poidełko - ale jakie?

Predator713
Posty: 252
Rejestracja: 3 lis 2007, o 13:42

Re: poidełko - ale jakie?

Post autor: Predator713 »

ja mam plastikowe ale osłonięte metalem. Sam sobie wygiąłem i jest ok. niestety nie mam fotki ale od czego macie wyobraźnię ? Poza tym nie mam problemu że z niego śmierdzi. Raz na tydzień myję płynem do naczyćń i szczotką do mycia butelek potem porządnie płuczę i jest dobrze. A cieknięcie to norma ale jak jako ściółki używam siana i w okolicy poidła pod siano kładę piasek. klatkę myję raz na 2 miesiące. Do napełniania poidła używam wody mineralne a w skrajnych przypadkach tzn. sobota wieczór sklepy pozamykane a tobie się woda skonczyła używam przegotowanej wody z kranu i jak już gdzieś pisałem prawie 4 lata mam szylkę i ani jednej wizyty w lecznicy. Kiedyś miała przegrzanie (po powrocie z nad morza bo miałem 39 st. w aucie) ale poradziłem sobie domowym sposobem tzn. owinałem ją mokrym ręcznikiem i po pół godziny po przegrzaniu ani znaku.
Chamaedorea
Posty: 14
Rejestracja: 1 paź 2007, o 11:08

Re: poidełko - ale jakie?

Post autor: Chamaedorea »

Ja mam takie cos i jestem bardzo zadowolona .
Wczesniej mialam takie to zwykle poidelko plastikowe, no i niestety kapalo i kapalo z niego. Na to poidelko szylki szybciutko sie przestawily, nie kapie, wiec brdzo polecam .
sisi88
Posty: 99
Rejestracja: 17 paź 2007, o 08:08

Re: poidełko - ale jakie?

Post autor: sisi88 »

a ja to po prostu zorbilam ekstra hehe kiedys jak mialam szczura i mial poidelko to wogole mi nic nie obryzl i poidelko bylo cale. Ale zapomnialam ze szynszyle strasznie gryza i Kubusiowi wlozylam poidelko cale do srodka ehehe no i minelo troche czasu i bylo po poidelku ale teraz poidelko jest poza klatka tylko rurka wystaje w klatce Jak to mowia człowiek uczy sie na wlasnych bledach
Pebyls98
Posty: 43
Rejestracja: 31 maja 2009, o 18:47

Re: poidełko - ale jakie?

Post autor: Pebyls98 »

A czy można wlewać do czegoś innego wodę?
Pisano mi ,że do miseczek można?
Ale czy to się sprawdza?
muppet pisał ,że szynszylek wyleje wodę.
są inne propozycję? w sumie poidełka są tanie nie powinny przekroczyć ceny 5zł!
Marola
Posty: 17
Rejestracja: 12 cze 2010, o 12:27

Re: poidełko - ale jakie?

Post autor: Marola »

Ja mam małą miseczkę pod spodem i jak do niej pocieknie to Szylek pije z niej jak pies .
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości