poprawa matury 2019- stara podstawa

Matura 2019 - Forum maturzystów i kandydatów na studia. Nie wiesz jaki wybrać kierunek? Nie wiesz jak wygląda rekrutacja? Masz pytanie dotyczące toku studiów?
Kelliz1
Posty: 17
Rejestracja: 10 maja 2018, o 20:00

Re: poprawa matury 2019- stara podstawa

Post autor: Kelliz1 »

No faktycznie źle przeczytałam z tą poprawą w sumie tam było dziwnie napisane tak jakby oprocz biologi trzeba bylo cos zdawac jeszcze xd jak znajde ten fragment to wstawie
A co do notatek Soni Nogalskiej dalej uważam ze są fajne, mają super zadania itp a to że są błedy to mnie nei dziwi wogóle bo w biologi nie chodzi o to zeby opierac sie na jednych zrodłach, wszedzie są błedy , i w podręcznikach operonu, nowej ery jak i w bukale wyłapałam kilka. Nauka z bioli polega na czytaniu i uczeniu się z RÓŻNYCH ŹRÓDEŁ wtedy widać błedy i możNA je skorygować. Natomiast uczenie sie z jednej wybranej książki, czy notatek to według mnie błąd bo potem odbije sie to na zadaniach maturalnych. Każdy ma własne opinie mi sie fajnie z nich uczyło i znalazłam kilka rzeczy które były lepiej opisane niz w innych książkach.
posoni

Re: poprawa matury 2019- stara podstawa

Post autor: posoni »

Pewnie, nie twierdzę że w podręcznikach nie ma błędów bo są. Tylko że jeśli ktoś podaje 7 różnych źródeł skąd korzystał, a dalej są błędy w jego notatkach, to znaczy że nie potrafi wyłapać tych błędów i przepisuje z błędami. Nie zniechęcam do zakupu, bo każdy robi co chce, tylko wyraziłam swoją opinię. Bo jeśli błąd jest w podręczniku np. Nowej Ery to można się odwołać i przyznają ci punkt, z notatek nie odwołasz się.
galmatron
Posty: 2
Rejestracja: 29 sie 2018, o 22:06

Re: poprawa matury 2019- stara podstawa

Post autor: galmatron »

Hey ,5 lat po liceum to już późny geriatryk czy znośnie ?
macie jakieś wskazówki , chemia pr 2019 ?
poointhejar
Posty: 110
Rejestracja: 16 maja 2018, o 23:28

Re: poprawa matury 2019- stara podstawa

Post autor: poointhejar »

Czyli 95? Spoko sa starsi
_włóczykij
Posty: 1578
Rejestracja: 8 kwie 2011, o 21:18

Re: poprawa matury 2019- stara podstawa

Post autor: _włóczykij »

Chciałabym mieć 5 lat, dla mnie to właśnie maksimum, choć dla mnie wydawało się kiedyś to dużo
James Bond
Posty: 394
Rejestracja: 28 gru 2017, o 08:34

Re: poprawa matury 2019- stara podstawa

Post autor: James Bond »

Teraz to nie ma to znaczenia
_włóczykij
Posty: 1578
Rejestracja: 8 kwie 2011, o 21:18

Re: poprawa matury 2019- stara podstawa

Post autor: _włóczykij »

Uwierz, ze ma to i duze. W medycynie wiek ma ogromne znaczenie.
galmatron
Posty: 2
Rejestracja: 29 sie 2018, o 22:06

Re: poprawa matury 2019- stara podstawa

Post autor: galmatron »

Wszyscy złożyliście już deklaracje ?
posoni

Re: poprawa matury 2019- stara podstawa

Post autor: posoni »

Deklaracje? Przecież szkoła się nawet nie zaczęła i uczniowie nie dostali deklaracji. Trochę cierpliwości. Chyba nawet jeszcze deklaracje na 2019 rok nie wyszły.
posoni

Re: poprawa matury 2019- stara podstawa

Post autor: posoni »

Ok widzę, że już wyszły najnowsze deklaracje, ale skąd ten pośpiech?
Awatar użytkownika
Mårran
Posty: 3873
Rejestracja: 8 kwie 2008, o 19:17

Re: poprawa matury 2019- stara podstawa

Post autor: Mårran »

Deklaracje to nie do lutego?
Pani Buka
Awatar użytkownika
glikokortykosteroid
Posty: 102
Rejestracja: 27 paź 2014, o 19:17

Re: poprawa matury 2019- stara podstawa

Post autor: glikokortykosteroid »

Te wczesniejsze deklaracje to chyba jak ktos chce w innym miejscu pisac mature niz szkola macierzysta. A w ogole nie skladaliscie w tym roku ze swoimi starymi punktami z matur podan na uczelnie? W tym roku sa tak niskie progi, ze moze byscie wskoczyli. Ja sam poprawialem mature w sumie niepotrzebnie, bo ze starym wynikiem wszedzie gdzie chcialem bym wskoczyl, a do 154/155 na pewno zejdzie po kampani wrzesniowej
UMP 2018 - 2024
Nurse92
Posty: 6
Rejestracja: 25 sie 2018, o 10:32

Re: poprawa matury 2019- stara podstawa

Post autor: Nurse92 »

Kochani czym tak dokladnie rozni sie stara formula od tej nowej formuly ? Ja jeszcze lece stara formula natomiast duzo ksiazek z ktorych planuje sie uczyc mam wg nowej formuly. Czy to ma znaczenie ?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 0 gości