Poprawa matury będąc na studiach

Dodatkowe materiały przygotowujące do nauki celem poprawy matury z biologii. Pomoc w zrozumieniu zagadnień biologicznych.
anusia1994
Posty: 329
Rejestracja: 13 wrz 2011, o 16:17

Re: Poprawa matury będąc na studiach

Post autor: anusia1994 »

ewka1994 pisze:Nie udało mi się znów dostać na lekarski, to była moja pierwsza poprawa, waham się czy przystąpić do kolejnej, myślicie,że dwa lata w plecy to dużo

Ja moim zdaniem w tym roku też się nie dostane, a poprawiałam pierwszy raz w tym roku i w następnym roku też startuje. Byłam w tym roku na dniach otwartych na WUM i muszę powiedzieć że dwa lata w plecy to naprawdę jest mało . Spotkałam się z przypadkami gdzie ludzie mają 25 lat i dopiero się dostali. na lekarskim na 1 roku jest przekrój ludzi od 19-26 . często bywa tak że nawet dorośli ludzie kończą jakiś kierunek po którym nie ma pracy i decydują się iść na lek. Także jak widać jest o co walczyć.
młody technik
Posty: 625
Rejestracja: 11 kwie 2012, o 18:21

Re: Poprawa matury będąc na studiach

Post autor: młody technik »

Da się poprawić - polibuda here. Ale możliwe narobienie sobie dużych zaległości i kampania wrześniowa, jak nie wylot. Trzeba się z tym liczyć. Prawdę mówiąc, po odebraniu wyników matury naprawdę odetchnąłem, bo wizja niepoprawienie+wylot ze studiów nie napawała mnie optymizmem.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości