poprawa matury 2019- stara podstawa

Matura 2019 - Forum maturzystów i kandydatów na studia. Nie wiesz jaki wybrać kierunek? Nie wiesz jak wygląda rekrutacja? Masz pytanie dotyczące toku studiów?
Awatar użytkownika
Bumkot
Posty: 117
Rejestracja: 15 mar 2014, o 19:26

Re: poprawa matury 2019- stara podstawa

Post autor: Bumkot »

mnie tam trzyma katar, ale się nie poddaję
Cel -> lek
lbkb
Posty: 1
Rejestracja: 29 gru 2018, o 15:16

Re: poprawa matury 2019- stara podstawa

Post autor: lbkb »

Bumkot, widziałem, że poprawiasz już trochę, dużo brakuje?

Jakie z ciekawości macie wyniki? Ile Wam brakuje do osiągnięcia powiedzmy tych 155 pkt.?
PM_YOUR_PLANT_PHOTO
Posty: 102
Rejestracja: 17 wrz 2018, o 20:04

Re: poprawa matury 2019- stara podstawa

Post autor: PM_YOUR_PLANT_PHOTO »

depp pisze:
28 gru 2018, o 21:14
Szkoły sa otwarte w poniedziałek? Jeśli nie, to można wysłać deklarację pocztą?
Nie wiemy czy, i ew. do ktorej, jest otwarta Twoja szkola.
James Bond
Posty: 394
Rejestracja: 28 gru 2017, o 08:34

Re: poprawa matury 2019- stara podstawa

Post autor: James Bond »

Mi już grypa przeszła. Masakra, nie życzę tego nikomu.
Byłem u rodzinnego w sobotę przebadała, wypisała jakiś lek wstałem w niedzielę jeszcze bardziej chory niż byłem. Pojechałem na pogotowie do szpitala, i tam lekarz jak palcem odjął. Wypisał trochę lekarstw m. in. antybiotyk, i przeszło.
Annabelle_
Posty: 18
Rejestracja: 6 lis 2018, o 09:25

Re: poprawa matury 2019- stara podstawa

Post autor: Annabelle_ »

Myślicie ze przerobienie jeszcze raz zbiorów witowskiego ma w ogóle sens? Ostatni raz robiłam je w 2016 jak byłam w klasie maturalnej. Kupiłabym nowe i od początku zrobiła biologię i chemię tylko zastanawiam się czy robienie tych samych rzeczy może w ogóle przynieść inne efekty
ataga1994
Posty: 8
Rejestracja: 16 paź 2018, o 22:45

Re: poprawa matury 2019- stara podstawa

Post autor: ataga1994 »

Ja też miałam lekki przysiad, ale nowy rok nowa ja jak to mówią Biorę się do roboty od nowa. Przebrnęłam przez rośliny co uważam za swój mikrosukces bo mam do nich uraz XD tzn nie lubie się ich uczyć (dziwię się że wytrzymałam ) Teraz idę w zwierzaki. Z chemii robię fizyczną. Co do poprzednich postów człowieki nie zrażajcie się znam ludzi (osobiście) którzy zaczęli się uczyć w lutym i się dostali. Wiadomo, że jest trudno bo to nic przyjemnego, ale też warto się zastanowić nad tym co ewentualnie nas czeka bo. tak będzie wyglądało 90% naszego życia(zakładając, że się dostaniemy). Czyli eat sleep study repeat. Moim zdaniem warto spróbować choćby ten ostatni raz żeby później nie mieć do siebie pretensji. Ja polecam zbiór z biologii Teraz matura to nowy zbiorek nie ma kosmicznej ilości zadań ALE jest wytłumaczenie tzn taki komentarz do odpowiedzi, na co zwrócić uwagę co pisać, a czego nie. Robię też Maturalne karty pracy ale tam nie ma odp a szkoda bo nie można się zweryfikować. Na Witka też patrzeć nie mogłam za bardzo, ale mimo wszystko robię bo jednak zawsze coś sobie człowiek przypomni. Nie wiem wszystkiego dlatego trzeba pracować Mam pytanie do Was natury technicznej A mianowicie jak się płaci za egzamin to czy ja muszę to potwierdzenie opłaty gdzieś zanosić/wysyłać ? Czy OKE się odezwie, że otrzymała wpłatę?
James Bond
Posty: 394
Rejestracja: 28 gru 2017, o 08:34

Re: poprawa matury 2019- stara podstawa

Post autor: James Bond »

Mi biologia nie idzie. Co prawda skończyłem rośliny. Jeszcze grzyby zostały. Ale biologia jest ciężka.
Annabelle_
Posty: 18
Rejestracja: 6 lis 2018, o 09:25

Re: poprawa matury 2019- stara podstawa

Post autor: Annabelle_ »

ataga1994 pisze:
2 sty 2019, o 20:44
Mam pytanie do Was natury technicznej A mianowicie jak się płaci za egzamin to czy ja muszę to potwierdzenie opłaty gdzieś zanosić/wysyłać ? Czy OKE się odezwie, że otrzymała wpłatę?
Potwierdzenie wpłaty na pewno zanosi się do szkoły w której się pisze do 7 lutego. Nie jestem pewna czy do Oke tez, ale to chyba szkoła wysyła do nich.
Awatar użytkownika
Bumkot
Posty: 117
Rejestracja: 15 mar 2014, o 19:26

Re: poprawa matury 2019- stara podstawa

Post autor: Bumkot »

Pamiętam że do oke też wysłałam ale mogło się coś zmienić
Cel -> lek
ataga1994
Posty: 8
Rejestracja: 16 paź 2018, o 22:45

Re: poprawa matury 2019- stara podstawa

Post autor: ataga1994 »

ok, super, dzięki A rozwiązujecie/będziecie rozwiązywać tylko te takie typowe matury z cke czy bierzecie się też za próbne, poznańskie,witkowe, olimpiady etc?
James Bond
Posty: 394
Rejestracja: 28 gru 2017, o 08:34

Re: poprawa matury 2019- stara podstawa

Post autor: James Bond »

A Wy ile się uczycie dziennie?
Mam nadzieję, że się nie zajezdzacie całymi dniami.
Annabelle_
Posty: 18
Rejestracja: 6 lis 2018, o 09:25

Re: poprawa matury 2019- stara podstawa

Post autor: Annabelle_ »

Ostatnio po 2h dziennie. Jak mam wolne to więcej. Rozwiązywał może ktoś z was zbiory biomedica? Podobno są zrobione pod nową maturę i zastanawiam się nad zakupem.
mst

Re: poprawa matury 2019- stara podstawa

Post autor: mst »

Ja robię biomedicę z biologii i myślę, czy nie kupić z chemii

Biomedica faktycznie ma dużo różnych zadań z różnych zbiorów i uważam ją za bdb zbiór. Właściwie mając teraz biomedicę dostępną, Witowski nie ma sensu zupełnie.

Oprócz tego jadę ze zbiorem CKE, biologia/chemia tydzień po tygodniu, tomy 1-5 Czarnockiego oraz teraz matura.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości