położnictwo czy techniki dentystyczne

Jak dostać się na stomatologię, które uczelnie są najlepsze, ile muszę mieć punktów, jakie są zasady rekrutacji na studia medyczne. Wszystko co dotyczy stomatologii na studiach i w pracy zawodowej.
jaaa1991
Posty: 4
Rejestracja: 12 cze 2010, o 16:59

położnictwo czy techniki dentystyczne

Post autor: jaaa1991 »

witam! byłabym bardzo wdzięczna jakbyście mogli mi doradzić co mam zrobić: wybrać się na techniki dentystyczne (studium, gdyż na studia dzienne raczej mnie nie przyjmą) czy na położnictwo

dodam że zdawałam mature podstawową z biologi (spodziewam sie ok. 85%) i z chemii rozszerzoną (jakieś ok. 50% )

a może wiecie jakie wyniki na maturze trzeba mieć, aby się dostać na TD w gdańsku?
Awatar użytkownika
kiuli
Posty: 18
Rejestracja: 20 maja 2010, o 00:45

Re: położnictwo czy techniki dentystyczne

Post autor: kiuli »

Jak masz jakieś zdolności manualne to dawaj na techniki dentyst.Jak będziesz chciała to wyspecjalizujesz się -porcelana,akryl,metal itd
jaaa1991
Posty: 4
Rejestracja: 12 cze 2010, o 16:59

Re: położnictwo czy techniki dentystyczne

Post autor: jaaa1991 »

sqri00
Posty: 94
Rejestracja: 28 lis 2008, o 13:59

Re: położnictwo czy techniki dentystyczne

Post autor: sqri00 »

a w tym roku sa wogle egzaminy manualne ?/ bo ja szukam i szukam i w lublinie juz chyba nie ma przynajmniej przeczytałam chyba wszystko i nigdzie ani slowa / ale pamietam ze wczesniej byly ktos moze wie ?
Lancome+
Posty: 2
Rejestracja: 18 cze 2010, o 07:57

Re: położnictwo czy techniki dentystyczne

Post autor: Lancome+ »

Z tego o czym czytam na stronie UM Lublin, nie ma nic wspomniane o egzaminach plastycznych". Także wybieram ten kierunek, w zasadzie to na wszelki wypadek, ale zainteresowanie jest Dokonaliście już rejestracji kont? Wstyd się przyznać ale mam problem z głupim zdjęciem, które trzeba na dzień dobry dodać. Macie jakieś wskazówki co do ustawienie właściwych parametrów zdjęcia? Pomocy- naprawdę:)
sqri00
Posty: 94
Rejestracja: 28 lis 2008, o 13:59

Re: położnictwo czy techniki dentystyczne

Post autor: sqri00 »

ja miałam na płytce jeszcze zdj do dowodu wrzuciłam na painta zmniejszyłam do takich rozmiarow jak tam pisze i gotowe )
tez traktuje ten kierunek jako zabezpieczenie ale na wszeli wypadek zadzwonilam tam i faktycznie nie ma zadnych egzaminow ) a jesli moge wiedziec to na co jeszcze zlozyłas ?
Lancome+
Posty: 2
Rejestracja: 18 cze 2010, o 07:57

Re: położnictwo czy techniki dentystyczne

Post autor: Lancome+ »

Cóż. Celem jest lekarsko-dentystyczny na UJ:) Przyznaje, że zaczęła się lekka trema. Zamierzam jeszcze po poznaniu wyników gdzieś startować, także czekam. Dzięki za podpowiedzi) głupie zdjęcie
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości