POMOCY!!!!! SLIMAKI W DOMU!!! JAK SIĘ ICH POZBYĆ????

Dyskusje o zwierzętach domowych jak psy, koty, gryzonie, rybki, szynszyle i tchórzofretki ale również ptaki, gady i płazy.
sauvi
Posty: 1
Rejestracja: 6 lip 2011, o 08:40

POMOCY!!!!! SLIMAKI W DOMU!!! JAK SIĘ ICH POZBYĆ????

Post autor: sauvi »

Witam wszystkich bardzo serdecznie .

Mam mały problem ze ślimakami w domu.
Mieszkam w starym poniemieckim domku. Dom jak to najczesciej z takim starymi domami bywa ma wilgotne ściany - choć ciagle staramy się to zwalczać". I niestety ale w domu są slimaki /. Wychodzą zawsze w nocy, kiedy jest już ciemno. Pierwszego ślimaka znalazlam 3 lata temu na podlodze kolo zlewu w kuchni i tam tez najczesciej sie pojawiają. Myslelismy ze wychodzą moze przez jakies dziury w ścianie. Ale jestesmy po świezym remoncie kuchni i nie mam pojecia skąd one wychodzą/. Pojawiają się rownież w pokoju przylegajacym do kuchni - najczesciej jest to jedno miejsce tuż kolo okna. Nie ktore z nich maja od 4 do 5cm. Dziś w nocy dosłownie bylo ich 14/. 6 kolo zlewu na podlodze w kuchni oraz 8 kolo kanapy w pokoju.

Wiem, ze chcac zwalczyc slimaki trzeba je zbierac i wyrzucac, ale ja nie jestem w stanie co noc o polnocy na nie czekac. A wychodzą kazdej nocy. Pojawiają sie rowniez zimą - gdzie wydawaloby sie ze zimą nie powinno ich byc. Moze ktos z Was mial podobna sytuacje. JAK ZWALCZYC TO CHOLERSTWO Bo naprawde nie da sie z tym normalnie zyc /. Dodam, ze sypalam już slimakolem, oraz lałam piwo do podstawek. Ale one są nadal/.
Detektyw Monk

Re: POMOCY!!!!! SLIMAKI W DOMU!!! JAK SIĘ ICH POZBYĆ????

Post autor: Detektyw Monk »

O ja też słyszałem o tej metodzie z piwem .
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości