Pomocy!!! Nie wiem jaki kierunek!!!

Matura 2019 - Forum maturzystów i kandydatów na studia. Nie wiesz jaki wybrać kierunek? Nie wiesz jak wygląda rekrutacja? Masz pytanie dotyczące toku studiów?
Marcia19

fizjoterapia

Post autor: Marcia19 »

Cześć wszystkim! Poszukuje kontaktu z osobami które studiują, bądź studiowały fizjoterapię w Warszawie. Chciałabym dowiedzieć się jak to wygląda ze strony studenta, min. czy cięŻko jest się dostać, pozaliczać wszystkie egzaminy itd. Przegłądałam przedmioty które są na pierwszym roku i przyznam Że wyględają strasznie :shock:
tagitsu
Posty: 257
Rejestracja: 8 sty 2006, o 14:26

Re: Pomocy!!! Nie wiem jaki kierunek!!!

Post autor: tagitsu »

Go&#x15B&#x107 pisze:Dzięki wielkie Tagitsu!
nie ma za co ^_^
elizus
Posty: 6
Rejestracja: 20 lut 2006, o 14:43

Re: Pomocy!!! Nie wiem jaki kierunek!!!

Post autor: elizus »

interesuje mnie genetyka jakie mam wybrac studia i gdzie
ziomalka
Posty: 155
Rejestracja: 10 mar 2006, o 17:18

Re: Pomocy!!! Nie wiem jaki kierunek!!!

Post autor: ziomalka »

ja powiem tak: skoro nie przepadasz za matmą, odradzam farmacje, bo tam matmy jest bardzo dużo i to dośc trudnych zagadnień. Skoro lubisz pracować z mikroskopem , może ukończysz cos typu analityki medycznej, albo biologię, a potem zajmiesz sie pracą naukowca .
ale decyzja należy do Ciebie zycze powodzenia i udanego wyboru
DoRoTkA

Re: Pomocy!!! Nie wiem jaki kierunek!!!

Post autor: DoRoTkA »

Czesc! Ja jestem w LO na kierunku przyrodniczym i zupełnie nie wiem co dalej HELP ME Lubie bilogie i chemie tez nawet ale nie lubie matmy wiecej nie cierpie jej Uwielbiam przebywać ze zwierzatkami ale weterynaria nie jest opłacalna:( Jejciu co dalej zrobic Jakie są kierunki studiów po LO (kierunek przyrodniczy). :?:
karabud
Posty: 54
Rejestracja: 27 mar 2006, o 18:11

Re: Pomocy!!! Nie wiem jaki kierunek!!!

Post autor: karabud »

Opłacalna?Jak takimi kategoriami myślisz to proponuje bankierstwo tudzież inne maklerstwo. A całkiem poważnie weterynaria to cięzki kirunek, moze biologia lub biotechnologia. Sprecyzuj swe oczekiwania, łatwiej będzie doradzić.
bagietka

Re: Pomocy!!! Nie wiem jaki kierunek!!!

Post autor: bagietka »

cześc wszystkim, mam pytanie co lepsze biotechnologia czy analityka medyczna?
a i czy biotechnologia na akademii rolniczej w lublinie kończy sie tytułem magistra. ktoś się orientuję, proszę o odp. bardzo proszę
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 21 gości