Poprawa matury 2020

Matura 2019 - Forum maturzystów i kandydatów na studia. Nie wiesz jaki wybrać kierunek? Nie wiesz jak wygląda rekrutacja? Masz pytanie dotyczące toku studiów?
PM_YOUR_PLANT_PHOTO
Posty: 102
Rejestracja: 17 wrz 2018, o 20:04

Re: Poprawa matury 2020

Post autor: PM_YOUR_PLANT_PHOTO »

Dr_Wstrzas pisze:
15 lip 2019, o 10:30
Serio, lepiej być nieszczęśliwym prawnikiem niż szczęśliwym operatorem produkcji
Sugerowanie, ze nie mozna byc szczesliwym, gdy sie nie kocha swojej pracy xD
Awatar użytkownika
Mårran
Posty: 3873
Rejestracja: 8 kwie 2008, o 19:17

Re: Poprawa matury 2020

Post autor: Mårran »

Można być szczęśliwym, ale praca to powinna być 8-15 i do domu, nie myśleć o niej. Jak zawód wymaga więcej pracy i zaangażowania, to ciężko nienawidzić pracy i być szczęśliwym
Pani Buka
Dr_Wstrzas
Posty: 42
Rejestracja: 2 cze 2019, o 19:25

Re: Poprawa matury 2020

Post autor: Dr_Wstrzas »

No przecież nie ma nic lepszego niż wtulenie się wieczorem w poduszkę, z myślą ,, jutro pol dnia spędzę jako niezadowolony prawnik, ale czad :D ,, . Zapoznajcie się z terminem ,, racjonalizacja,, , bo nią ociekacie :) ...
160punktow
Posty: 57
Rejestracja: 31 maja 2019, o 16:39

Re: Poprawa matury 2020

Post autor: 160punktow »

Dr_Wstrzas pisze:
15 lip 2019, o 12:44
Jak ktoś jest niezadowolny ze swojej pracy, w której jak wiadomo spędza się duza część życia, to logiczne, ze raczej ciężko w takim wypadku być szczęśliwym... Nawet bardzo logiczne... Podobno jesteś mat-fiz... 8) Jakbyś potrafił wlasnie czytać ze zrozumieniem i wyciągać logiczne wnioski, to nie napisałbyś ,, jestem pewien, ze Cię obraziłem ( jeszcze tak śmiesznie to zabrzmiało, w stylu małego dziecka ,, ja Cię obraziłem, a Ty mnie nie ! Haha ,, ) , bo skojarzyłbys, ze ja ma to wyjątkowo gdzies co inni o mnie myślą. Na biologii tak łatwego tekstu do zrozumienia nie otrzymasz niestety :) . Myslalam, ze możemy na luzie powymieniać nasze odmienne poglądy, dlatego chciałam ostatnim zdaniem jakoś załagodzić nasza poniekąd burzliwa rozmowe, bo spodziewałam się, ze myśląc w raki sposób, w jaki to robisz - odbierz mój post jako atak. Serio bardzo Cię przepraszam, jeśli poczułeś się urażony :( .
Bynajmniej, nie poczulem sie urazony, mimo wszystko wydaje mi sie, ze za duzo emocji jest w Twoich wypowiedziach. Nawet nie masz czasu sprawdzic literowek/przeczytac na spokojnie drugi raz, pewnie jestes impulsywna. Mnie to nie obchodzi co Ty zdajesz i na ile zdasz, nie mam nic przeciwko Twoim studiom, deficyt lekarzy, spoleczenstwo sie starzeje, co jakis czas z ciekawosci sprawdzam statystyki demograficzne.

Ale glupoty gadasz.

Wezmy mature - jestes w stanie w spokoju rozwiazac kilkadziesiat przykladow z chemii, rozwazyc rozne podejscia, sprawdzic, przeanalizowac odpowiedzi?

Przejdzmy dalej, pacjent nazwie Cie konowalem, bedziesz sie z nim klocila, wyzywala go od idiotow?

A matematyke to ja Ci polecam, szczegolnie logike(licealna) i proste zadania dowodowe. Jak sie pobawisz to zrozumiesz dlaczego.

Brak PL znakow.
Dr_Wstrzas
Posty: 42
Rejestracja: 2 cze 2019, o 19:25

Re: Poprawa matury 2020

Post autor: Dr_Wstrzas »

1) Dzięki, ze nie masz nic przeciwko, bo już się bałam :D .
2) Nie lubię się kłócić, szczególnie z idiotami - więc nie :) .
3) Z matematyka to pojechałeś :D , trafiłeś jak kulą w płot, bo to przedmiot, którego nigdy nie musiałam się uczyć, a miałam 5 i 6 i mam wysoki wynik z matury. Dla równowagi przyznam się, ze z j. polskiego były dwójeczki : P - nie pisałam wypracowań - wolałam mieć 2 niż ślęczeć nad czymś czego nienawidzę.

4) Literówki ... Ty tak na serio chcesz o tym gadac ? :D . Może powodem jest to, ze nie przejmuje się głupotami. Przepraszam - wiem, ze na forum powinnam pisac staranniej - postaram się poprawić, bo jeszcze komuś żyłka pęknie przez literkę i dopiero będzie problem 8) .

5) Jak się czepiasz literówek, to znak, ze zaczyna Ci brakować argumentów : ) , a tekst, ze to zapewne oznacza, ze jestem impulsywna - to jakieś jaja : D , znów pokazałeś, ze twoja umiejetność wyciągania wniosków leży i kwiczy. To jest prędzej oznaka nieuwagi.

6) Nie mam ochoty marnować więcej czasu na pisanie z Tobą o dupie Maryny . Nie istnieje konieczność byśmy musieli dojść do konsensusu, wiec przeznaczmy ten czas na naukę do matury - moja propozycja nie do odrzucenia ; ) .

Pozdrawiam : ) .
przemo2741
Posty: 29
Rejestracja: 26 paź 2010, o 21:01

Re: Poprawa matury 2020

Post autor: przemo2741 »

hitomixxx pisze:
15 lip 2019, o 15:59
Hej James, już w baaardzo wielu tematach czytałam Twoje wypowiedzi i mniej-więcej pamiętam Twoją sytuację z rodzicami. Przestań się obawiać ich zdania
Wiek mam ten sam, od skończenia studiów sobie odłożyłem ogarnąłem swoją firmę co też mi daje niezależność finansową. Jak powiedziałem w domu, że chce poprawić i na lek to niby usłyszałem, że super, że będziemy wspierać ale moja najwspanialsza mama z lekkim żalem powiedziała "myślałam, że nam powiesz, że się chcesz ożenić w końcu no ale trudno" :-D
Awatar użytkownika
Tecolote
Posty: 60
Rejestracja: 9 kwie 2017, o 20:07

Re: Poprawa matury 2020

Post autor: Tecolote »

biol_chemka pisze:
15 lip 2019, o 10:31
Chodzi o przeniesienie z analityki medycznej na farmację. Po którym kierunku są lepsze perspektywy? :twisted:
Mój kuzyn studiował farmację. Wcale nie jest ciężko znaleźć pracę w zawodzie, a pieniądze na start - z tego co wiem - są całkiem przyzwoite. Oczywiście, wraz z doświadczeniem stawka rośnie. Na temat analityki medycznej nic nie wiem.
Awatar użytkownika
Tecolote
Posty: 60
Rejestracja: 9 kwie 2017, o 20:07

Re: Poprawa matury 2020

Post autor: Tecolote »

biol_chemka pisze:
15 lip 2019, o 00:59
Piszę w sprawie porady... Czy według Was warto zmienić kierunek po 2 latach studiowania? Mam dylemat :(
Jesteś na jednolitych, czy licencjackich?
biol_chemka
Posty: 5
Rejestracja: 14 lip 2018, o 13:42

Re: Poprawa matury 2020

Post autor: biol_chemka »

Na jednolitych ;)
hitomixxx
Posty: 17
Rejestracja: 10 sty 2019, o 21:53

Re: Poprawa matury 2020

Post autor: hitomixxx »

przemo2741 pisze:
16 lip 2019, o 19:56
Jak powiedziałem w domu, że chce poprawić i na lek to niby usłyszałem, że super, że będziemy wspierać ale moja najwspanialsza mama z lekkim żalem powiedziała "myślałam, że nam powiesz, że się chcesz ożenić w końcu no ale trudno" :-D
Haha! Moi to już nawet nie pytają. Zresztą to nie ich biznes. 8)
James Bond
Posty: 394
Rejestracja: 28 gru 2017, o 08:34

Re: Poprawa matury 2020

Post autor: James Bond »

przemo2741 pisze:
16 lip 2019, o 19:56
Wiek mam ten sam...
Panie u mnie to samo ;)
Zamiast szukać dziewczyny tworzyć przyszłość iść do przodu. Cofasz się do tyłu. Matura jest dla dzieci, a nie dla staruchów jak Ty.
Rodzice nie rozumieją.
hitomixxx
Posty: 17
Rejestracja: 10 sty 2019, o 21:53

Re: Poprawa matury 2020

Post autor: hitomixxx »

Ten czas i tak upłynie. Za 10 lat nie będziesz pamiętał o takich problemach, jak dzisiaj, a być może będziesz w trakcie specjalizacji. Przyjemna perspektywa, nie? Biorąc pod uwagę fakt, że najstarszy lekarz w Polsce ma 92 lata jest duża szansa, że trochę w zawodzie popracujesz aż Ci zbrzydnie. 8)
Awatar użytkownika
Tecolote
Posty: 60
Rejestracja: 9 kwie 2017, o 20:07

Re: Poprawa matury 2020

Post autor: Tecolote »

Hah. Ja mam 26 lat i w tym roku zdecydowałam się na studia pielęgniarskie. Jeżeli ktoś marzy o pracy w konkretnym zawodzie, to wiek nie powinien być przeszkodą do podjęcia studiów. Ani zdanie rodziców/przyjaciół.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości