poprawa matury 2019- stara podstawa

Matura 2019 - Forum maturzystów i kandydatów na studia. Nie wiesz jaki wybrać kierunek? Nie wiesz jak wygląda rekrutacja? Masz pytanie dotyczące toku studiów?
Klarka
Posty: 12
Rejestracja: 25 paź 2018, o 15:24

Re: poprawa matury 2019- stara podstawa

Post autor: Klarka »

Ku pokrzepieniu serc: ja dopiero zaczynam. Z biologii teorię lecę podręcznikiem nowej ery, w międzyczasie już oswajam się z arkuszami. Chemii nie tknęłam, planowałam przerabiać najpierw podręczniki Rożaka, ale chyba muszę zaopatrzyć się w jakąś drukowaną alternatywę, bo wersja z chomika ciężka w odbiorze. Ze zbiorków to mam Pazdro i chyba skuszę się też na Witowskiego, od nadmiaru głowa nie boli.
Iwyx
Posty: 34
Rejestracja: 19 paź 2018, o 14:21

Re: poprawa matury 2019- stara podstawa

Post autor: Iwyx »

Ja bio nowa era+operon+biologhelp, moze teraz matura

Chema nowa era, rozak, chyba danikiewicz do org+witowski, pazdro i pac lub teraz matura, do pac korki by ktos to sprawdzil.
ataga1994
Posty: 8
Rejestracja: 16 paź 2018, o 22:45

Re: poprawa matury 2019- stara podstawa

Post autor: ataga1994 »

Ja żałuję, że wcześniej odpuściłam i zamiast próbować do skutku stwierdziłam że mi przejdzie", a medycyna dalej siedzi mi w głowie dlatego warto próbować ja się uczę z bio - teraz matura (fajny zbiorek polecam bo jest napisane na co zwrócić uwagę przy udzielaniu poprawnych odpowiedzi), maturalne karty pracy - spoko, ale nie ma odp więc nie ma jak sprawdzić czy odpowiedzi są w porządku, no chyba, że chodzi ktoś na korki arkusze, Witki, olimpiady
z chemii - Witki, arkusze, Persona, zbiór zadań - To jest chemia, Barbara Pac - zbiór zadań maturalnych, całkiem spoko. Ja też dopiero zaczynam tzn z bio ogarnęłam komórkę z metabolizmem, a z chemii budowa atomu dopierooo także łączę się w bólu iiii powodzenia
Iwyx
Posty: 34
Rejestracja: 19 paź 2018, o 14:21

Re: poprawa matury 2019- stara podstawa

Post autor: Iwyx »

No to mamy to samo z tym myśleniem o kierunku. Może rzuć okiem na stronę biologhelp, tam też masz zadania z biologii z wyjaśnieniem, kluczem - wszystko z poprzednich matur, prawie 1300 zadań.

Uczysz się spontanicznie czy według ułożonego planu?
James Bond
Posty: 394
Rejestracja: 28 gru 2017, o 08:34

Re: poprawa matury 2019- stara podstawa

Post autor: James Bond »

Zazdroszczę! Naprawdę Wam zazdroszczę! Nic tylko życzyć Wam power do nauki, świetnej nie zawodnej pamięci na zapamiętanie wszystkiego, życzę by Wam się udało rozwiązać jak najwięcej, aby Wasza wiedzą była obfita, pełna. Powodzenia!
Gdybym miał możliwość pisania w przyszłym siedziałbym systematycznie w dzień w dzień kartka po kartce.
Ktoś kto nie odpuszcza walczy poprawia nty raz na bank się dostanie. I Wy też się dostaniecie.
Powodzenia!
Iwyx
Posty: 34
Rejestracja: 19 paź 2018, o 14:21

Re: poprawa matury 2019- stara podstawa

Post autor: Iwyx »

Masz mozliwosc.
James Bond
Posty: 394
Rejestracja: 28 gru 2017, o 08:34

Re: poprawa matury 2019- stara podstawa

Post autor: James Bond »

Ja trochę przeszedłem z maturami 4x pisałem nie przebijając progu. Rodzice moi mają już dość patrzenia jagk w dzień w dzień siedzę w pokoju i walkuje jedno i to samo co idzie na marne, i marnuje czas. Zamiast iść dalej robić co innego rozwijać się gdzie indziej. A Ty się zwijasz bo utknąłeś w jednym i od lat cafasz się do tyłu.
Masz dać spokój, bo w szkole nie chcą byś przychodził poprawiać. Bo nie zrobisz tego. Za wysoka poprzeczka dla ciebie. Zapomnij. Itd itd maturę miałem w 2012 a jest 2018 za późno
Iwyx
Posty: 34
Rejestracja: 19 paź 2018, o 14:21

Re: poprawa matury 2019- stara podstawa

Post autor: Iwyx »

Idz do pracy, jakies korki wez.mi by bylo samemu glupio tak siedziec i nie pracowac. A nauczycielami sie nie przejmuj, zarobisz tyle samo co oni na kasie, w magazynie czy tam fabryce
James Bond
Posty: 394
Rejestracja: 28 gru 2017, o 08:34

Re: poprawa matury 2019- stara podstawa

Post autor: James Bond »

Przejdzie mi po jakimś czasie. Zapomnę o tym, za dwa, trzy lata już nie będę o tym myśleć
Iwyx
Posty: 34
Rejestracja: 19 paź 2018, o 14:21

Re: poprawa matury 2019- stara podstawa

Post autor: Iwyx »

Jesli probowales tyle razy i dalej chcesz to nie sadze. Poszukaj prace. Tutaj duzo osob pyta z obawami czy ogarna nauke pracujac, nawet o gap yeary, ile sie mozna uczyc? To jest lenistwo i tyle. Da sie pracowac i uczyc. Nie wiem jak jest na lekarskim, ale to taka szansa, ze moglbym mniej spac, by sie uczyc. Z czym wlasciwie masz problemy? Jakie z ciekawosci miales najwyzsze wyniki? Jestem zwolennikiem szukania alternatyw. Poczytaj o programowaniu, ew.szukaj innego zawodu, bo bedziesz nikim do emerytury.
James Bond
Posty: 394
Rejestracja: 28 gru 2017, o 08:34

Re: poprawa matury 2019- stara podstawa

Post autor: James Bond »

Ewentualnie napisać chemię a za dwa lata biologię.
Rozważam też taka możliwość.
Iwyx
Posty: 34
Rejestracja: 19 paź 2018, o 14:21

Re: poprawa matury 2019- stara podstawa

Post autor: Iwyx »

A jakie miałeś najwyższe wyniki? Z czym masz problem?
James Bond
Posty: 394
Rejestracja: 28 gru 2017, o 08:34

Re: poprawa matury 2019- stara podstawa

Post autor: James Bond »

Z tym i z tym. Nie pytaj o wyniki, bo wstyd.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość