poprawa matury 2019- stara podstawa

Matura 2019 - Forum maturzystów i kandydatów na studia. Nie wiesz jaki wybrać kierunek? Nie wiesz jak wygląda rekrutacja? Masz pytanie dotyczące toku studiów?
Iwyx
Posty: 34
Rejestracja: 19 paź 2018, o 14:21

Re: poprawa matury 2019- stara podstawa

Post autor: Iwyx »

Jesteś anonimowy Nikomu raczej nie zależy, by Cię szukać i wyśmiać wynik. Przekroczyłeś 30%?
James Bond
Posty: 394
Rejestracja: 28 gru 2017, o 08:34

Re: poprawa matury 2019- stara podstawa

Post autor: James Bond »

Nie przekroczyłem
Iwyx
Posty: 34
Rejestracja: 19 paź 2018, o 14:21

Re: poprawa matury 2019- stara podstawa

Post autor: Iwyx »

A jesteś pewny, że przerobiłeś cały materiał? Może poucz się trochę matematyki, nabędziesz dokładności, lepiej zaczniesz rozumieć co robisz i dlaczego, nauczysz się wyciągać wnioski w jakimś stopniu? Poza tym obliczeniówki z chemii będą łatwiejsze.
Eunika
Posty: 24
Rejestracja: 1 lis 2018, o 08:22

Re: poprawa matury 2019- stara podstawa

Post autor: Eunika »

Cześć wszystkim dołączam się do wspólnych zmagań ze starą maturą. Ja, chociaż o medycynie myślałam już od gimnazjum to jak wiadomo życie lubi pisać swoje scenariusze i tym oto sposobem zamiast lekarzem zostałam inżynierem. jednak moja miłość do lekarskiego nie osłabła a wręcz przeciwnie! Tak więc od roku przygotowuję się do matury. A dokładnie to chemie pisałam w tym roku ale chcę i tak podwyższyć wynik za rok a biologii uczę się dopiero od wakacji. Rozdzieliłam sobie te przedmioty w czasie bo biologie zaczynam od 0 kompletnego
James Bond
Posty: 394
Rejestracja: 28 gru 2017, o 08:34

Re: poprawa matury 2019- stara podstawa

Post autor: James Bond »

Ja sam nie wiem czy warto brnąć dalej w poprawy i pisanie jak ma się już swoje lata. Ja zamiast być optymistą, to jestem zrównoważony, ale bardziej pesymista. Może najwyższy czas zmienić nastawienie.
Iwyx
Posty: 34
Rejestracja: 19 paź 2018, o 14:21

Re: poprawa matury 2019- stara podstawa

Post autor: Iwyx »

Jak chcesz bym Ci dalej mówił, że możesz napisać maturę dobrze jak się za nią weźmiesz to mi zapłać, bo zaczynasz denerwować.
James Bond
Posty: 394
Rejestracja: 28 gru 2017, o 08:34

Re: poprawa matury 2019- stara podstawa

Post autor: James Bond »

Dawaj numer konta!
Klarka
Posty: 12
Rejestracja: 25 paź 2018, o 15:24

Re: poprawa matury 2019- stara podstawa

Post autor: Klarka »

Ja dziś dowiedziałam się, że lekarka którą mam w dalszej rodzinie zaczęła studia z 4-letnim opóźnieniem, w czasie studiów założyła rodzinę. Teraz jest już bliżej końca kariery i z perspektywy czasu te kilka lat naprawdę szybko jej się rozmyło. Ja sama nie byłam świadoma, że miała jakieś opóźnienie, więc bardzo mnie to zmotywowało bo moje 6 lat to niewiele więcej
poointhejar
Posty: 110
Rejestracja: 16 maja 2018, o 23:28

Re: poprawa matury 2019- stara podstawa

Post autor: poointhejar »

Przepraszam, że robie offtop ale moglby mi ktos napisac jak zalozyc nowy temat XD?
Klarka
Posty: 12
Rejestracja: 25 paź 2018, o 15:24

Re: poprawa matury 2019- stara podstawa

Post autor: Klarka »

Wchodzisz w odpowiedni dział forum i nad listą tematów masz na czerwono ikonkę NOWY TEMAT.
Iwyx
Posty: 34
Rejestracja: 19 paź 2018, o 14:21

Re: poprawa matury 2019- stara podstawa

Post autor: Iwyx »

W historii świata są też z pewnością ludzie z 30 letnim opóźnieniem. Nie ma sensu i czasu patrzeć na innych ludzi, lepiej przerobić kolejny temat
PM_YOUR_PLANT_PHOTO
Posty: 102
Rejestracja: 17 wrz 2018, o 20:04

Re: poprawa matury 2019- stara podstawa

Post autor: PM_YOUR_PLANT_PHOTO »

Klarka pisze:
1 lis 2018, o 22:28
bo moje 6 lat to niewiele więcej
Ja mam trochę więcej opóźnienia, ale lepiej późno niż wcale.
PawelG0
Posty: 8
Rejestracja: 3 lis 2018, o 16:33

Re: poprawa matury 2019- stara podstawa

Post autor: PawelG0 »

Cześć

Ja również dołączam. Jestem po analityce medycznej i półtora rocznym doświadczeniu zawodowym jako diagnosta laboratoryjny. Cały czas w głowie siedzą pretensję do siebie, brak spełnienia i poczucie porażki. Zaczynam pół roku przed maturą i jak się uda to super, a jak nie to trudno. Będę miał poczucie (mam nadzieję), że spróbowałem i zrobiłem co mogłem.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 30 gości