyszałam, że samice są spokojniejsze:)))twoja mama ma rację ponieważ obawia się że gdy doriśniesz nie będziesz sie juz zwierzakiem opiekował. Nie martw się moja mama tez tak się bała lecz tak naprawde ona sama go pierwsza pokochała z twoją mamą bedzie tak samo zobaczysz.
Miszel
Posty: 125
Rejestracja: 17 mar 2007, o 17:20

Re: pogaduchy

Post autor: Miszel »

Ja z obserwacji szynszyli które posiadam i posiadałem doszedłem do wniosku że to właśnie samice są wredniejsz. Samce w prawdzie praktycznie cały czas są w ruchu ale nie demolują tak jak samice. Te z kolei po chwili latania się męczą i kładą się gdzieś w koncie spać - ze wzgledu na to że są bardziej spasione. Ale to moje obserwacje i moja opinia - polecam samca.
Szyszek1993
Moderator
Posty: 808
Rejestracja: 25 sty 2007, o 13:18

Re: pogaduchy

Post autor: Szyszek1993 »

Ja mam podobno samiczkę i jest spokojna nie gryzie i jest COOL!
Szyszek1993
Moderator
Posty: 808
Rejestracja: 25 sty 2007, o 13:18

Re: pogaduchy

Post autor: Szyszek1993 »

Mój wcika się ciągle między klatkę i scianę!
Kiara
Posty: 733
Rejestracja: 7 gru 2006, o 09:09

Re: pogaduchy

Post autor: Kiara »

Krolik raczej nie ma łatwego życia
Ale twój szynszyl jest słodki.
_angel_

Re: pogaduchy

Post autor: _angel_ »

JuŻ nie królik a króliki :) Czemu nie ma łatwego Życia? To raczej moja Kesi ma przechlapane z dwoma takimi lizusami :D
Awatar użytkownika
Vinci
Posty: 991
Rejestracja: 20 sty 2006, o 21:54

Re: pogaduchy

Post autor: Vinci »

Szynszyla weglug mnie jest szkaradna sama w sobie duze ciało, nałe nóżk, niewymarowa glowa, ogromne uszy i ten ogon. nie wiem co w nich widzicie:P
Szyszek1993
Moderator
Posty: 808
Rejestracja: 25 sty 2007, o 13:18

Re: pogaduchy

Post autor: Szyszek1993 »

Są poprostu cudne. Vinci a jakie zwierzaki lubisz
Awatar użytkownika
Vinci
Posty: 991
Rejestracja: 20 sty 2006, o 21:54

Re: pogaduchy

Post autor: Vinci »

Są poprostu cudne
hehe zobacz na tego twojego w avaltarze jakei ma łapeczki małe w stosunku do ciała
Vinci a jakie zwierzaki lubisz
Z takich do hodowania w klatce to szczury)
Szyszek1993
Moderator
Posty: 808
Rejestracja: 25 sty 2007, o 13:18

Re: pogaduchy

Post autor: Szyszek1993 »

Szczerze mówiąc to szczury w porównaniu do szynszyli sa o********-brzudkie. Ten ogon i w ogóle. A szynsyzle sa super i zdania nie zmienie. Mi i wielu innym forumowiczom te zwiezraki bardzo się podobają i powiedz im ze ich zwiezraki sa nieładne i jakies dziwne i zobaczymy reakcje!
Kiara
Posty: 733
Rejestracja: 7 gru 2006, o 09:09

Re: pogaduchy

Post autor: Kiara »

Niechce się kłócić ale każdy lubi zwierzę,które najbardziej mu odpowiada.Ale szynszyl jest słodki chociaż nieproporcjonalny.A szczur.Miałam z nimi do czynienia.To inteligentne zwierzęta,które szybko się uczą.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości