Poprawa matury 2020

Matura 2019 - Forum maturzystów i kandydatów na studia. Nie wiesz jaki wybrać kierunek? Nie wiesz jak wygląda rekrutacja? Masz pytanie dotyczące toku studiów?
poointhejar

Re: Poprawa matury 2020

Post autor: poointhejar » 17 mar 2020, o 08:51

Ja korzystalam z Witosa, ale wkurzalo mnie ze tych zadan jest tyle, ze ciagle siedzialam w jednym dziale. Wydrukowalam 60 arkuszy (wszystkie z CKE) i na razie robie tylko arkusze. Poza tym sucham sobie Pana Lewinskiego. Ciekawa jestem czy nie przesuna matur jesli pandemia sie rozwinie. Jak myslicie?

maturzysta2021

Post autor: maturzysta2021 » 17 mar 2020, o 13:15

No tak, Witowski to około 5k zadań. Często te zadania są w mojej opinii mało wartościowe, pytanie o podstawy teorii z podpunktami..

W związku z tym postanowiłem kupić zbiór 750 zadań maturalnych - myślę, że to idealne przygotowanie na start przy teorii, od razu zobaczę o co często pytają. Zadania poukładane działami. Witowskiego będę chciał całkiem odłożyć, ale jestem przekonany, że zrobię jeszcze ze 2 inne zbiory, może Pac i Pazdro lub Teraz Matura.. Oczywiście masa arkuszy.

Z biologii podobnie - zadania CKE, ale tutaj już nic więcej poza arkuszami. Nie wiem co zrobię jak nie uda mi się uzyskać dobrego wyniku, z pewnością nie wpłynie to na mnie dobrze :D Alternatywnie w październiku podejmę studia mechaniczne, będzie ciężko, ale zawsze to lepiej niż pracować w fabryce jako operator..

Pandemia będzie się rozwijać i większość z nas będzie chorych. Cały świat pracuje nad lekiem, sytuacja może zmienić się bardzo szybko. Gdyby matura była jutro, jestem przekonany, że by się nie odbyła - ale pomyślcie o konsekwencjach.. A i ktoś może mieć dużego farta, progi mogą polecieć mocno w dół. Mimo wszystko myślę, że 1.5-2 miesiące wystarczą, by trochę to ogarnąć.

James Bond

Post autor: James Bond » 21 mar 2020, o 11:13

Ktoś tu ze starszych roczników jest co będzie pisać maturę?

ODPOWIEDZ